دادگاه عالی ایالات متحده اجازه داده تندرو سیاست های مهاجرتی معرفی شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به اثر. اقامت دائم و یا “کارت سبز” در حال حاضر می توان انکار کرد به متقاضیان که تکیه بر برنامه های عمومی.

دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه تایید شدیدتر قوانین مهاجرت معرفی شده در سال گذشته توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را سخت تر برای مهاجران برای دریافت دائم اقامت آمریکا اگر آنها تلقی می شود به احتمال زیاد تکیه بر منافع عمومی.

در پاسخ به یک درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این کشور به دادگاه عالی در یک 5-4 رای به لغو اقامت در اصطلاح عمومی مسئول سیاست در جای خود از اکتبر سال گذشته.

تصمیم معکوس پایین تر تصمیم دادگاه است که تا به حال قرار داده شده در سراسر کشور بلوک تندرو در سیاست های مهاجرتی معرفی شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده در سال گذشته است.

در آن زمان مستقر در نیویورک آمریکا در منطقه قاضی جورج دانیلز که ریاست این دستور بود به نام شرایط جدید “منفور به رویای آمریکایی” و “سیاست محرومیت در جستجوی توجیه.”

به طور قابل توجهی گسترش می یابد الزامات

حکم اجازه می دهد تا مقامات مهاجرت به انکار اقامت دائم و یا به اصطلاح “کارت سبز”— به متقاضیان که تکیه بر غیر نقدی و خدمات اجتماعی از جمله برنامه های است که کمک به پرداخت هزینه برای مواد غذایی, بهداشت, بیمه, و یا مسکن.

تحت قوانین سابق تکیه بر غیر نقدی مزایای در نظر گرفته شده در نرم افزار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرد که شرایط جدید خواهد اطمینان حاصل شود که مهاجران خود کافی است. منتقدان گفته اند آن را نامتناسب قرار دادن اقامت دائم دور از دسترس و کم درآمد متقاضیان از کشورهای در حال توسعه.

این حکم به طور قابل توجهی گسترش معیارهای انکار اقامت قانونی. به منظور دریافت کارت سبز از متقاضیان در حال حاضر نیاز به اثبات که آنها متکی به منافع عمومی و نه آنها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به.

در اطراف 544,000 مردم درخواست برای اقامت دائم در ایالات متحده در هر سال. با توجه به آمار دولت حاکم می تواند تحت تاثیر قرار حدود 382,000 موارد است.

kp/stb (AP, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su