نامید به یاد ماندنی ترین مد اظهارات از Netflix را ببر پادشاه

Just مانند هر چیز دیگری در Netflix بکشد docuseries Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنونسبک فراموش نشدنی است. این باید به عنوان جای تعجب نیست که یک نمایش با عجیب و غریب, گربه, اسلحه, اتهام, قتل, قطعات, سخت, مواد مخدر, حواس پرت کشور, موسیقی فیلم ها و مبارزات سیاسی نیز باید منحصر به فرد و معجونی از حس مد.

هفت-قسمت مستند به بینندگان یک نگاه به زندگی و فردی درام خصوصی صاحبان باغ وحش در ایالات متحده است. ما در حال نشان داده شده است در خصوص, شدید رقابت بین Joseph Allen Maldonado-پاساژ همچنین به عنوان شناخته شده “جو عجیب و غریب” است که اجرا می شود G. W. باغ وحش در Wynnewood, Okla., و کارول Baskin مدیر عامل شرکت تمپا-بر اساس Big Cat Rescue.

نشان می دهد طیف گسترده ای از اظهارات مد نگاه کمی مانند اگر یک طراح صحنه و لباس پیاده روی در گنجه منفجر شد: sequins کمو ببر چاپ کلاه کابوی رنگ نئون. و آن را بسیار مناسب تجسمی پالت برای هرج و مرج است که آشکار در زندگی افراد است که آنها را می پوشند.

این برداشت پایدار از ببر پادشاه‘s سبک است و در عین حال دیده می شود. اما این منبع بی پایان از مقالات در مورد چگونه به از نو خلق کردن بازیگران لباس برای هالووین شکار کردن جو عجیب و غریب را خط چشم و سازماندهی ببر شاهبا مضمون شام خانواده—همراه با این واقعیت است که این نشان می دهد ممکن است یکی از گسترده ترین مصرف قطعات بصری فرهنگ در کشور در حال حاضر—همه نشان می دهد که در تابستان ما ممکن است بیشتر حیوانات چاپ بیش از حد معمول. و هر چند سبک خیابانی دقیقا نمی وجود داشته باشد در این لحظه از انزوای اجتماعی, اجتماعی-رسانه-newsfeed سبک قطعا می کند. Jared Leto تا لباس پوشیدن و به عنوان جو عجیب و غریب و به اشتراک گذاشته شده نگاه خود را در توییتر wowing طرفداران و الهام بخش به دیگران برای انجام همان.

ببینید تفکیک برخی از به یاد ماندنی ترین مد لحظات.

این حیوانات زنده به عنوان لوازم جانبی

این هیچ راز آن است که بازیگران را مد آیتم انتخاب شده است اغلب زندگی می کنند, حیوانات عجیب و غریب. و نشان می دهد و روشن می سازد که بازدید کنندگان به باغ وحش برجسته در این مجموعه بسیار با ارزش فرصت برای ارسال یک عکس با یک شیر یا ببر برای خود خوراک رسانه های اجتماعی. به عنوان جو عجیب و غریب خود مبالغ آن را تا “آیا این احساس خوب را به ایستادگی در صحنه من با 500 پوند ببر و همه حسادت شما ؟ کاملا.”

هر چند از آن است استثماری را امتحان کنید و بالا بردن وضعیت استفاده از حیوانات زنده به عنوان یک لوازم جانبی خود را دقیقا ، برای قرن ها قبل از آنها بیشتر شد به طور گسترده ای در دسترس تخت رو Pekingese سگ در نظر گرفته شد اشرافی لوکس در چین متعلق به و لذت بردم تنها توسط خانواده سلطنتی. در اختیار داشتن یک طوطی هنگامی که به عنوان نمادی از ثروت در اروپا و یونانیان باستان و رومی ها نمایش داده می شود ایشان مزین در قفس های ساخته شده از عاج و tortoiseshell.

فراتر از دنیای باغ وحش خصوصی صاحبان این شوق ساخته شده راه خود را بر روی باند فرودگاه را نشان می دهد و همچنین. در سال 2013 Moncler Gamme روژ نشان می دهد زندگی می کنند برجسته huskies راه می رفت پایین باند توسط مدل های بودند که لباس سر تا پا در خز برای مطابقت با. کامل بدن انسان-اندازه خرس قطبی لباس قسمت آخر. Moncler مغازه در روسیه نیز باید به اندازه زندگی خرس قطبی چهره های معلق در هوا پشت مانکن.

حتی کارول Baskin که صحبت کردن در برابر این نوع بهره برداری باعث می شود مطمئن شوید که به زانو زدن فقط در یک صحنه خاص به طوری که شیر پشت سر او به طور کامل در قاب. “شما می خواهید من به پایین است, بنابراین شما باید این گربه ؟” او می پرسد فیلمبرداری.

چاپ حیوانات

از تام فورد sequined و رنگ-پیچ پلنگ-نسخه قابل چاپ مناسب به عالی x باشلق دار گلابی بوکس روپوش به جنیفر لوپز را ببر راه راه در این موزیک ویدیو به صورت “پزشکی” شما احتمالا فکر می کنید شما می خواهم دیده می شود این همه وقتی که می آید به چاپ حیوانات. اما کارول Baskin سرمایه گذاری حتی عمیق تر به sartorial جنگل. طول کامل نشان می دهد وجود دارد به سختی لحظه ای که Baskin پوشیده نیست حداقل در یک مورد با یک حیوان چاپ. به عنوان ما در حال هدایت از طریق او به خانه ما می بینیم نهایی چشم انداز cat-نسخه قابل چاپ زیبایی: مبلمان ظروف و پرده و توشه و فقط در مورد هر نوع مقاله از لباس. هر چیزی در اموال او نیست که یک حیوان ساخته شده است به مانند یکی بودن پوشش داده شده در نسخه قابل چاپ.

“این تقریبا یکنواخت. زمانی که من در صحبت با یک قانونگذار اگر من در آنجا با لباس سر تا پا در گربه, چاپ, مردم به یاد داشته باشید که کسی که قراره بیش از همه مورد من در مورد اینکه چرا گربه ها نیاز به محافظت می شود'” Baskin می گوید ایستاده بخور در گربه چاپ در مقابل آنچه به نظر می رسد یک ساختمان دولت است.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

چاپ حیوانی است که یکی از ما مصرف کننده کمد در این نقطه است. تقریبا هر دیگر سقوط ما گفت: این روند جدید است. به نحوی آن را هنوز هم می ایستد و می دهد پوشنده لباس یک درجه از جسارت و اعتماد به نفس است که Baskin قطعا صفحه نمایش از طریق پوشاک و همچنین اقدامات او در جنگ حقوقی با جو و به طور مداوم ردیابی هر حرکت خود را.

برخی از Baskin انتخاب آن را چاپ حیوانات به افراط—furry, شال, کلاه, با گربه گوش و headpieces با حیوانات دیگر ویژگی ها—دارای قوی موازی به استلا مک کارتنی آخرین هفته مد پاریس نشان می دهد که در آن مدل های عینک تمام بدن حیوانات لباس در تلاش برای تنش با نام تجاری تعهد به حقوق حیوانات.

گاوچران کشیدن

تصویر کابوی conjures تا احساسات ناب از Americana. این هیچ جای تعجب است که جو عجیب و غریب طول می کشد با الهام از نگاه غربی و قدرت و شجاعت و آمریکا قهرمانی آن مظهر. سگک کمربند کلاه کابوی و حاشیه های کت خود را در میان کالاهای اساسی.

اما جو عجیب و غریب می دهد غربی پوشیدن خود را پیچ و تاب. شامل sequined حیوانات-دکمه چاپ-فراز خط چشم نئون آبی و صورتی دو جیب پیراهن که او عینک خود را برای مطابقت با دو نامزد در روز عروسی خود را جو و سبک بیش از فقط cowboy—این کابوی بکشید.

در اجرا خود را برای رئیس جمهور نشان داده شده در قسمت 5 (“امریکا و غریب دوباره”), ما می بینیم چقدر متعهد است که او به این نگاه و هویت خود را. در حالی که با پوشیدن یک جیر tassel, کابوی, ژاکت, در مبارزات انتخاباتی, تصویری, جو می گوید مانند آن است: “اولین چیزی که من برش مو. من تغییر راه من لباس. من حاضر به پوشیدن یک دست کت و شلوار. من گی هستم. من تا به حال دو پسر بیشتر از زندگی من. من در حال حاضر رو به طور قانونی ازدواج کرده است. خدا را شکر. بالاخره حقوقی در امریکا است. من تا به حال برخی گره خورده. من سعی کردم مواد مخدر از طریق سال جوانتر از زندگی من است. من شکست sh-t.”

جو کابوی کشیدن می آید بر روی پاشنه از Yeehaw دستور کار جنبش را تحت فشار قرار دادند به جلو توسط هنرمندان مانند Lil Nas X و مگان تو کیک گوشت گاو برای افزایش دید, سیاه, سبک گاوچران ادعا که به سبک غربی امروز آمریکایی در آن معنای واقعی. آن را نه در گذشته گیر کرده. آن را در حال تحول و تنوع.

کفال

“خود را تمام مخاطبان می گویند: آه خدای من که یک ماهی کفال!'” جو عجیب و غریب می گوید: در اوایل سری. و ما ممکن است اما ما می خواهم به زودی پیدا کردن که سفید بلوند, کفال به دور از وحشی ترین چیز در مورد او.

اما می تواند کفال یک بار دیگر باید لحظه ای فراتر از محدوده این نشان می دهد ؟ این احتمال وجود دارد, آن را فقط ممکن است. بسیاری از مردم آنلاین کشیده اند مقایسه بین جو ارایش مو و مایلی سایرس’ زمان قطع و کفال بوده sported به تازگی توسط مشاهیر مانند بیلی Eilish و Halsey.

بیایید نکنید که وجود دارد یک لحظه در زمان هنگامی که آن را به سبک اند. “کسب و کار به جلو و در پشت” ‘فراموش شد نگاه از ’80s, محبوب ترین ها در میان افراد مشهور از همه نوع. فکر می کنم مایلی پدر بیلی ری سایرس, Patrick Swayze آندره آقاسی. این اصطلاح بعدها ابداع شده توسط Beastie Boys در سال 1994 آهنگ “کفال سر.”

کوتاه و بلند در همان زمان کفال نیز می تواند بیانیه ای از جنس سیالیت و به عنوان یک نشانگر از queerness. هر چند او دقیقا دیوید بووی در کفال جو که آشکارا همجنسگرا و polyamorous هنوز هم باعث می شود علامت خود را.

گل تاج

امروز ما اغلب کاردانی این کلاه با افراد جوان با حضور در جشنواره های موسیقی و با عروس در عروسی خود را روز. اما با Coachella به تعویق افتاد سقوط, ما هنوز هم ما دوز گل تاج تصویرسازی با تشکر Baskin. او آن را می پوشد بالای موهای بلوند و مسابقات آن را با یک flowy مخلوط-نسخه قابل چاپ بلوز. او همچنین می پوشد یکی در عروسی عکس, در حالی که شوهر او است لباس پوشیدن و به عنوان یک ببر به یک دسته سه تایی برگزار شد Baskin.

دنیای باغ وحش خصوصی صاحبان ببر پادشاه است که عمدتا مرد بودند. بسکین یکی از چند زن افراد و انتخاب او به پوشیدن یک گل تاج قطعا تأکید بر زنانگی او. در حالی که مردان در نشان می دهد, ورزش, بازی بیس بال, کلاه و کلاه کابوی, Baskin گل تاج باعث می شود او را به ایستادگی کردن و حتی بیشتر.

است تاج گل تلاش برای کاردانی او حقوق حیوانات شخصیت با حافظ صلح, طبیعت, هیپی که معمولا عینک لوازم جانبی? عکس از Baskin دوچرخه سواری در اطراف ملک خود با متین نگاه بر چهره او قطعا نشان می دهد یک نوع blissed کردن پرنیان. اما در پایان این تصویر buts تا در برابر این تصور که او هیچ اگر نه برای خون.

نوشتن به آنا Purna Kambhampaty در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>