به روز شده در کیفرخواست علیه R. Kelly در شیکاگو شامل اتهامات جدید از شاکی

(شیکاگو) — به روز رسانی فدرال کیفرخواست علیه R. Kelly ظ روز شنبه در شیکاگو شامل سوء استفاده جنسی اتهامات مربوط به یک جدید با شاکی اضافه کردن به زندانی خواننده نصب چالش های قانونی در سراسر سه متحده است.

26-صفحه جانشین کیفرخواست اضافه کنید نه بیشتر اتهامات کلی. این شامل چندین فقره پورنوگرافی کودکان بسیار شبیه به اصلی جولای کیفرخواست.

پر کردن اشاره به متهم به عنوان “جزئی 6” اما دیگر شامل هر مرجع به “جزئی 2. این بدان معناست که هنوز هم وجود دارد در مجموع پنج مقتولین در شیکاگو مورد فدرال.

کیفرخواست ارائه می دهد چند در مورد جزئیات جدید مدعی. آن را می گوید او ملاقات کلی در اطراف 1997 یا سال 1998 زمانی که او می شده اند 14 یا 15 ساله. آن را می گوید کلی درگیر در تماس جنسی یا اعمال جنسی با او هنگامی که او زیر 18 سال.

کلی 53 ساله خواهد بود arraigned تحت دوباره کیفرخواست. که می تواند اتفاق می افتد مارس 5, تاریخ و مجموعه ای که قبلا برای یک وضعیت شنوایی. محاکمه تاریخ باقی مانده است مارس 27, هر چند که به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به بعد از این سال.

معلوم نیست چرا جزئی 2 دیگر به نظر می رسد در دادستان ” لیست مقتولین.

کلی چهره چند ده فقره از دولت فدرال و سوء رفتار جنسی اتهامات در ایلینوی, مینه سوتا و نیویورک از تجاوز جنسی به عنوان یک racketeering طرح با هدف تامین کلی با دختران.

جایزه گرمی برنده است و در انتظار محاکمه در شیکاگو فدرال زندان یک بلوک از دادگاه که در آن او در اجلاس پیش از محاکمه جلسات. وی حضور در جلسات در نیویورک صورت تصویری.

به اتهام فدرال در شیکاگو متهم کلی از فیلمبرداری خود, رابطه جنسی با دختران زیر سن قانونی و پرداخت کردن شاهدان بالقوه خود را در سال 2008 دادگاه — که در آن او بود تبرئه شد — به دست آوردن آنها را به تغییر داستان خود را.

کلی را رد کرده است تا کنون جنسی سوء استفاده از هر کسی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>