پزشکان و کارشناسان بهداشت و خواست مردم به نوشیدن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده در روز جمعه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دانشمندان باید بررسی درج تمیز کردن عامل به بدن به عنوان یک راه برای مبارزه با COVID-19.

“[این] کاملا خطرناک دیوانه پیشنهاد” گفت: Paul Hunter استاد پزشکی در بریتانیا دانشگاه شرق آنجلیا.

“شما ممکن است به مرگ از COVID-19 بعد از تزریق مواد ضد عفونی کننده, اما تنها به این دلیل که شما در حال حاضر ممکن است مرده از تزریق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه است که دانشمندان باید بررسی کند که آیا قرار دادن نور و یا ضد عفونی کننده به بدن افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی ممکن است کمک به آنها را پاک کردن این بیماری است.

“وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن?” او گفت:. “این امر می تواند جالب برای بررسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از نگاه دکتر دبورا Birx در حالی که ساخت این نظرات. Co-ordinator از یکی از کاخ سفید را coronavirus نیروهای وظیفه به نظر می رسد ناراحت کننده و گرفتار کردن گارد.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ نشان داده شده است که در طول روز پنجشنبه رسانه های توجیهی. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

کاخ سفید روز جمعه گفت که برنده شده بود به خارج از متن گرفته بود و خواست مردم به دنبال coronavirus درمان تنها پس از اعطا با پزشک خود.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در جلسه روز گذشته.”

ایمیل فرستاده شده بیانیه نیست به طور مستقیم اشاره ای پاک کننده ها و یا اشعه ماوراء بنفش (UV) نور به عنوان coronavirus درمان اما موضوع آن بود که “کاخ سفید در مواد ضد عفونی کننده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ارائه توضیح متفاوت از کاخ سفید در حالی که امضای آخرین coronavirus امداد لایحه بیان کرد او بود که به طعنه آمیز.

“من درخواست یک طعنه آمیز — بسیار طعنه آمیز سوال — به خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل. اما آن را نشانی از آن را بکشند.”

تحت هیچ شرایطی’: Lysol

Reckitt Benckiser که تولید کنندگان لوازم ضد عفونی کننده Dettol و Lysol با انتشار بیانیه ای در روز جمعه.

“تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان [از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر]” این شرکت اعلام کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر شد و همچنین ملاقات با زنگ هشدار توسط کارشناسان پزشکی که آمریکا اخبار شبکه استخدام به عنوان همکاران.

“من فقط فکر نمی کنم ما باید عادی که به هیچ وجه شکل یا فرم” گفت: سانجی گوپتا در سی ان ان.

در همان بخش دکتر لینا ون گفت: کارشناسان در خدمت دولت مشغول هستند در تعادل دشوار است نیاز به گفتن حقیقت “در حالی که در همان زمان ناراحت کننده از رئیس جمهور به طوری که آنها نمی تواند معتبر در چشمان او.”

سازمان دیده بان l اطلاعات غلط در درمان گسترش همراه با ویروس:

اطلاعات غلط در مورد به اصطلاح درمان معجزه برای COVID-19 پخش آنلاین. شما واقعا می تواند خرید راه خود را به بهتر سیستم ایمنی بدن? ما از یک متخصص: UBC استاد برنی گرت که مطالعات فریب در بهداشت و درمان از جمله طب جایگزین. 5:27

این دیدگاه نیز pounced در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در انتخابات ماه نوامبر.

“اشعه ماوراء بنفش نور ؟ تزریق مواد ضد عفونی کننده?,” گفت: بایدن. “در اینجا یک ایده آقای رئیس جمهور: تست های بیشتر. در حال حاضر. و حفاظتی تجهیزات پزشکی واقعی حرفه ای است.”

در انتظار یک روز آفتابی

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از یک مقام آمریکایی در این جلسه پیشنهاد coronavirus به نظر می رسد به تضعیف بیشتر به سرعت زمانی که در معرض نور خورشید و گرما و رطوبت در پتانسيل نشانه آن است که این بیماری همه گیر می تواند تبدیل به کمتر مسری در ماه های تابستان.

دولت ایالات متحده محققان مشخص شد که ویروس زنده می ماند بهترین در داخل خانه و در شرایط خشک و دست قدرت هنگامی که درجه حرارت و رطوبت افزایش – و به ویژه هنگامی که آن را در معرض نور خورشید گفت: ویلیام برایان اقدام رئیس U. s. Department of Homeland Security, علوم و فناوری ریاست.

“این ویروس می میرد سریعترین در حضور نور مستقیم خورشید” گفت: کاخ سفید اخبار جلسه. در غیر سطوح متخلخل مانند فولاد ضد زنگ جدید کروناویروس 18 ساعت طول می کشد به از دست دادن نیمی از قدرت خود را در تاریک و کم رطوبت محیط برایان گفت.

در بالا و رطوبت محیط است که نیمه عمر آن کاهش یافته و به شش ساعت و زمانی که این ویروس در معرض رطوبت بالا و نور خورشید نیمه عمر کاهش یافته و به دو دقیقه است.

محققان دریافتند یک اثر مشابه با کروناویروس که معلق در هوا را شبیه سازی سرفه یا عطسه که اغلب گسترش این بیماری است. در یک اتاق تاریک ویروس حفظ نیمی از قدرت خود را برای یک ساعت. اما هنگامی که در معرض نور خورشید آن را از دست داد نیمی از قدرت خود را در 90 ثانیه, برایان گفت.

محققان همچنین دریافتند که ایزوپروپیل الکل بود بیشتر مواد ضد عفونی کننده موثر از سفید کننده, او گفت:.

این یافته ها می تواند به تقویت امیدوار است که coronavirus را شبیه به رفتار دیگر بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا که به طور معمول کمتر مسری در گرم آب و هوا.

ویلیام برایان با وزارت امنیت داخلی سمت چپ دیده می شود با رئیس جمهور آمریکا و معاون رئیس جمهور مایک پنس. در روز پنج شنبه, Bryan جریان رسانه های بالقوه اخبار مثبت در مورد چگونه رمان coronavirus در پاسخ به رطوبت و نور خورشید است. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

اما coronavirus نیز ثابت شده کشنده در گرم آب و هوا در مکان هایی مانند سنگاپور افزایش گسترده تر سوال در مورد تاثیر عوامل محیطی.

“نه نشستن در آفتاب و حرارت را به کشتن ویروس تکرار در یک فرد بیمار اندام های داخلی گفت:” پنی Ward, یک استاد در داروسازی و پزشکی در کینگز کالج لندن و رئیس آموزش و پرورش و کمیته استانداردهای دانشکده داروسازی و پزشکی است.

“من اینجا هستم تا به حال ایده’

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در خبرنگار واشنگتن پست که تعجب اگر آن را “خطرناک” برای او به ساخت اثبات نشده به اظهارات آمریکایی ها در مورد نور خورشید و ویروس.

“من اینجا هستم تا به حال ایده از آنجا که ما ایده ها را می خواهید به خلاص شدن از شر این چیز” رئیس جمهور گفت:.

سازمان دیده بان l مارس 23: ضد مالاریا دارو ثابت نشده در COVID مبارزه:

محققان می گویند Remdesivir مواد مخدر طراحی شده برای درمان ابولا در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده ای در برابر COVID-19 اما هشدار می دهند آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد. 1:57

مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد خود را برای ارائه اخبار خوش بینانه به این کشور چنگ زدن با کشنده گیر قبلا برای انتقاد از شعار مواد مخدر است که اثربخشی در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس ثابت نشده است که گاهی اوقات منجر به کشنده عوارض جانبی.

سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه هشدار داد در برابر استفاده از مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين در COVID-19 بیماران به دلیل خطر جدی ریتم قلب مشکلات.

آژانس گفت که آگاه از افزایش استفاده از این داروها از طریق سرپایی نسخه و مواد مخدر می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب و خطرناکی سریع ضربان قلب.

به طور کلی نگرانی که ملاحظات سیاسی ممکن است باطل شود علم رسیده کاپیتول هیل در این هفته پس از واکسن متخصص نشان داد او reassigned.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا روز چهارشنبه گفت: او به عنوان جایگزین آن مدیر چرا که او در برابر تهمت و تلاشهای دولت برای فشار هیدروکسی کلروکین و مربوط به کلروکين.

او واصل whistleblower شکایت و دموکرات ها نیز از پرسیدن سوال در مورد انتقال.

اختلاف بیش تست

تهمت نیز ساخته شده گلگون اظهارات در مورد میزان coronavirus تست و توسعه بالقوه واکسن است که پرسش شده است.

سازمان دیده بان | قطرات می تواند گسترش ناخواسته:

ما می دانیم COVID-19 گسترش می تواند توسط کسی که سرفه یا عطسه, اما آنچه در مورد به سادگی با صحبت کردن ؟ اندرو چانگ توضیح می دهد که چگونه از آن اتفاق می افتد. 0:57

یک مثال دیگر که آمد روز شنبه هنگامی که از او سوال شد در مورد نظرات دکتر Anthony Fauci ساخته شده به مجله تایم.

Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا ظرفیت آزمون باید یافت و در حال مانع عدم سواب و معرف در میان عوامل دیگر.

“من بیش از حد اعتماد به نفس در حال حاضر در همه است که ما را از آنچه در آن طول می کشد به انجام این کار است” گفت: Fauci.

ساعت پس از کسانی که در نظر آمد به نور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک خبرنگار: “من موافق نیستم با او در آن من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار بزرگ در تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im