اوکراین وعده برای کمک به شرکت هواپیمایی غرامت به ایران, سقوط هواپیما, قربانیان

سفیر اوکراین به کانادا می گوید دولت او کمک خواهد کرد که وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین امن غرامت از خطوط هوایی بین المللی اوکراین برای خانواده ها از تمام کسانی که کشته شدند در پرواز 752 از جمله 57 شهروندان کانادا.

شامپاین است که در کیف مارس 3 برای شروع یک سفر رسمی دو روزه را که شامل یک جلسه با رئیس هواپیمایی که در آن او سعی خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به تحویل جبران آن باید پرداخت تعهدات بین المللی حمل و نقل هوایی به خانواده های قربانیان.

نماینده آندری شوچنکو گفت دولت او می بیند هیچ موانع به شرکت هواپیمایی جلسه آن تعهدات حقوقی بین المللی را جبران کند خانواده است.

“این حامل متعهد به تمام قوانین بین المللی و برنامه های کاربردی است که اعمال چنین شرایطی” سفیر گفت: در مصاحبه جمعه.

“اگر هر چیزی وجود دارد که دولت [اوکراین] می توانید در این کار آن خواهد بود, البته, انجام می شود.”

حامل در موقعیت بسیار دشوار’: شوچنکو

شامپاین و همتای اوکراینی خود Vadym Prystaiko خواهد پیوست از طریق تلفنی با وزرای خارجه سوئد و بریتانیا و آلمان به صورت جداگانه جلسه می کنند به دنبال غرامت از ایران.

خطوط هوایی اوکراین را نیز به دنبال غرامت از ایران برای خانواده های خود قربانیان که در تصادف جان باختند شوچنکو گفت.

“حامل پیدا کرده است خود را در یک موقعیت بسیار دشوار است.”

“آنها باید به تعهدات آنها را به انجام برسانند اما همچنین آنها انتظار جبران از ایران. البته آنها از دست داده اند مردم خود را. اما وقتی که می آید به تعهدات بین المللی شده است وجود دارد یک سیگنال روشن از خطوط هوایی آنها متعهد به آن است.”

عواقب مالی برای ایران, شامپاین می گوید:

کنفرانس تلفنی که شامپاین و Prystaiko برگزار خواهد شد از کیف است که بخشی از تلاش های مداوم برای فشار آوردن به ایران به عنوان پنج کشور دنبال جبران.

شامپاین گفت: در اوایل این هفته است که ایران از پذیرش آن شلیک جت دارای عواقب مالی.

شوچنکو گفت: در حال حاضر مهم تر از همیشه است که پنج کشور پروژه وحدت به ایران.

سفیر اوکراین به کانادا آندری شوچنکو گفت دولت او می بیند هیچ موانع به خطوط هوایی بین المللی اوکراین نشست بین المللی خود را به تعهدات قانونی را جبران کند خانواده است. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

“ما درک می کنیم که ایران ممکن است می خواهم به آهنگ های جداگانه ای از مکالمات با کشورهای درگیر” او گفت:.

“ما درک می کنیم که ما در برخورد با بسیاری از خانواده ها و آنها را به دنبال خود مسیر قانونی. اما آن را به نفع همه ما است که ما مطمئن شوید که ما صحبت می کنند با یک صدای ما به هماهنگی خوبی در موضوع جبران خسارت است.”

وزیر برای بازدید از نیروهای کانادایی در اوکراین, لتونی

در حالی که در اوکراین, شامپاین نیز بازدید از 200 کانادا پرسنل نیروهای مستقر در آنجا در یک ماموریت آموزشی است که با توجه به پایان مارس 2022.

این سربازان بخشی از کانادا را تلاش برای تقویت اوکراین در برابر روسیه تجاوز زیر کرملین الحاق منطقه کریمه در سال 2014 و پشتوانه آن از روسیه و شبه نظامیان جدایی طلب در شرق, پارتی کشور است که تاکنون جان هزاران نفر.

شوچنکو گفت: اوکراین می خواهد به کانادا گسترش حضور نظامی در کشور خود.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانیم پس از سال 2022 بنابراین ما باید به فکر می کنم استراتژیک چگونه ما می توانیم ساخت که در آن اعتماد و همکاری ما در حال حاضر.”

که همان پیام شامپاین دریافت خواهد شد در لتونی زمانی که او شروع به خود را به سه کشور نوسان از طریق شرق اروپا در روز دوشنبه ،

در لتونی, شامپاین بازدید خواهد 600 نیروهای کانادایی که منجر ناتو battlegroup در آن کشور پس از 2017. ماموریت است برای ادامه تا 2023.

Karlis Eihenbaums, لتونی, سفیر کانادا, آدرس, نیروهای کانادایی در سال 2017 آنها قبل از اعزام به ماموریت ناتو در لتونی که Eihenbaums در حال حاضر می خواهد برای دیدن افزایش یافته است. (جان Shypitka/CBC)

Karlis Eihenbaums, لتونی, وزیر خارجه کانادا گفت کشورش می خواهم برای دیدن که ماموریت توسعه یافته به دلیل مشکلات با روسیه از جمله در جریان آن دروغ مبارزات نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

این battlegroup که شامل سربازان از چند کشور دیگر یکی از چهار تن از این نیروها در بالتیک و لهستان بودند که به منظور پاسخ به حرکت روسیه را در مقابل اوکراین در مرز.

شامپاین پیچد سفر خود را با سفر به لهستان در تاریخ 6 مارس.

“من بازدیدکننده داشته است به لتونی اوکراین و لهستان خواهد بود مهم فرصت برای بحث در مورد روابط نزدیک بین کانادا و این سه کشور و کشورهای مشترک ما اولویت ارتقای امنیت و رفاه در منطقه در مواجهه با افزایش تهدیدات” شامپاین در بیانیه ای گفت جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>