سازمان ملل متحد به لیبی فرستاده غسان Salame استعفا

در حال رشد در میان آشفتگی در لیبی نماینده سازمان ملل متحد به این کشور گفت: سطح بالایی از استرس مؤثر بر سلامت خود را. شکننده آتش بس در جنگ زده لیبی همچنان به فرو ریختن.

فرستاده سازمان ملل برای لیبی غسان Salame گفت: “او از پله پایین با توجه به دلایل بهداشتی.

استعفای خود را خواستار تشدید مبارزه با فساد در کشور و تنها چند روز پس از اعلام نزدیکی تفکیک لرزان آتش بس بین این کشور دو رقیب دولت است.

“من سعی کردم به اتحاد لیبی و جلوگیری از دخالت خارجی… اما به دلایل بهداشتی من دیگر نمی تواند ادامه با این سطح از استرس و در نتیجه من خواسته اند (سازمان ملل متحد)-دبیر کل برای از بین بردن من از وظایف” Salame در توییتر نوشت.

سابق لبنان, فرهنگ, وزیر, Salame گرفت در جولای 2017. او به ارمغان آورد به عنوان بخشی از سازمان ملل متحد در تلاش برای پایان دادن به سال از آشفتگی پس از سال 2011 سرنگونی دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi که چپ لیبی تقسیم بین رقیب دولت و احاطه شده توسط خشونت

ادامه مطلب: لیبی: خلیفه Haftar را سرکوب نیا-دولت و ‘اسطوره’ از ثبات

در طول تصدی خود Salame درگیر شد در واسطه سه لایه مذاکرات بین لیبی طرف متخاصم در اقتصادی, سیاسی و نظامی مهم است.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز تایید کرد که دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شد آگاه از استعفای.

“دبیر همواره اعتماد به نفس کامل در Mr Salame کار و تلاش او ساخته شده است که برای آوردن صلح به لیبی… (و) بحث خواهد شد با آقای Salame راه برای اطمینان از انتقال آرام بنابراین نه به از دست دادن هر گونه حرکت در سود است که ساخته شده است” نواز گفت.

jcg/rt (AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>