ما سیاستمدار پیت Buttigieg رفت و از یک شهر کوچک شهردار به نامزد حزب سوسیالیست دموکراتیک فقط در یک سال. اگر انتخاب او می تواند جوانترین و اولین همجنسگرا فرد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده.

پیت Buttigieg شد یکباره به حزب سوسیالیست در حزب دموکرات اولیه پس از کشیدن غیر منتظره برنده شدن در انجمن حزبی آیوا

شهردار سابق South Bend, ایندیانا, دقت شکست سناتور برنی ساندرز در یک بحث حزبی انتخابات که پر شد با بی نظمی.

Buttigieg با دقت اشاره به پتانسیل خود را برای برنده شدن در این انجمن به عنوان “غیر محتمل امید است.” فقط یک سال قبل از او یک شکل مبهم در سیاست آمریکا به عنوان دو دوره شهردار South Bend, Indiana. این شهر از حدود 100 ، 000 نفر است که عمدتا شناخته شده بودن خانه از معتبر نوتردام دانشگاه.

با وجود مشخصات پایین Buttigieg را اکتشافی کمیته بود و در کل موفقیت و او با یک ضربه بر روی رسانه های اجتماعی با تشکر از استعدادهای مختلف و غیر معمول نام گذشته.

یک داستان در ظاهر از او در یادگیری زبان نروژی فقط قادر به خواندن یک سری کتاب و بعد از آن یک ویدئو از شهردار پیت – به عنوان او از روی علاقه شناخته شده در جنوب خم – در واقع صحبت کردن به زبان نروژی با روزنامه نگاران ویروسی رفت.

صاحب نظران و پیروان نیز تمجید نامزد عقل و وضعیت خود را به عنوان یک رودز محقق است. فیلم دیگری از او نواختن پیانو ایجاد هاله ای از رنسانس مرد کسی است که می تواند ایستادن به عنوان مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Buttigieg آغوش اعتیاد به مواد مخدره و اعلام نامزدی خود را در 14 آوریل 2019. حق دور شهردار شروع صعودی در انتخابات و بالا بردن مبالغ زیادی از پول برای مبارزات انتخاباتی خود را.

ادامه مطلب: آینده آمریکا: وال استریت ترس از سمت چپ

هزاره گی, veteran

تیغ نازک پیروزی بر ساندرز در آیووا قرار داده و شهردار پیت در انظار اما رقابت برای نامزدی حزب دموکرات است که مطمئن شوید که به سختی می شود و نامشخص برای همه درگیر. اگر 38 ساله Buttigieg برنده نامزدی و سپس شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او خواهد بود جوانترین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده آمریکا. او همچنین می تواند برای اولین بار آشکارا همجنسگرا رئیس جمهور تا کنون.

Buttigieg ساخته شده است نه خود گرایش جنسی مرکزی به نامزدی خود را, اما او اذعان خود ازدواج همجنسگرایان و شکنندگی داشتن به دست آورده است که درست در آمریکای امروز. “ازدواج ما وجود دارد و به لطف تک رای در دیوان عالی ایالات متحده,” Buttigieg گفت: در طول خود را اعلام کرد.

Buttigieg است, اما, قرار دادن جوانان خود را در مرکز که او به عنوان یک نامزد. در مبارزات انتخاباتی خود در وب سایت او را توصیف خود را به عنوان بخشی از یک نسل است که “آمد و از سن مدرسه تیراندازی نسل ارائه شده است که اکثریت این سربازان در درگیری های پس از 9/11 نسل است که در پایان کسب و کار تغییر آب و هوا و نسل است که —مگر اینکه ما را به عمل می ایستد برای اولین بار به بدتر شدن وضع اقتصادی نسبت به پدر و مادر خود را.”

با استقرار در افغانستان در سال 2014 در زیر کمربند خود شهردار پیت نیز اولین نامزد ریاست جمهوری از هر دو حزب ما به قابل توجهی را تجربه نظامی در بیش از یک دهه از اواخر جمهوریخواه جان مک کین.

Buttigieg به دنبال فیوز منحصر به فرد خود تجربه های زندگی به خود را به عنوان یک مدرن و تازه و معقول جایگزین برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر بیشتر به سمت چپ متمایل نامزدها در مسابقه.

بسیاری از در حال حاضر او را به عنوان یک نسخه از همکار-متوسط جو بایدن و کسی که می تواند برنده شدن در غرب میانۀ ایالات متحده.

فقدان تجربه و پول

اما منتقدان در ایران شهردار پیت جوانی اشاره به عدم وجود خود را از تجربه. جو بایدن گفت: در یک کمپین جلوگیری از آن وجود دارد خطر در حزب نامزدی “کسی که هرگز برگزار دفتر بالاتر از شهردار یک شهر از 100000 نفر در ایندیانا است.”

Buttigieg نیز گرفته می شود گرما از سمت چپ بیش از اهدا کننده و پایه این فرض است که او مدیون ثروتمند منافع. به طور خاص او بوده است ناودان خود را برای تصمیم گیری برای خود را پنهان دهنده اطلاعات است.

خود را رقیب اصلی برنی ساندرز است honed در این پیام و نقاشی شهردار جوان به عنوان کسی که در حال حاضر خریداری شده توسط ثروتمندان است.

“من مانند پیت Buttigieg. پسر خوب,” ساندرز گفت: “اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما زندگی سیاسی.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de