سازمان ملل متحد: Sahel درگیری داشتن تاثیر مخربی بر روی کودکان, صدها نفر کشته

یونیسف منتشر کرده گفت: این منطقه دیده می شود "افزایش قابل توجهی از خشونت علیه کودکان است." نتايج نشان داد که ب

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

یونیسف منتشر کرده گفت: این منطقه دیده می شود "افزایش قابل توجهی از خشونت علیه کودکان است." نتايج نشان داد که برخی از 5 میلیون کودک در حال حاضر نیاز به کمک های انسان دوستانه به عنوان جنگ نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

صدها نفر از کودکان در ساحل عاج کشته و زخمی و یا به زور جدا از پدر و مادر خود را در سال 2019 یک یونیسف گزارش داد روز سه شنبه.

درگیری همچنان زیاد در نیمه خشک منطقه غرب و شمال و مرکز آفریقا و آژانس که بر کودک-مسائل مربوط به تایید 277 کودکان بودند کشته و یا معلول در مالی در طول نه ماه اول سال گذشته است.

این کشور غرب آفریقا شده است در مقابله با یک اسلامگرای شورش آغاز شد که در شمال این کشور هشت سال پیش و در نتیجه هزاران نفر از مرگ و میر.

ادامه مطلب: 2019 به پایان می رسد مرگبار دهه' برای کودکان در مناطق جنگی

افزایش درگیری

این درگیریها پس از گسترش به کشورهای همسایه بورکینافاسو و نیجر با برافروختن تنش های قومی در ساحل عاج در این فرآیند است.

کل منطقه شاهد "افزایش قابل توجهی از خشونت علیه کودکان که در تیراندازی گرفتار" این گزارش اعلام کرد و اضافه کرد که صدها نفر از جوانان شده بود به زور از خانواده هایشان جدا شده.

این جنگ نیز مجبور بیش از یک میلیون نفر به ترک خانه های خود از آنها بیش از نیمی از آنها کودکان — دو بار به عنوان بسیاری از در سال گذشته.

بعلاوه فقط خجالتی از 5 میلیون کودک در حال حاضر نیاز به کمک های بشردوستانه در این منطقه به بیش از 700 ، 000 دچار سوء تغذیه حاد در مالی و بورکینافاسو و نیجر با توجه به گزارش.

بیشتر بخوانید: آیا اقدامات جدید برای مبارزه با تروریسم در منطقه ساحل بود به اندازه کافی است ؟

"ما نمی تواند کمک کند اما زده مقیاس خشونت کودکان روبرو هستند" گفت: یونیسف مدیر منطقه ای غرب و مرکز آفریقا Marie-Pierre Poirier. او افزود: در بیانیه ای که "صدها نفر از هزاران نفر از آنها را از طریق زندگی می کردند حادثه تجربه است."

فرانسه و G5 Sahel سازمان ملل — مالی و بورکینا فاسو, نیجر چاد و موریتانی — به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای تقویت خود در مبارزه با تروریسم در منطقه است. اما کارشناسان تردید در تعهد گفت: آن را نمی خواهد به اندازه کافی به ساحل امن.

jsi/nm (AFP kna)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن