مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برداشته محدودیت در به کارگیری از “هوشمند” ضد-پرسنل مین های زمینی. سنتی مین های زمینی هستند که برای بدنام مجروح شدن غیر نظامیان از جمله کودکان سال پس از درگیری به پایان رسید.

ارتش ایالات متحده در حال حاضر دوباره به استقرار ونزوئلا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو محدودیت های اعمال شده گفت: فن آوری های جدید ساخته شده آنها را امن تر است.

محدودیت برداشته خواهد شد برای ضد-پرسنل مین های زمینی است که می تواند خاموش یا تخریب از راه دور به جای فعال ماندن در زمین برای همیشه لطفا برای, با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

نسل جدید “غیر مداوم” مین های زمینی می تواند مستقر در هر نقطه در “شرایط استثنایی” گفت: کاخ سفید است.

این ممنوعیت برگشت از ما سابق-باراک اوباما سیاست است که قانونى انواع ضد-پرسنل مین به جز در شبه جزیره کره در امتداد مرز با کره شمالی.

“وزارت دفاع تعیین کرده است که محدودیت های اعمال شده بر نیروهای آمریکایی با سیاست دولت اوباما می تواند محل آنها را در یک نقطه ضعف شديد در طول جنگ در برابر دشمنان ما.”

سنتی مین در سمت چپ زمین پس از درگیری همچنان به ضرب و جرح هزاران نفر از غیر نظامیان از جمله کودکان در هر سال. مین های زمینی است که نمی توان خاموش و یا از راه دور نابود خواهد شد و هنوز هم تحت بان.

گروه های صحبت کردن در برابر مین های زمینی

بسیاری از گروه های به شدت واکنش نشان داد به مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت تصمیم گیری است. اتحادیه کنترل سلاح در واشنگتن-بر اساس تحقیقات و حمایت گروه گفت: “هوشمند” مین های زمینی به کار شکست خورده اند و رد شده توسط تمام متحدان ناتو از ایالات متحده است.

“جهان نقل مکان کرد از استفاده از مین های زمینی. ما باید بیش از حد” گفت: Jeff Abramson, یک عضو ارشد در ارتباط است.

“این شرم آور حرکت در نهایت معکوس با آینده ما رهبران” گفت: مریم ورهم از گروه سلاح های سیاست را بدست آورد.

چقدر خطرناک هستند ونزوئلا?

در سال 2018 در مجموع 6,897 نفر در سراسر جهان کشته شدند و یا مجروح معادن و یا پس مانده مواد منفجره از جنگ با توجه به تحقیقات توسط این مین از مین و مهمات خوشه نظارت بر.

نزدیک به 75 درصد از قربانیان که هویت شناخته شده بودند با مردم بودند و بیش از نیمی از شهروندان شد و گفت: این گزارش.

در مجموع 164 کشور, اما نمی, چین, آمریکا یا روسیه را امضا کرده اند تا به سازمان ملل متحد در سال 1999 اتاوا معاهده بین المللی ضد مین در کنوانسیون اعمال محدودیت ها و کنترل ها در مواد منفجره است.

kmm/اس ام اس (dpa خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de