اروگوئه سوگند رئیس جمهور در پایان 15 سال از جناح چپ حکومت

اروگوئه کردم اولین مرکز-راست رئیس جمهور پس از 15 سال از جناح چپ حکومت. لوئیس Lacalle Pou وعده داده شده از یک قایق از سیاست های جدید برای کمک به کشور است.

لوئیس Lacalle Pou شد و سنای اروگوئه رئیس جمهور جدید در روز یکشنبه. ریاست جمهوری خود را به پایان رسید 15 سال از حکومت توسط جناح چپ حزب جبهه گسترده که از دست این انتخابات در ماه نوامبر گذشته.

در سخنرانی مراسم تحلیف خود را در مونته ویدئو را قانونی کاخ Lacalle Pou گفت و ترویج آنچه که به خوبی انجام شد (و) درست چه بود بد انجام می شود.”

او همچنین وعده داده شده به کلاه مخارج دولت سرکوب و جنایت و یک تراز سیاست خارجی این کشور. “ما خواهد شد مراقبت از هر پزوی کمک توسط مالیات دهندگان” 46 ساله Lacalle Pou گفت.

او در مراسم حضور داشتند منطقه ای محافظه کار و رهبران از جمله برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

چرا جبهه گسترده از دست دادن ؟

گسترده جبهه به ریاست تغییر سیاست از جمله قانونی کردن سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان و حشیش استفاده کنید.

در سال های اخیر این کشور را تجربه کرده است افزایش جرم و جنایت و نرخ بیکاری در حدود 9 درصد — که به نظر می رسد به دندانه محبوبیت حزب.

اروگوئه کسری مالی نیز رسیده 4.9 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال گذشته است.

Uruguay Montevideo

اروگوئه رئیس جمهور جدید وعده داده است به سرکوب و جنایت

که لوئیس Lacalle Pou ؟

رئیس جمهور جدید هیچ غریبه ای به سیاست — پدرش لوئیس Lacalle هررا بود که رئیس جمهور از سال 1990 تا 1995 و مادرش, جولیا فرجی شد یک سناتور. بزرگ و پدر بزرگ خود Luis Alberto de Herrera به شکل عمده در حزب ملی.

او خواهد بود ریاست متنوع چهار حزب ائتلاف برای دریافت خود را از طریق برنامه های کنگره است.

kmm/rc (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>