سازمان ملل لیست شرکت های مرتبط با شهرک سازی اسرائیل در کرانه

حقوق بشر سازمان ملل متحد گفته اند بیش از 100 شرکت انجام کسب و کار در بانک غرب در حال حمایت از اسرائیل و اشغال در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده فلسطین. اسرائیل گفت: سازمان ملل متحد در دفاع از تحریم.

حقوق بشر سازمان ملل متحد در روز شنبه منتشر شد مدتها در انتظار گزارش لیست 112 کسب و کار آن گفت: سود از شهرک سازی اسرائیل در کرانه باختری است.

اکثر شرکت ها در لیست مستقر در اسرائیل و شامل بانک ها و شرکت های ساخت و ساز و بازارها و اپراتورهای تلفن.

گردشگری وب سایت Airbnb Booking.com Expedia و مشاورین فرانسوی زیرساخت های شرکت Alstom, آمریکا مخابرات غول موتورولا و مواد غذایی تولید کننده General Mills, در میان شرکت های بین المللی ذکر شده است.

شهرک سازی اسرائیل در اشغال سرزمین های فلسطینی در کرانه غربی در نظر گرفته شود در نقض قوانین بین المللی است.

در سال 2016 شورای حقوق بشر سازمان ملل (HRC) نامیده می شود برای یک پایگاه داده لیست تمام کسب و کار و حمایت از شهرک سازی و یا درگیر شدن در “خاص فعالیت های مربوط به شهرک سازی اسرائیل در مناطق اشغالی فلسطین.”

ادامه مطلب: نظر: تروریست ها و مهاجران

با توجه به HRC کسب و کار ذکر شده در فعالیت هایی که “بالا بردن حقوق بشر نگرانی” از جمله تسهیل حل و فصل ساخت و ساز و یا تامین امنیت خدمات بانکی و تخریب تجهیزات.

نه یک لیست سیاه

روز چهارشنبه سخنگوی بشر سازمان ملل متحد کمیساریای حقوق بشر میشل باشله گفت: این گزارش بود نه یک “لیست سیاه” بود و نه در نظر گرفته شده برای متهم کردن شرکت های فعال در شهرک نقض قوانین بین المللی است.

این لیست می تواند بر شرکت های بین المللی تصویر. شرکت های نام نیز می تواند هدفمند برای تحریم های در نظر گرفته شده برای تحت فشار قرار دادن اسرائیل بیش از شهرک.

این گزارش همچنین گفت که شرکت های ذکر شده نمی شود به طور دائم.

“که در آن وجود دارد دلایل منطقی به این باور است که … کسب و کار سازمانی است که در توقف و یا دیگر درگیر در مربوط به فعالیت های کسب و کار سازمانی می توان از پایگاه داده” HRC گفت.

اجاره تعطیلات پورتال Airbnb در حال حاضر اذعان مثال خواص در کرانه باختری و گفت: در ماه آوریل گذشته این امر اهدا سود از رزرو در خاک به کمک های انسان دوستانه سازمان.

ادامه مطلب: نظر: trump’s خاورمیانه ‘طرح صلح’ ارائه نه

اسرائیل موافق نیست

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل ناودان گزارش روز چهارشنبه گفت: شورای حقوق بشر سازمان ملل در تلاش بود تا “blacken اسرائیل نام.”

“به جای این سازمان در برخورد با حقوق بشر را تنها در تلاش برای بی اعتبار کردن اسرائیل,” او گفت:.

ادامه مطلب: اسرائیل و BDS: بحث تحریم تقسیم غرب

فلسطینی وزیر امور خارجه Dar ملکی گفت: این گزارش یک “پیروزی برای قوانین بین المللی و تلاش های دیپلماتیک” به “خشک کردن منابع” از “غیر قانونی شهرک سازی” در فلسطین.

اسرائیل قبلا متهم به شورای حقوق بشر سازمان ملل از همکاری با فلسطینی به رهبری “کازار تحریم” (BDS) movement, که طرفداران یک, سیاسی, فرهنگی, اقتصادی و تحریم علیه اسرائیل است.

“هر کس از تحریم ما خواهد بود تحریم” گفت: بیانیه ای از آغاز به کار کرد.

wmr/اس ام اس (AP, AFP رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>