با 62% از نتایج موجود پیت Buttigieg دارای سرب بیش از برنی ساندرز با الیزابت وارن در سوم. نتایج قسمی منتشر شد پس مسائل فنی با یک برنامه استفاده می شود به تعداد پشتیبانی از نامزدها.

حزب دموکرات آیوا منتشر شد نتایج قسمی روز سه شنبه از روز قبلی ریاست جمهوری قفقاز.

با توجه به دولتی دموکراتیک مقامات 62 درصد از این جلسه نتایج منتشر شد. داده های اولیه نشان داد پیت Buttigieg پیشرو با 26.9 درصد از دولت دموکراتیک پشتیبانی توسط برنی ساندرز با 25.1%.

الیزابت وارن به دنبال سوم با 18.3 درصد سهم از حمایت در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به دست آورده 15.6 درصد.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا مورد ستایش قرار داد جزئی نتیجه. “مهم نیست که چه اتفاقی می افتد بعدی تا این حد غیر قابل انکار است که در واقع نشان دهنده یک پیروزی شگفت آور برای این کمپین این نامزدی و این چشم انداز است که شما تمام شده است بخشی از” 38 ساله گفت: هواداران است.

انتشار نتایج جستجو به دنبال تنش بعد که دیدم caucusgoers به طور گسترده ای اشتباه گرفته شود که هیچ نتیجه ای تا به حال منتشر شده است بیش از 12 ساعت پس از نظرسنجی بسته شده است.

این تاخیر به علت یک خطای فنی با یک برنامه جدید تلفن همراه استفاده می شود به تعداد پشتیبانی از نامزدها که گرفته شد از بیش از 1600 انجمن سایت های سراسر کشور. آیووا است که به طور سنتی اول دولت ایالات متحده به پا زدن کردن اولیه فرآیند انتخاب برای انتخابات ریاست جمهوری.

Iowa Caucuses 2020 (Getty Images/S. Olson)

رئیس حزب دموکرات آیوا, تروی, قیمت خطاب به رسانه ها در مورد تاخیر در نتایج جستجو در آیووا مرکز حوادث در Des Moines

نتایج جستجو ‘دقیق’ اما تاخیر ‘غیر قابل قبول’

دموکرات ها دولت رئیس تروی, قیمت, دفاع از دقت و صحت نتایج با مشتقات جزئی. “ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق هستند,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه قبل از نتایج منتشر شد.

با این حال قیمت را واگذار تاخیر در اعلام نتایج “غیر قابل قبول است.”

“به عنوان رهبر حزب عذرخواهی می کنم عمیقا برای این,” او اضافه شده است.

او افزود که دموکرات ها را در انجام یک “کامل و شفاف و بررسی مستقل” از آنچه که باعث به تاخیر می اندازد.

آیووا است که برای اولین بار از بیش از 50 مسابقه که برگزار خواهد شد در ماه های آینده برای تعیین نامزد حزب دموکرات خواهد چهره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. شمال شرقی ایالت نیوهمشایر بعدی است تا با یک اولیه وقوع وجود دارد در 11 فوریه.

lc jsi/cmb (AP, Reuters AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de