سازمان ملل متحد تصویب روش رای گیری طول COVID-19 همه گیر

مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسید جدید روش رای گیری روز شنبه برای انتخابات آینده اعضای جدید شورای امنیت با هدف جلوگیری از تجمع بزرگ و تأمین اجتماعی فاصله در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به جای جلسه در به شکل نعل اسب مجمع اتاق در مقر سازمان ملل متحد مشرف نیویورک شرق رودخانه سفیران از 193 عضو سازمان ملل متحد سازمان ملل خواهد شد بازیگران سری برگه های رای در یک محل تعیین شده در طول انجام اسلات زمان.

و آنها خواهد بود رای گیری نه تنها برای پنج غیر عضو دائم شورای امنیت به خدمت میشود اما برای 18 عضو جدید از 54 کشور عضو شورای اقتصادی و اجتماعی به خدمت دوره سه ساله.

با توجه به روش جدید رئیس جمهور از مجمع عمومی را ارسال نامه ای به همه کشورهای عضو حداقل 10 روز کاری قبل از دور اول انتخابات راز برای دو انتخابات به آنها اطلاع از تاریخ و محل که در آن برگه های رای باید به بازیگران و دیگر اطلاعات مربوطه.

شورای امنیت در انتخابات برنامه ریزی شده برای ژوئن 17, اما این معلوم نیست که آیا باقی خواهد ماند که این تاریخ.

مقر سازمان ملل متحد پیچیده باز می ماند برای کارگران ضروری است اما دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ دستور داده است تا کارکنان سازمان ملل متحد به کار از خانه تا 30 ژوئن.

کانادا رقابت برای صندلی کنار ایرلند نروژ

شورای امنیت پنج عضو دائم — ایالات متحده آمریکا روسیه چین بریتانیا و فرانسه — و 10 عضو منتخب مجمع عمومی برای مدت دو سال نظر. پنج کشور انتخاب می شوند هر سال است.

شورای سازمان ملل متحد قدرتمند ترین بدن و برنده شدن در یک صندلی است که اوج موفقیت برای بسیاری از کشورها به دلیل آن را به آنها می دهد یک صدای قوی در مسائل مربوط به صلح و امنیت بین المللی اعم از درگیری در سوریه و یمن و اوکراین به توافق هسته ای با تهدید کره شمالی و ایران و حملات گروه های تندرو مانند دولت اسلامی و القاعده است.

در این سال هفت کشور در حال رقابت برای پنج کرسی و دو وجود دارد به شدت مورد بحث نژادها.

در گروهی از کشورهای غربی و کانادا و ایرلند و نروژ در حال مبارزه برای دو کرسی و در آفریقا و کنیا و جیبوتی در حال رقابت برای یک صندلی. هند در حال اجرا است unopposed برای آسیا و اقیانوس آرام در صندلی و مکزیک در حال اجرا است unopposed برای صندلی برای آمریکای لاتین و کارائیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>