امدادگران در پاسخ به بهمن در شرق ترکیه ضربه شد توسط یکی دیگر از بهمن کشته شدن حداقل 33 نفر است. پنجاه و سه نفر زخمی شدند در حالی که شمار کشته شدگان در مجموع در حال حاضر 38.

حداقل 33 نفر کشته شدند روز چهارشنبه در شرق ترکیه زمانی که آنها اصابت دوم بهمن به عنوان خدمه اورژانس کار می کرد برای نجات قربانیان مدفون در برف از یک جداگانه بهمن شب قبل با توجه به ترکیه اضطراری و فاجعه آژانس پاسخ. پنجاه و سه نفر اعتقاد به مجروح از دوم بهمن.

قبلا Meki Arvas شهردار Bahcesaray در شرق استان وان اعلام کرده بود که یکی دیگر از 15 نفر در نظر گرفته شده که به دام افتاده در برف. اضطراری تیم های جستجو برای همکاران خود که اعضای ترکیه وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه آژانس و پزشکی تیم امداد و نجات.

سنگین برف و مه و بادهای قوی بودند مانع عملیات امداد و نجات.

Arvas شد به نقل از NTV پخش عنوان کرد و گفت: یک تیم امداد و نجات از 300 نفر مشغول به کار بود برای نجات کسانی که به دام افتاده از بهمن که از طریق این منطقه در سه شنبه شب کشته شدن پنج نفر.

حدود ظهر روز شنبه تیم امداد و نجات بود و ضربه دوم بهمن آوردن تلفات به 38 کلی.

ادامه مطلب:2019: سال آب و هوا آگاهی

امدادگران دام افتاده باقی می ماند

در بیانیه وزارت کشور گفت: حدود 30 نفر نجات داده شده اند از شیب تند و در بیمارستان بستری شد چهارشنبه. هیچ اطلاعات بیشتر در مورد وضعيت بهداشت و درمان ارائه شد.

وزیر کشور سلیمان Soylu به خبرنگاران گفت که 11 امدادگران’ بدن بودند برگرفته از برف. قربانیان شامل هشت نظامی افسران پلیس و سه روستای پاسداران که در حال پشتیبانی شده توسط دولت است. فرماندار Mehmet Emin Bilmez گفت: یک آتش نشان نیز کشته شد.

یک ویدیو از صحنه نشان داد حداقل سه لغو وسایل نقلیه در پایه تپه در طول یک توفان برف آسوشیتد پرس گزارش داد. برخی از کارگران نجات تقلا بودند تا در یک شیب تند به فرار جمعی از برف در حالی که دیگر امدادگران در تلاش برای مبارزه با برف با بیل و کلنگ-محور.

اول بهمن مدفون برف پاکسازی خودرو به عنوان به خوبی به عنوان یک مینی بوس است اما اپراتور و همه مسافران موفق به فرار زنده است.

با توجه به ترکیه خبرگزاری آناتولی اپراتور از برف پاکسازی خودرو Bahattin Karagulle به دام افتاده بود زیر برف توده برای 25 دقیقه قبل از او موفق به شکستن یک پنجره و درخواست برای کمک در یک روستا در نزدیکی.

mvb/stb (AFP, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im