اوگاندا تقلا برای پاسخ به بزرگترین ملخ شیوع است که بخش هایی از شرق آفریقا دیده می شود در دهه, در حالی که سازمان ملل متحد هشدار داده است که در حال حاضر آسیب پذیر منطقه “نمی توانیم به سادگی یکی دیگر از عمده شوک” به مواد غذایی خود را تامین کنند.

اضطراری دولت جلسه ساعت پس از ملخ خال خال شد داخل اوگاندا روز یکشنبه تصمیم به اعزام نیروهای نظامی برای کمک به زمین مبتنی بر آفت کش سمپاشی در حالی که دو هواپیما به صورت هوایی پاشش وارد خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است مقامات در بیانیه ای گفت. هوایی پاشش در نظر گرفته شده است تنها کنترل موثر.

Swarms از میلیاردها ملخ شده اند از بین بردن محصولات کشاورزی در کنیا که دیده نشده از جمله شیوع در سال 70 به عنوان به خوبی به عنوان سومالی و اتیوپی که دیده می شود نیست این در یک ربع قرن. حشرات باید بهره برداری مطلوب شرایط مرطوب غیر منتظره ای بعد از باران های سنگین.

مقامات سازمان ملل متحد هشدار می دهند که اقدام فوری مورد نیاز است قبل از بارش باران در هفته های آینده به ارمغان می آورد تازه گیاهی برای تغذیه نسل جدید از ملخ. اگر چپ بدون کنترل تعداد آنها می تواند به رشد تا 500 بار قبل از خشک آب و هوا می رسد که آنها می گویند.

“این ریسک وجود دارد از یک فاجعه” سازمان ملل متحد انسانی رئیس علامت Lowcock گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در نیویورک در روز دوشنبه هشدار داد که منطقه ای که در آن 12 میلیون نفر در حال حاضر در صورت شدید ناامنی غذایی نمی توانیم یکی دیگر از تکان خوردن.

یک مقام رسمی از سازمان غذا و کشاورزی سازمان نشان می دهد که نرم افزار مورد استفاده برای ضبط و پیگیری و حرکات ملخ با استفاده از GPS در صحرا در نزدیکی Garowe در نیمه مستقل Puntland منطقه سومالی. (بن کورتیس/آسوشیتد پرس)

بدون به اندازه کافی هوایی پاشش برای جلوگیری از swarms ملخ شیوع بیماری می تواند تبدیل به یک طاعون “و هنگامی که شما یک طاعون آن سالها طول می کشد برای کنترل” دومینیک Burgeon اضطراری و انعطاف پذیری مدیر با سازمان غذا و کشاورزی سازمان گفت: خبر مربوط به هفته گذشته است.

شیوع بیماری نیز در حال حرکت به سمت جنوب سودان که در آن دیگر چندین میلیون نفر از مردم در صورت گرسنگی به عنوان کشور در تلاش برای خروج از جنگ داخلی.

نیاز به یک مقیاس بزرگ کردن

سازمان ملل متحد خواسته است برای $76 میلیون ما در فوری کمک. تا کنون کمتر از 20 میلیون دلار است در دست مقامات گفت. ایالات متحده روز دوشنبه گفت: آن را منتشر کرده است 800.000 دلار و اتحادیه اروپا منتشر کرده است 1 میلیون یورو.

“پاسخ امروز نه نمیخوره مگر اینکه بزرگ وجود دارد scale-up” Lowcock گفت.

در عرض چند ساعت یک گروهی از ملخ می توانید نوار یک مرتع بسیار از آن پوشش گیاهی است.

بحث ما به Abdinoor اوله حسین (ع) در کنیا. او یکی از افراد مبارزه با swarms از ملخ wreaking ویرانی در سراسر کل کشور در آفریقا است. راشل Cleetus سیاست مدیر آب و هوا و انرژی برنامه در اتحادیه دانشمندان نگران می گوید: کمک بیشتری مورد نیاز است برای آینده فصل بارانی. 14:06

ملخ خوردن پوشش گیاهی است که پشتیبانی از پر جنب و جوش هردر جوامع در منطقه است. کنیا در سازمان ملل, لازاروس Amayo هشدار داد از “خطر ذاتی از جمعی از درگیری بیش از مراتع.”

شیوع بیماری آنقدر شدید است آن را حتی ممکن است مختل کاشت محصولات کشاورزی در هفته آینده, او گفت:.

حتی قبل از ملخ تهاجم برخی از 11 میلیون نفر در اتیوپی و سومالی و کنیا بودند دچار ناامنی غذایی سازمان ملل متحد غذا و کشاورزی سازمان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de