‘بی سابقه’: اسلحه و مهمات فروش سنبله در میان coronavirus گسترش

در 25 سال او را متعلق به خود انتاریو فروشگاه تفنگ وس وینکل هرگز دیده می شود یک سنبله در فروش مانند آنچه که او با تجربه در هفته گذشته: 200 درصد افزایش نسبت به سال گذشته رانده شده توسط coronavirus.

آن را doomsday preppers سوخت و پرکن-فروش وی گفت: شکارچیان و هدف بورس نگران تامین مهمات از آمریکا در حال رفتن به خشک کردن.

“بی سابقه است. این تنها راه من می تواند در توصیف آن گفت:” وینکل که اجرا می شود الوود اپس محصولات ورزشی در Orillia, Ont.

خود را مکان فیزیکی بسته است اما خرید و فروش آنلاین در حال افزایش حدود دو سوم از مشتریان خود را در جوراب زنانه ساقه بلند در مهمات و بقیه خرید سلاح گرم است.

اجرا بر منابع هفته گذشته آغاز شد گفت: زمانی که گزارش آمد در خارج از ایالات متحده است که اسلحه و مهمات فروش شد خونتان. چرا که 90 درصد از مهمات فروخته شده در کانادا می آید از ایالات متحده, وینکل گفت: پایه مشتری خود را می دانستند لوازم در کانادا را ضربه. آنها می خواستند به سریع عمل می کنند.

“آن را مشروع شکارچیان و هدف بورس است که می دانم که اگر آنها نیاز به مهمات آنها نیاز به آن را دریافت کنید و یا از آن خواهد رفت گفت:” وینکل که همچنین رئیس جمهور از کانادا ورزشی اسلحه و مهمات انجمن.

او گفت که او تجربه مشابه افزایش است که باراک اوباما برای اولین بار رئیس جمهور انتخاب شد و اجرا بر روی لوازم در ایالات متحده منجر به کمبود در کانادا.

وینکل گفت: او درخواست مشتریان به اعمال محدودیت در مقدار مهمات آنها را خرید و شرکت خود را محدود کردن معاملات بزرگ.

‘این است که وحشت’

جنوب مرز تفنگ مغازه ها شاهد صف های طولانی snaking در اطراف ساختمان به عنوان مردم با عجله به سهام. وجود دارد و صاحبان فروشگاه نیست مردد می گویند ترس بیش از این گسترش از رمان coronavirus رانندگی فروش.

“این خود حفظ است. این هراس است. این است که ” من نمی قادر خواهد بود برای محافظت از خانواده از انبوهی و the walking dead,'” گفت: Ed ترنر از اد امنیت عمومی در استوک بریج, Ga. او گفت فروش پنج بار بزرگتر از حجم معمول خود را.

افراد منتظر در صف برای خرید اسلحه و مهمات در شبه جزیره اسلحه و تاکتیکی در سان برونو کالیفرنیا. شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان اعلام کرد یک پناهگاه در محل سفارش برای ساکنان سان فرانسیسکو تا 7 آوریل. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

یک تصویر از صف خارج Retting اسلحه در کالور سیتی, کالیفرنیا., شده است ساخت دور در رسانه های اجتماعی. در Facebook صفحه در مارس 13, فروشگاه صاحبان گفت: مهمات عرضه شد در حال اجرا پایین برای برخی از انواع, در حالی که تفنگ موجودی بود که برگزاری مداوم است.

در روز سه شنبه صاحبان نقل مکان کرد به محدودیت ظرفیت در داخل فروشگاه به 25 در یک زمان درخواست مشتریان به ثبت نام برای به دست آوردن دسترسی. روز بعد آنها نقل مکان کرده بود به ملاقات تنها برای مقابله با هجوم خریداران.

“ما در حال انجام بهترین های ما به حرکت واقعا uncharted waters” یک پیام از Facebook صفحه می خواند.

با توجه به Ammo.com عمده آنلاین مهمات خرده فروش معاملات تا 222 درصد در 22 روز از Feb. 23. 2020 از طریق 15 مارس در مقایسه با قبلی 22 روز. این سایت هم دیدم 77 درصد افزایش در ترافیک.

اطلاعات منتشر شده توسط این سایت را نشان می دهد تگزاس فلوریدا و جورج ثبت بالاترین حجم فروش کلی.

در کالیفرنیا San Gabriel Valley, آسیایی, آمریکایی, جوراب زنانه ساقه بلند هستند تا از ترس آنها ممکن است یک هدف به عنوان ویروس گسترش می یابد دیوید لیو صاحب Arcadia اسلحه گرم و ایمنی گفت: CBS Los Angeles.

“ما فکر می کنیم آن را به زمان مناسب برای به دست آوردن یک سلاح برای خودمان” گفت: مشتری درک ژانگ که اضافه شده همسر خود را نمی خواهد اجازه می دهد یک تفنگ را در خانه خود را تا به حال.

“او کمی ترس از شیوع ویروس” او گفت:.

برخی از اضطراب در آمریکا نیز دامن زده توسط تفنگ طرفداران حقوق که از ترس دولت در پاسخ به این ویروس شامل محدودیت سلاح گرم است.

در Champaign, بیمار., و نیواورلئان, محلی و شهرداران را امضا کرده اند دستور اجرایی به آنها جارو اورژانس قدرت از جمله قدرت تعلیق یا محدود کردن فروش و توزیع و حمل و نقل از سلاح گرم.

یک قرارداد اجتماعی

کنترل اسلحه طرفداران نگران است که وحشت در آمریکا نفوذ به کانادا, پخش كردن, مفهوم که یک تفنگ لازم است در زمان تحولات اجتماعی.

“این ایده که اسلحه مورد نیاز برای دفاع از خود و در زمان بحران شما باید قادر به محافظت از خود و اسلحه مورد نیاز… که کاملا بر خلاف قرارداد اجتماعی است که ما به عنوان شهروندان به اشتراک گذاری در کشوری مثل کانادا: که ما مراقبت از یکدیگر در زمان بحران گفت:” دکتر Nadja احمد از کانادا پزشکان برای حفاظت از اسلحه.

در حالی که گروه فشار برای ممنوعیت سلاح های حمله و اسلحه و همچنین قدرت بیشتر برای شهرداری به ممنوعیت برخی از سلاح گرم او را به رسمیت می شناسد که دولت فدرال در حال حاضر تمرکز درستی با هدف برخورد با COVID-19 بیماری همه گیر.

دکتر Najma احمد, یک جراح تروما در سنت مایکل در بیمارستان در تورنتو بوده است یک مدافع برای سلاح ، (آلبرت لئونگ/CBC)

“ما امیدواریم که (دولت) می داند که چقدر مهم است و زمانی که این وضعیت می آید تحت کنترل آنها را به نوبه خود توجه خود را به آنچه که یک مشکل بسیار مهم است برای کانادایی ها گفت:” دکتر احمد که او نیز یک جراح تروما در سنت مایکل در بیمارستان تورنتو است.

او گفت: تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ارائه یک درس برای برخورد با گسترش اسلحه.

“من امیدوار هستم که کانادایی ها شروع به درک چیزهایی مانند خشونت اسلحه نیز می تواند مشاهده شود از طریق بهداشت لنز است و اگر ما گوش دادن به علم … آن را به ما می گوید که گسترش اسلحه باعث می شود ما همه کمتر امن است.”

جدید گواهینامه سخت

مدیر عامل شرکت کانادایی ائتلاف برای سلاح گرم گفت: حقوق کانادایی ها نباید وحشت بیش از سنبله در اسلحه و مهمات فروش چرا که تنها مجوز صاحبان اسلحه می توانید آن را خرید در کانادا.

“این جنایتکاران که در حال swamping تفنگ فروشگاه شهروندان مطیع قانون است که رفتن را از طریق مشکل به دست آوردن و نگه داشتن یک گواهینامه” سعید راد Giltaca.

او گفت: این روند برای به دست آوردن یک سلاح گرم گواهینامه در کانادا می تواند ماه ها طول بکشد بنابراین حتی کسانی که امیدوار به خرید یک تفنگ برای اولین بار خود را ،

توجه داشته باشید در RCMP سایت گفت: خدمات تاخیر به علت coronavirus کاهش اقدامات تاخیر در پردازش گواهینامه. Giltaca که خود منزوی به عنوان یک احتیاط گفت: کلاس های مورد نیاز برای به دست آوردن مجوز تفنگ نیز در خود نگه دارد.

مردم در صف انتظار برای ورود به تفنگ خرده فروش تنر را مرکز ورزشی در Jamison Pa. در 17 مارس است. پنسیلوانیا دولت-اجرا در پس زمینه سیستم چک برای خرید تفنگ خام حدود سه برابر آن معمولی روزانه نرخ روز سه شنبه به عنوان اسلحه و مهمات شده اند پرواز کردن قفسه های فروشگاه در سراسر ایالات متحده (مت Rourke/آسوشیتد پرس)

“مردم فکر می کنم که آنها می تواند اجرا و دریافت مجوز اما این فرایند طول می کشد بین سه تا پنج سال وجود دارد بسیاری از مراحل است.”

این بدان معنا نیست که تقاضا برای اسلحه جدید مجوز وجود ندارد.

“من تا به حال بیشتر مردم پرس و جو در مورد چگونه برای به دست آوردن مجوز اسلحه گرم در چند روز گذشته از من در پنج سال گذشته” رایان سفیهانه خندیدن با انتخاب تیراندازی در Kitchener, Ont., در توییتر نوشت این هفته است.

“اگر همه که رانندگی شما برای به دست آوردن اسلحه گرم است که یک بحران … ما ممکن است نیاز به یک دیگر صحبت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>