ایالات متحده را مقصر می داند دولت اسلامی افغانستان زنان و زایمان بیمارستان حمله

یک مقام آمریکایی روز جمعه گفت دولت اسلامی وابسته در افغانستان انجام شده این هفته وحشتناک حمله به یک بیمارستان زایمان در اکثر شیعیان در محله در کابل به قتل 24 نفر از جمله نوزادان و مادران است.

فرستاده صلح زلمای خلیل زاد گفت: دولت آمریکا معتقد است که “دولت اسلامی” وابسته انجام شده روز سه شنبه در حمله به بیمارستان و یک حمله در اوایل همان روز در یک استان با هدف قرار دادن مراسم تشییع یک طرفدار دولت warlord کشته شدن 34 نفر است.

داعش “نشان داده است یک الگو برای طرفداری از این نوع از حملات شنیع علیه غیرنظامیان است و یک تهدید برای مردم افغانستان و جهان,” خلیل زاد است.

داعش ادعا نیست مسئولیت زنان و زایمان بیمارستان حمله.

‘خالص جهنم’

همچنین در روز جمعه پاریس-بر اساس خیریه پزشکان بدون مرز (پزشکان بدون مرز) که در عمل این بیمارستان به نام این حمله را “خالص جهنم است.” آن گفت: افراد مسلح منتقل شد به طور مستقیم به بخش زنان و زایمان نادیده گرفتن دیگر واحد پزشکی نزدیک به ورودی مجتمع های پزشکی. آنها جستجو کردن نوزادان و مادران این گروه در بیانیه ای گفت جمعه.

“آنها را از طریق رفت اتاق در زایمان, تیراندازی زنان در تخت خود را. آن را روشمند. دیوار با اسپری گلوله و خون بر کف در اتاق وسایل نقلیه سوخته و ویندوز شات از طریق” گفت: Frédéric Bonnot MSF سر از برنامه های در افغانستان است. “آنها را به کشتن مادران است.”

داعش وابسته در افغانستان شناخته شده به عنوان دولت اسلامی Khorazan استان است که مقر آن در کشور های جنوب شرق است و انجام چندین ویرانگر حملات عمدتا با هدف قرار دادن این کشور در اقلیت مسلمانان. در سال 2018 داعش کشته شدند ده ها تن از دانش آموزان جوان در نظر گرفتن امتحانات ورودی دانشگاه در همان دشت-e-Barchi محله از کابل.

آنها با صدور هشداری است به شیعیان که آنها را بکشند و آنها را در مساجد و مدارس و خانه ها.

داعش وابسته به گروه در زمان مسئولیت حمله به مراسم تشییع جنازه در ولایت هلمند.

طالبان را رد دخالت در هر دو حمله, تماس تلفنی زنان و زایمان بیمارستان حمله یک “ننگین و ضد انسانی و سازمان ملل متحد-اسلامی عمل می کنند.”

در بیانیه روز جمعه این شورشیان جنبش ناودان رئیس جمهور اشرف غنی برای سرزنش طالبان در یک سخنرانی پس از حملات. آنها او را متهم کرد از تلاش برای عقب نشینی آمریکا-طالبان مذاکرات صلح با هدف پایان دادن به نزدیک به 20 سال از جنگ.

خلیل زاد معمار معامله امضا Feb. 29 هشدار داد در یک سری از توییت اوایل جمعه که اسلامی سیر وابسته مخالف صلح میان طالبان و افغانستان رهبری در کابل و “به دنبال تشویق جنگ های فرقه ای در عراق و سوریه است.”

مقامات افغان رد طالبان انکار است. “نه طالبان دست و نه خود را رنگ آمیزی آگاهی را می توان به شسته از خون زنان و نوزادان و دیگر گناه [مردم] در آخرین بی معنی قتل عام” افغانستان معاون رئیس جمهور امرالله صالح گفت در توییتر.

سابق رئیس اطلاعات صالح انجام نشده خلیل زاد نظرات اما گفت برخی از مردم ساده و بی تکلف برای پذیرش طالبان نهفته است و سرزنش “داستانی” دولت اسلامی جناح در افغانستان برای حمله است.

مذاکرات صلح را فراهم می کند برای خروج امریکا و ناتو از افغانستان شد اما همچنین تبلیغ در امضای آن کشور را بهترین فرصت در صلح و آرامش در چهار دهه جنگ.

رقابت سیاسی رهبران

اما امان بحران سیاسی در افغانستان به گل نشسته شروع, دوم, بحرانی مرحله از معامله است که افغان ها در هر دو طرف از جنگ به مذاکره یک چارچوب برای یک پست-جنگ افغانستان.

هر دو غنی و رقیب خود را در سپتامبر گذشته ریاست جمهوری, نظر سنجی, عبدالله عبدالله خود را اعلام کرده اند برنده شده اند سوگند به عنوان رئیس جمهور. آنها شده اند قادر به آمده تا با یک قدرت هسته ای حتی به واشنگتن گفته است: “برداشت 1 میلیارد دلار کمک اگر آنها نمی, پایان خود squabbling.

واشنگتن را به تلاش برای به دست آوردن طالبان به کاهش خشونت نیز ناموفق هر چند حملات خود شده اند علیه تاسیسات نظامی و هدفمند آمریکا و ناتو.

خروج امریکا و ناتو آغاز شد و پس از معامله امضا شد و ادامه خواهد داد تا زمانی که همه نیروهای رفته تا پایان سال آینده — اگر طالبان را نگه می دارد وعده خود برای مبارزه با گروه های شبه نظامی که مهمترین آنها دولت اسلامی است.

MSF عملیات متوقف

MSF است به حالت تعلیق عملیات خود را در داشت-e-Barchi, موسسه خیریه آسوشیتدپرس گفت.

“این لازم است اما تصمیم گیری دشوار دانستن است که زنان و کودکان در کابل در حال حاضر محروم از اساسی مراقبت های بهداشتی و خدمات آنها نیاز دارید در یک زمینه که در آن دسترسی به مراقبت ضروری است که در حال حاضر محدود” گفت: فیلیپ Ribeiro MSF کشور نماینده.

این گروه گفت که آن را بررسی عملیات خود را پس از بررسی به این حمله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>