دیده بان هسته ای سازمان ملل به شدت از ایران اجازه بازرسی از سایت های قدیمی

سازمان ملل متحد هسته ای watchdog 35-ملت حکام که شامل کانادا به نام ایران روز جمعه برای جلوگیری از انکار آژانس دسترسی به دو مظنون سابق سایت و برای همکاری کامل با آن دیپلمات حضور در این نشست گفت:.

یک قطعنامه به تصویب رسید در یک رای به نام پس از چین به ابراز مخالفت با آن افزایش فشار بر ایران برای اجازه به بازرسان به سایت های ذکر شده در دو آژانس بین المللی انرژی اتمی, گزارش چرا که آنها هنوز هم می تواند میزبان اعلام نشده هسته ای در مواد و یا اثری از آن است.

متن قطعنامه ارائه شده توسط فرانسه انگلیس و آلمان به دست آمده و با رویترز گفت: “هیئت مدیره “ایران به طور کامل همکاری با آژانس و برآوردن آژانس درخواست بدون هیچ گونه تاخیر بیشتر از جمله ارائه دسترسی سریع به مکان های مشخص شده توسط آژانس.”

ایران 2015 هسته ای با قدرت های بزرگ را به خود جلب کرد خط تحت چه آژانس و آمریکا و سرویس های اطلاعاتی بر این باورند بود covert هماهنگ برنامه سلاح های اتمی آمریکا و کوبا در سال 2003 است. اما اسرائیل تشنج از آنچه در آن بخشی از یک “بایگانی” ایران در گذشته کار به نظر می رسد به همراه داشت سرنخ های جدید در فعالیت های.

ایران اختلافات یافته

آژانس مظنون به فعالیت های احتمالا مرتبط با توسعه سلاح های هسته ای انجام شد در اوایل 2000s در این سایت. ایران به پیشنهاد آژانس بینالمللی انرژی اتمی است که به دنبال دسترسی بر اساس اطلاعات اسرائیل که به آن معتقد است و قابل پذیرش نیست. آن را نیز می گوید آژانس فایل در آن فعالیت های قدیمی بسته شده است.

این قطعنامه برای اولین بار توسط هیئت مدیره پس از 2015 و اجرای توافق هسته ای شد 25-2 حاشیه با هفت رای ممتنع دیپلمات گفت.

ایران و متحدان چین و روسیه مخالف این اقدام در حالی که آفریقای جنوبی و هند و پاکستان و تایلند و مغولستان آذربایجان و نیجر ممتنع.

“من فکر می کنم اعلام شده است روشن” آژانس بینالمللی انرژی اتمی رئیس رافائل Grossi به خبرنگاران گفت:. “من قصد نشستن با ایران خیلی زود و سعی کنید برای حل این عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>