ما راه اندازی حملات هوایی در عراق علیه ایران مورد حمایت شبه نظامیان

پنتاگون تایید کرده است که نیروهای آمریکایی انجام حملات هوایی علیه ایران-بازگشت شبه نظامیان امکانات در عراق ، عمل می آید یک روز پس از سه پرسنل از ائتلاف به رهبری ایالات متحده کشته شدند در حملات راکتی.

ایالات متحده در روز پنج شنبه حملات هوایی در عراق در پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی متصل به داعش و ایران شبه نظامیان Kataib حزب الله. این گروه تصور می شود مسئول حمله به پایگاه نظامی تاجی در عراق یک روز پیش از این پنتاگون گفت.

“ایالات متحده انجام شده دفاعی دقت حملات علیه Kataib حزب الله امکانات در سراسر عراق” پنتاگون در بیانیه ای گفت. “این سلاح ها و تجهیزات ذخیره سازی شامل امکانات قرار دارد که سلاح های مورد استفاده برای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف.”

سه پرسنل از ائتلاف به رهبری ایالات متحده در این کشور کشته شدند در حملات روز چهارشنبه.

در اوایل روز پنج شنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او داده بود که “قدرت را به انجام آنچه که ما نیاز به انجام سازگار با هدایت او اگر که می شود این مورد است.”

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل حملات علیه مردم ما منافع ما یا متحدان ما,” Esper گفت. “همانطور که ما نشان داده اند در ماه های اخیر ما را به هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما در عراق و منطقه است.”

ببینید/dr (AP dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>