انتخابات آمریکا: برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز

سناتور برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز. پیروزی سمان خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی وضعیت به عنوان پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

سناتور برنی ساندرز اعلام شد روشن ویکتور در نوادا دموکرات قفقاز در شنبه, آوردن او را یک گام نزدیک تر به هدف خود را از در حال اجرا در برابر جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد دموکرات در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری است.

78 ساله سناتور ورمونت خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی بود که به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود در نوادا در حال حاضر انجام شده به خوبی در نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

در اعتماد به نفس ساندرز چپ نوادا قبل از این جلسه نتایج اعلام شد, به, خواستگاری رای دهندگان در تگزاس مهم حوزه برای “شنبه” مسابقه آینده در 10 روز.

“هنگامی که ما گرد هم می آیند هیچ چیز وجود دارد که ما نمی توانیم انجام,” او گفت: در یک رالی در, El Paso, Texas.

متنوع پشتیبانی پایه

نوادا رای دهندگان حوزه به ویژه متنوع تر از کسانی که در این عمدتا سفید ایالت آیووا و نیوهمپشایر. نزدیک به یک سوم از جمعیت این ایالت است هیسپانیک با ورودی انتخابات روز شنبه نشان دادن بیش از 53 درصد از این جمعیت شناختی برنامه ریزی برای حمایت از Sanders.

این سناتور همچنین دریافت حمایت از خانواده با روابط اتحادیه های کارگری و از کالج تحصیل زنان سفید.

بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی از آنها برای اولین بار رای دهندگان شرکت کننده در رای گیری اولیه در نوادا که بدان معنی است که حزب می تواند پیش افتادن از آن مردم در انتخابات رکورد برای دولت 118,000 مجموعه در سال 2008 زمانی که باراک اوباما زد.

دموکراتیک بحران هویت

ساندرز’ پیروزی ميگيرد داخلی حزب تنش بیش از مترقی نامزد توانایی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ساندرز افزایش یافته است به محبوبیت خود را در “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح است که ارائه پوشش جهانی در ایالات متحده است. دموکراتیک رقیب سناتور الیزابت وارن پشتیبانی از پیشنهاد های مشابه است.

وارن همراه با دیگر نامزدها جو بایدن و پیت Buttigieg مبارزه برای دور دوم پشت Sanders.

پس نتایج بایدن بود, خوش بین, اعلام خودش را در این مسابقه پس از عملکرد ضعیفی در اوایل ماه.

“در حال حاضر ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی را به نفع خود و ما در حال رفتن به این که پشت سر او گفت:” به هواداران در روز شنبه.

مسابقه بعدی خواهد بود کارولینای جنوبی مقدماتی در فوریه 29.

kp/bk (AP, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>