آیووا قفقاز انداخته اند حزب دموکرات به بی نظمی و تردید در امنیت 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری است. سازمان سرزنش یک برنامه برای fiasco — و چندین ایالت آمریکا نیاز به رای گیری دیجیتال.

فاجعه بار قفقاز در ایالت آیووا جواب نمی خوبی برای حزب دموکرات را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. معمولا نتایج در دسترس هستند و اعلام کرد در شب قفقاز. در این سال نتایج trickled در روز در حالی که مقامات ذکر شده مشکلات فنی. هر دو شهردار سابق پیت Buttigieg و ورمونت سناتور برنی ساندرز اعلام کرد پیروزی در غرب میانه آمریکا در ایالت آیووا. ملی به رهبری حزب بعد خواستار آن شدند که نتایج بود به طور کامل بررسی می شود.

یکی از دلایل این شکست بود که یک حشره دار برنامه مورد استفاده قرار گیرد به ارسال حزبی نتایج از حوزه های انتخاباتی به آیووا حزب دموکرات مقر. گزارش شده است که کاربران در زمان قادر به ورود به سیستم و یا در یافت برنامه عدم بارگذاری و یا حتی توفنده. “واضح است که برنامه های تلفن همراه آماده برای زمان نخست” ماریان K. اشنایدر از تایید رای گیری یک گروه غیر دولتی است که طرفداران برای شفافیت بیشتر در انتخابات و دقت در شمارش آرا نیز در بیانیه ای گفت: در 4 فوریه.

آن می توانست بدتر است. “آیووا یک فاجعه بود و همه می دانستند آن را یک فاجعه بود” بریتانیا فیلمساز مستند مایکل راسل گفت: DW. “اما چه می شود اگر این برنامه کار کرده بود اما کار نمی کند کاملا درست است ؟ چه اگر آن را به حال منتقل نتایج اشتباه به نظر می رسد که معتبر است ؟ هیچ کس متوجه خواهد بود.” از آنجا که از جمله خطرات بسیاری از دانشمندان کامپیوتر توصیه در برابر آنلاین انتخابات است. “همه دانشمندان با من صحبت کرد به من گفت این غیر ممکن است به رای ایمن آنلاین” مایکل گفت.

بیشتر بخوانید: آمریکا از حزب دموکرات ستاد اصرار بررسی در آیووا حزبی نتایج

‘هنوز هم تکان دهنده’

مایکلز به بررسی های مختلف رای گیری ماشین آلات مورد استفاده در انتخابات آمریکا. در سال 2006 او منتشر شد نرم دموکراسییک مستند آشکار است که ماشین آلات مورد استفاده برای شمارش آرا در نظر گرفته و هک-اثبات می تواند, در واقع, توان دستکاری کرد. اگر چه فیلم خود موجب اعتراض کمی تغییر کرده است. “ما فیلم برداری اصلی هک در سال 2005 او گفت:” در عین حال “امروز این مشکلات هنوز هم تکان دهنده است.”

ادامه مطلب: Iowa قفقاز تاخیر نتایج جستجو برای ‘کنترل کیفیت’

در بسیاری از نقاط ایالات متحده شایع تر است به استفاده از برگه کاغذ با اسکنر که شمارش آرا. “برگه کاغذ اسکن شده توسط یک کامپیوتر امن ترین, دقیق ترین راه برای رای دادن گفت:” چارلز استوارت III, یک استاد علوم سیاسی در موسسه تکنولوژی ماساچوست و یکی از سران رای گیری تکنولوژی پروژه که توسط اداره MIT و موسسه فناوری کالیفرنیا. “انسان ها بسیار بد در شمارش بسیاری از آراء” او گفت:. “رایانه های بزرگ در کارهای خسته کننده,” او اضافه شده است.

ماشین آلات تنها نسبت به انسانها اگر آنها قطعی است و نمی توان با دستکاری. برای هک کردن دموکراسیاز فیلمسازان تقلب یک اسکنر برای ثبت رای در یک شیوه ای کاملا متفاوت از کسانی که در فیزیکی برگه های رای در همه وسرد یادآوری به overrely در فن آوری است. هنوز حداقل یک دنباله مقاله اجازه می دهد تا برای بازشماری.

پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, HBO خواهد شد آخرین فیلم مستند مایکل. او کشتن زنجیره ای: سایبر جنگ آمریکا انتخابات منتشر خواهد شد HBO در ماه مارس 26.

ادامه مطلب: هیچ برندگان تنها بازنده در قفقاز در آیووا

امن تر با کاغذ

برخی از ایالات آمریکا انجام داده اند دور با برگه کاغذ به طور کامل. آنها در حال حاضر با استفاده از ماشین آلات هستند که در ظاهر شبیه به خود پرداز atm. رای دهندگان با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی و اعلام نتایج پس از رای گیری ایستگاه می بندد. اما مشکل با این قالب رای گیری است که وجود دارد احتمالا به منظور بررسی نتایج بازشماری.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوید ما را فروزان’ آینده

این ماشین می تواند هک شود. یا یک کد نویسی ساده خطا ممکن است منجر آنها را به رکورد ورودی که متفاوت از اراده رای دهندگان.

نیوهمپشایر که دارای دموکراتیک اولیه روز سه شنبه هنوز هم با استفاده از کاغذ. “این سخت است برای ظروف سرباز یا مسافر با کاغذ, سیستم رای گیری گفت:” تئو Groh, یک فعال حزب دموکرات در دولت است.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de