دبیرکل سازمان ملل متحد اروپایی قانونگذاران تماس در اسرائیل به رها کردن طرح الحاق

دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام اسرائیل روز چهارشنبه به کنار گذاشتن برنامه های خود را به ضمیمه شهرک سازی در کرانه هشدار که آن را به تهدید چشم انداز صلح بین اسرائیل و فلسطینی ها.

“اگر اجرا الحاق تشکیل می دهند اکثر جدی نقض قوانین بین المللی grievously آسیب چشم انداز راه حل دو کشور و تضعیف امکانات تمدید مذاکرات” اشاره به این حادثه تلخ گفت: شورای امنیت سازمان ملل.

“من از دولت اسرائیل به رها کردن آن الحاق نظر دارد.”

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در کابینه در حال آماده سازی برای شروع بحث در ژوئیه 1 در الحاق کرانه خاک اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 جنگ و فلسطینی ها به دنبال برای یک دولت است.

فلسطینی ها به شدت در مخالفت با الحاق طرح به عنوان انجام بسیاری از قدرت های جهان. رهبران فلسطینی نیز به طور کامل رد پیشنهاد صلح رونمایی کرد در ماه ژانویه توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دیده اند واشنگتن تشخیص شهرک های یهودی نشین به عنوان بخشی از اسرائیل است.

“باید اسرائیل تصمیم به گسترش حاکمیت خود آن را انجام خواهد داد بنابراین با توجه به مناطقی که بیش از آن را همواره حفظ مشروع تاریخی و حقوقی ادعای” اسرائیل در سازمان ملل دنی Danon گفت: شورای.

ارشد مشاوران به ناروا شروع بحث روز سه شنبه در مورد اینکه آیا به نتانیاهو چراغ سبز خود را برای الحاق به طرح. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: گسترش اسرائیل حاکمیت یک تصمیم “برای اسرائیلی ها را.”

“من درک می کنم که بسیاری از شما نگرانی” سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت گفت: شورای. “در همان زمان ما می پرسند که شما همچنین برگزاری رهبری فلسطینی ها مسئول اعمال آنها مسئول هستند.”

اشاره به این حادثه تلخ به نام در گروه چهارجانبه صلح خاورمیانه از واسطه — ایالات متحده آمریکا, روسیه, اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد — “به ما موظف به واسطه نقش و پیدا کردن یک متقابلا سازگار چارچوب برای طرفین به تعامل مجدد بدون پیش شرط با آمریکا و دیگر کلید متحده است.”

اشاره به این حادثه تلخ اظهارات در مورد این مسئله آمد بر روی پاشنه از یک نامه عمومی ساخته شده و امضا شده توسط بیش از 1 ، 000 قانونگذاران در سراسر اروپا اعلام کرد که که هر اسرائیل حرکت به ضمیمه بخش هایی از کرانه غربی خواهد بود “کشنده” برای صلح خاورمیانه امیدوار است و باید جلوگیری شود — در صورت لزوم با اقدامات متقابل.

اسرائیلی ها نگه نشانه ها در تل آویو روز سه شنبه به عنوان آنها در اعتراض به دولت این طرح را به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است. (امیر لوی/گتی ایماژ)

نامه امضا شده توسط 1,080 قانونگذاران از 25 کشور افزایش پارلمانی نگرانی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل و فلسطین با طرح صلح. امضا کنندگان گفت: الحاق خواهد شکستن قوانین بین المللی.

نتانیاهو برنامه در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که پیش بینی اسرائیل حاکمیت بیش از 30 درصد از کرانه باختری و تشکیل کشور فلسطین تحت شرایط سخت.

“این حرکت [الحاق] منجر به مرگ خواهد شد به چشم انداز اسرائیل و فلسطین صلح و چالش اساسی ترین هنجارهای هدایت روابط بین الملل” در این نامه گفت.

“کسب قلمرو زور هیچ جایی در سال 2020 است.”

نمایندگان امضا کنندگان این نامه شامل اعضای پارلمان از مجارستان و جمهوری چک دو کشور دلسوز به اسرائیل و به مغلوب ساختن پیشی جستن Jan. 28 طرح صلح.

اقدامات متقابل معلوم نیست اگر درآمد حاصل از الحاق

این برنامه ارائه می دهد ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل شهرک خال خال در سراسر کرانه غربی و اسرائیل حاکمیت بر دره اردن.

اسرائیل و فلسطین در مذاکرات صلح با سقوط در سال 2014 و فلسطینی ها را ببینید الحاق به عنوان یک غیر قانونی و گرفتن زمین.

اروپا قانونگذاران به نام “متناسب عواقب” اگر اسرائیل است که بیش از 400,000 مهاجران در کرانه رفتم جلو با الحاق یک مرجع ممکن است اقتصادی یا تحریم دیگر.

“شکست به اندازه کافی پاسخ را تشویق کشورهای دیگر با ادعاهای ارضی” نامه گفت.

نتانیاهو را رد کرد انتقاد از طرح الحاق. او می گوید که گسترش حاکمیت اسرائیل به شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی را به صلح نزدیک تر هنگامی که منتقدان این حرکت را تشخیص دهد که صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران در منطقه باقی خواهد ماند و تحت هر معامله آینده.

اسناد داخلی و رادیو فردا مصاحبه با بیش از دو دوجین از دیپلمات ها و مقامات نشان داد وجود دارد که بدون پاک کردن استراتژی اتحادیه اروپا در مورد چگونه برای جلوگیری از اسرائیل طرح و یا چگونه به پاسخ در راه اگر الحاق پیش می رود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>