تحت بررسی برای پاسخ به COVID-19 گیر کارناوال اعلام کرد برای از سرگیری برنامه های کشتی در ماه اوت

کارناوال کروز خط برنامه در از سرگیری عملیات Aug. 1, فقط چند روز پس از این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را بدون بادبان سفارش مجموعه به اتمام می رسد.

در یک پیام به مشتریان و آژانس های مسافرتی در دوشنبه کارناوال گفت آن است که “متعهد به حمایت از همه بهداشت عمومی تلاش برای مدیریت COVID-19 وضعیت” از جمله “تمرکز ما بازگشت به خدمات بر انتخاب تعداد homeports که در آن ما باید بیشتر عملیات مهم است که به راحتی قابل دسترس توسط ماشین برای اکثریت مهمانان ما.” این شرکت قصد دارد در قایقرانی هشت کشتی از گالوستون تگزاس و میامی و بندر کاناورال در فلوریدا.

چندین کشتی متعلق به کارناوال کروز خط شرکت مادر کارناوال Corp. تجربه کرده COVID-19 شیوع بیماری در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر با بیش از 1500 عفونت ها و ده ها تن از مرگ و میر مرتبط با الماس شاهزاده خانم روبی شاهزاده و زاندم. هفته گذشته خانه کمیته حمل و نقل و زیرساخت های اطلاع کارناوال مدیر عامل آرنولد دونالد که این بررسی که چرا شرکت نمی کنند بیشتر هر چه زودتر به محافظت از مسافران و خدمه درخواست تمام اسناد و مدارک مربوط به آن پاسخ.

CDC هیچ بادبان منظور برای اولین بار صادر شده در ماه مارس به این دلیل که آژانس تا به حال دلیلی برای باور کردن که کشتی کروز سفر ممکن است در ادامه به معرفی و انتقال و یا گسترش COVID-19″ و تمدید شد در ماه آوریل است. مگر اینکه اصلاح آن خواهد ماند در اثر تا دو وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر اعلام COVID-19 است و دیگر بهداشت عمومی اورژانس یا جولای 24. CDC در روز دوشنبه گفت: آن را نمی کند “باید اطلاعات کافی به می گویند که آن را امن برای کشتی های کروز به سر قایقرانی” است و نه بحث زمان خطوط با خطوط کروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>