بازارهای سهام ایالات متحده nosedive برای دومین روز متوالی

مقامات بهداشت عمومی خواسته اند که کسب و کار برای آماده شدن برای یک شیوع در ایالات متحده یک حرکت است که باعث شده در عین حال رکود در بازار دیگر. برای سرمایه گذاران “آن را سخت به, خوش بینانه” به گفته تحلیلگران مالی.

بازارهای سهام ایالات متحده در روز سه شنبه رنج می برد یکی دیگر از رکود در میان شتاب گسترش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش 3.2% در حالی که فناوری های سنگین نزدک کاهش یافته است 2.8%. S&P 500 ریختن 7.6 درصد در طول چهار روز گذشته پس از یک رکورد بالا در هفته گذشته. اروپا و بازارهای آسیایی نیز افزایش یافته و زیان در روز سه شنبه پس از یک استراحت کوتاه از مقرون به صرفه-تعقیب سرمایه گذاران.

تحلیلگران گفت: سرمایه گذاران ریسک پذیری همچنان ادامه دارد و به فروکش کردن زیر آخرین تحولات با وقوع. سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom در جمعه کشور خواست به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر اشاره کرد که زمان کمی باقی مانده برای جلوگیری از یک.

“ذره ذره ما سرمایه گذاران در حال دیدن چشم انداز رشد اقتصاد جهانی را کاهش دهد گفت:” Gregori Volokhine از Meeschaert خدمات مالی. “با اخبار گذشته سه یا چهار روز آن را سخت به خوش بینانه است.”

ادامه مطلب: Coronavirus به روز رسانی: 2 جدید در موارد جداگانه متحده

بلندی شیوع

بازار رها شده است تا حد زیادی نسبت به اظهارات مقامات آمریکایی که شیوع است به احتمال زیاد آمار ما در آینده نزدیک.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید گفت:” نانسی Messonier یک مقام ارشد در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه می توانم آماده شدن برای یک بیماری همه گیر?

CDC رسمی بیانیه می آید یک روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید زیر خود را در توییتر که مهار شد اثبات موثر و نمی خواهد به خطر اندازد بازار.

“Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “CDC و بهداشت جهانی (سازمان) کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus همه گیر است که در آستان ما

ls/msh (خبرگزاری AP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>