نمایندگان کنگره آمریکا باید مورد تایید اکثریت عظیم کمک تزریق برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار پرداخت کارکنان نشستن در خانه در طول coronavirus مستندات. دور اول کمک از پول در 3 هفته.

کنگره آمریکا روز پنج شنبه به تصویب $484 میلیارد (€449 میلیارد) هزینه های بسته برای ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها به عنوان اقتصاد ایالات متحده همچنان به رنج می برند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسته می آید به عنوان وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد که 4.4 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد در طول هفته گذشته. بیش از 26 میلیون نفر ادعا واصل شده اند پس از ماه گذشته و حدود 1 در 6 آمریکایی از کار هستند.

ادامه مطلب: Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ممکن است رکود کسب و کار اصرار ‘تهاجمی’ عمل

در هسته از بودجه $310 میلیارد برای سرپا نگه داشتن تا به اصطلاح به نام چک ProtectionProgram که گسترش فدرال وام به کوچک و متوسط کسب و کار بسته coronavirus مستندات اجازه می دهد آنها را به ادامه پرداخت کارکنان است که نمی تواند کار با توجه به اقامت در خانه سفارشات. کسب و کار است که نگه داشتن اکثر کارکنان در حقوق و دستمزد خواهد شد که وام های مورد استفاده برای حقوق ببخشند تحت برنامه.

چک برنامه راه اندازی شد در مارس 3, اما آن را اولیه $349 میلیارد tranche زد هفته گذشته و پرداخت screeched را متوقف کند. وجود دارد همچنین گزارش از کسب و کارهای بزرگتر غیرقانونی دریافت وام آنها باید برای واجد شرایط.

جمهوری خواهان بود در ابتدا خواست به صورت فوری تزریق 250 میلیارد دلار برای حمایت از برنامه اما دموکرات ها اصرار بر تغییرات به اطمینان حاصل شود که پول می رسد کسب و کارهای کوچک برنامه ساخته شد.

دموکرات ها همچنین خواستار آن شدند که 100 میلیارد دلار بود متصل به پشتیبانی بیمارستان ها و گسترش COVID-19 تست.

بخش در دراز مدت?

روز پنج شنبه در این قانون اکثریت تایید شده توسط یک شمارش آرا از 388-5 به عنوان بسیاری از نمایندگان مجلس با پوشیدن ماسک بر روی کف خانه جمع آوری به عنوان یک گروه در واشنگتن برای اولین بار از مارس 27.

این لایحه که در حال حاضر تصویب شده توسط سنا و انتظار می رود که امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ادامه مطلب: Coronavirus شوک در مقابل بحران مالی جهانی — بدتر اقتصادی فاجعه ؟

این حمایت هر دو حزب belies بیشتر تنش های پیش رو به عنوان نمایندگان کنگره آمریکا بحث نحوه ادامه propping تا اقتصاد به عنوان اثر موج دار شدن از مستندات ادامه خواهد داد. بودجه برای دولت های ایالتی و محلی است که انتظار می رود به یک موضوع بحث انگیز در حال حرکت رو به جلو است.

دولت آمریکا در حال حاضر تزریق تقریبا 3 تریلیون دلار به مبارزه با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

wmr/rc (AP dpa رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im