هواپیمایی متحده ارائه خواهد شد ماسک و دستمال مرطوب دست به مسافران

United هواپیمایی دادن ماسک صورت به عنوان بخشی از یک جدید ملایمت کیت برای مسافران در سن Covid-19.

“از امروز شروع ما در حال ارائه یک کمی ملایمت کیت” ایالات اجرایی اسکار Munoz روز دوشنبه گفت: در Bloomberg Television رهبری زندگی می کنند. “از آن خواهد شد کمی ملایمت kit که دارای یک میان وعده آب و برخی از دست دستمال مرطوب برای شما به عنوان شما وارد هواپیما همراه با ماسک و اگر شما به آن نیاز دارید.”

بسته مارک به عنوان “ایالات تمیز به همراه” گفت: Munoz تبدیل خواهد شد که رئیس اجرایی بعد از توزیع مدیر عامل نزدیکی به ایالات جمهور اسکات کربی این هفته است. ایران آغاز شده و نیاز مسافران به استفاده از پوشش صورت در اوایل این ماه به پیوستن به یک راش توسط ایالات متحده حامل. به طور جداگانه استرالیا هواپیمایی کوانتاس گفت: این امر نیز با ارائه ماسک در هیئت مدیره.

در اینجا دیگر takeaways کلیدی از Munoz رهبری زنده مصاحبه با دیوید روبنشتاین:

  • تقاضای ضعیف: ایران هیچ خواندن در هنگام مسافرت هوایی و تقاضا باز خواهد گشت و نمی خواهد برنامه های اضافی ظرفیت تا آن Munoz گفت. همچنین این شرکت نیست و تمایل به هواپیمای جدید با توجه به وخیم محیط زیست عامل.
  • بازیابی کند: شرکت هواپیمایی می بیند هیچ سناریو که در آن سفر هوایی پرتاب ریباند اکتبر و حامل خواهد بود مجبور به کاهش هزینه های سربار برای تنظیم به کمتر از تقاضا است. ایران هشدار داده است از کاهش شغل پس از سپتامبر. 30 نظر متصل به دولت آمریکا حقوق و دستمزد پشتیبانی بودجه منقضی خواهد شد.
  • خواهد موجود کمک شود کافی است ؟ “این سوال بزرگ از روز” Munoz گفت. “ما نمی دانیم که آنچه ما نمی دانیم.” ایالات بدست $5 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد پشتیبانی است که ترکیبی از کمک های مالی و وام. این شرکت همچنین می تواند قرض گرفتن یکی دیگر از 4.5 میلیارد دلار از دولت است.
  • بدتر از 9/11: coronavirus همه گیر است “سه بار بدتر” از نظر مالی نسبت به تاثیر از سال 2001 حملات تروریستی Munoz گفت. که تا حد زیادی به دلیل هواپیمایی فروش تبخیر به طور همزمان در سراسر جهان برای چند ماه با دولت محدود کردن سفر و فعالیت های اقتصادی برای متوقف کردن بیماری همه گیر را گسترش.

–با کمک از جاستین Bachman.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>