ما اعلام 7 روز جزئی از صلح با طالبان

وزیر امور خارجه مایک Pompeo همچنین اعلام کرد که “پیشرفت مهم” در مذاکرات گسترده تر با این گروه است. ما درگیر در مذاکرات به دنبال یک راه برای صلح در کشور جنگ زده افغانستان است.

ایالات متحده امن هفت روز جزئی از صلح با طالبان پس از مذاکرات به مذاکره یک مسیر صلح در افغانستان وزیر دفاع علامت Esper گفت: در روز پنج شنبه.

“ایالات متحده و طالبان مذاکره, یک پیشنهاد برای هفت روز کاهش خشونت,” او گفت:.

اعلام شده به عنوان وزرای دفاع ناتو در بروکسل و یک روز پس از رئیس جمهور اشرف غنی تبلیغ “پیشرفت قابل توجه” در مذاکرات با شورشیان ،

ادامه مطلب: طالبان و مذاکرات صلح – خیلی نزدیک و در عین حال تا کنون

“ما گفت: در تمام طول که بهترین اگر نه تنها راه حل در افغانستان یک توافق سیاسی. پیشرفت است و ما باید بیشتر به گزارشی که به زودی امید دارم” گفت: Esper.

“این است که به نظر ما که هفت روز در حال حاضر کافی است اما در همه چیز رویکرد ما به این روند خواهد بود بر اساس شرایط من می گویند آن را در برابر شرایط بر اساس” او گفت:.

بیشتر بخوانید: غربی استادان آزاد در تبادل زندانی با طالبان

یک ‘بسیار مهم دستیابی به موفقیت’

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نیز ستایش یک “بسیار مهم دستیابی به موفقیت” ساخته شده در ایران, بعد از روز پنج شنبه.

صحبت با خبرنگاران در سفر با او به 2020 امنیتی مونیخ, کنفرانس Pompeo گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به چراغ سبز برای ادامه مذاکرات و این که واشنگتن به دنبال به امن قابل توجهی کاهش خشونت قبل از عمیق تر بحث مربوط به تمام افغان ها می توانید شروع.

او همچنین به مذاکرات پیچیده و گفت: ما این بود که “هنوز” در این روند برای رسیدن به صلح در افغانستان است.

بیشتر بخوانید: اخراج افغانها را در خطر افراط گرایی: مطالعه

مذاکره برای صلح پایدار

آمریکا و طالبان شده اند در مذاکرات پس از ماه جولای 2018 تلاش برای پیدا کردن یک راه حل برای جنگ در افغانستان که در سال 2001 آغاز شد. بخشی از آتش بس می تواند در هموار کردن راه برای طولانی مدت قرارداد صلح. اما, ما به نام در این گروه شورشی برای نشان دادن توانایی خود را برای مهار آن اعضا و وابستگان’ حملات قبل از نقشه بزرگتر قرارداد.

مذاکره کنندگان باید برگزار حداقل 10 دور مذاکرات مستقیم در سال گذشته و نیم. در ماه سپتامبر دو طرف شد و به نوشتن یک معامله زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن لغو مذاکرات با استناد به طالبان کشته شدن یک سرباز آمریکایی.

گذشته آتش بس تلاش شکست خورده اند و طالبان کنترل افغانستان در حال افزایش است. “من فکر می کنم صلح سزاوار یک شانس است. اما از آن خواهد شد و تقاضا است که همه احزاب مطابق با تعهدات خود اگر ما حرکت رو به جلو” گفت: Esper.

ادامه مطلب: طالبان سخنگوی سهیل شاهین: ‘ما در حال نهایی شدن قرارداد صلح با آمریکایی ها

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

lc/msh (ایسنا AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>