ناآرامی الشعاع صلح آمیز در آمریکا علیه پلیس به کشتار مردم سیاه

دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند در سراسر آمریکا دوباره جمعه با تظاهرات مسالمت آمیز علیه پلیس در قتل سیاه مردم را تحت الشعاع قرار توسط نا آرامی است که به سرعت ویران قسمت از شهرستانها از پنسیلوانیا به ایالت کالیفرنیا.

شهرستان و مقامات دولتی بود مستقر هزاران نفر از سربازان گارد ملی, تصویب سختگیرانه حکومت و تعطیل انبوه سیستم های حمل و نقل, اما که کمی برای جلوگیری از بسیاری از شهرستانها از دوباره فوران به ناآرامی.

معترضان در فیلادلفیا پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به پلیس گفته مقامات در حالی که نقاب جمعیت سر به فروشگاه های مجلل در حومه سان فرانسیسکو فرار با کیسه های کالا. در مینیاپولیس یک راننده کامیون سوار به یک جمعیت عظیم تظاهرکنندگان نزدیک به یک هفته پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس هوا به عنوان یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او.

تنش های نصب شده در خارج از کاخ سفید که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک به یک جمعیت بیش از 1000 شعار معترضان در سراسر خیابان در پارک لافایت. آنها پراکنده ستون نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع به نور مواج آتش سوزی در یک خیابان. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان در نزدیکی انداخت و آن را به فروغ. دیگران اضافه شدن شاخه های درخت. یک بلوک خاکستر مسکن و ساختمان سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری در پارک فرا گرفته بود در شعله های آتش.

کل واشنگتن گارد ملی — حدود 1,700 سربازان — بود که به نام برای کمک به کنترل این تظاهرات با توجه به دو یوز مقامات که اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

یک عزادار مکان های گل در یک یادبود دیواری برای جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یکشنبه. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

به عنوان تظاهرات بزرگ شده, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد محافظه کار مفسر باک خادم که به نام “قریب به اتفاق زور” در برابر خشونت آمیز با تظاهر کنندگان.

حداقل 4,100 مردم بازداشت شده اند بیش از روز از اعتراضات با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط آسوشیتد پرس. دستگیری در بازه زمانی از غارت و مسدود کردن بزرگراه به شکستن حکومت نظامی.

‘شاید این کشور را دریافت یادداشت’

در سالت لیک سیتی پیشرو ضد خشونت پلیس فعال محکوم به تخریب اموال, اما گفت که شکسته ساختمان نباید سوگواری در همان سطح به عنوان سیاه و سفید مردان مانند فلوید.

“شاید این کشور را از این یادداشت که ما بیمار از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان گفت:” لکس اسکات بنیانگذار Black Lives Matter ایالت یوتا است. “شاید دفعه بعد یک افسر پلیس تصمیم می گیرد به ماشه او را به تصویر شهرستانها در حال سوختن است.”

در عین حال هزاران نفر هنوز در راهپیمایی مسالمت آمیز با برخی نیز خواستار پایان دادن به آتش سوزی و خرابکاری و سرقت و گفت آن را تضعیف خواستار عدالت و اصلاحات است.

سازمان دیده بان | جمعیت بخوان گریس شگفت انگیز در حافظه جورج فلوید:

در یک گردهمایی مسالمت آمیز جمعیت آمد و با هم به یاد داشته باشید جورج فلوید که مرگ را برانگیخته تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. 0:59

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما” گفت: Mahira Louis 15 که راهپیمایی با مادر و چند صد نفر دیگر از طریق مرکز شهر بوستون است. “من خیلی مریض و خسته از آن است.”

افسر که فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار سه تن دیگر از ماموران در صحنه بود تحت پیگرد قانونی قرار. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

‘ما در حال انجام نیست’

“ما در حال انجام نیست” گفت: Darnella وید سازمان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کشور همسایه St. Paul که در آن هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در مقابل ساختمان مجلس ایالت. “آنها ما فرستاده و ما تنها از آنها خواست تا برای دستگیری.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در آورده هزاران نفر از سربازان گارد ملی برای کمک به سرکوب خشونت بود که آسیب دیده و یا تخریب صدها ساختمان در مینیاپولیس, بیش از روز از تظاهرات. روز یکشنبه در یک صفحه نمایش از نیروی صف های طولانی از دولت patrolmen و سربازان گارد ملی به انتظارنشسته بودند تا در مقابل کنگره شاید با یک دوجین نظامی به سبک وسایل نقلیه زره پوش ،

اسپری های رنگ است که بار خوانده شده ‘Yall خسته نباشید هنوز ؟’ دیده می شود بر پایه یادبود لینکلن در نشنال مال در واشنگتن در اوایل یکشنبه. (کارولین Kaster/آسوشیتد پرس)

انزجار بیش از نسل های نژادپرستی در کشور تاسیس شده توسط slaveholders همراه با یک رشته از های اخیر به لحاظ نژادی به اتهام قتل به استوک خشم. اضافه کردن به که بود احساس وحشت و نگرانی از ماه از مستندات در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به طور نامتناسبی صدمه دیده جوامع از رنگ نه تنها از لحاظ عفونت اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

خیل از تجمع مردم برای تظاهرات تهدید به ماشه جدید شیوع یک واقعیت تحت الشعاع قرار توسط جوش تنش است.

مقیاس تظاهرات رقبای جنگ ویتنام عصر

مقیاس از ساحل به ساحل تظاهرات رقابت تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد.

حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده از جمله آتلانتا و شیکاگو و دنور و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل. حدود 5000 سربازان گارد ملی و نیروی هوایی بودند فعال در 15 ایالت و واشنگتن دی سی

سازمان دیده بان | صحنه هایی از تظاهرات در پایتخت شیکاگو و کالیفرنیا.

درگیری معترضان با پلیس برای پنجمین شب در یک ردیف پس از جورج فلوید مرگ است. 1:38

هزاران نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق بوستون در چندین تظاهرات در طول روز, اما برخی از درگیری با مأموران که شب سقوط پرتاب سنگ و آجر و بطری های شیشه ای و آتش زدن یک خودروی پلیس.

مقامات اخراج می بارند از گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از تظاهرکنندگان در مرکز شهر آتلانتا به عنوان یک حکومت نظامی در زمان نگه دارید. برخی از حاشیه تا حد زیادی اعتراض مسالمت آمیز تنظیم کردن آتش سوخته و مواد ساخت و ساز در نزدیکی یک پارک که در آن پلیس و نیروهای گارد ملی را به زور تبدیل.

مرگ و میر در حداقل سه متحده

در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت آخر این هفته اضافه کردن به مرگ و میر گزارش شده در دیترویت و مینیاپولیس در روزهای اخیر.

در توییتهایی یکشنبه تهمت سرزنش آنارشیست ها و رسانه ها برای دامن زدن به خشونت. دادستان کل ویلیام Barr اشاره انگشت “دور چپ افراطی” گروه. روسای پلیس و سیاستمداران متهم به خارجی ها از آمدن و باعث مشکلات.

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد مردم جمع شدند و با جارو و گل و گفت: این مهم برای محافظت از آنچه آنها به نام “فضای مقدس.” تقاطع مسدود شده بود با مخروط ترافیک در حالی که یک حلقه از گل گذاشته شد.

در میان کسانی که در مینیاپولیس شد مایکل براون Sr. پدر مایکل براون که قتل توسط یک افسر پلیس در فرگوسن Mo. تنظیم کردن ناآرامی ها در سال 2014.

“من درک می کنم آنچه در این خانواده احساس است. من درک می کنم آنچه در این جامعه احساس,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>