نخست وزیر بوریس جانسون نام نوزاد پس از coronavirus پزشکان

نوزاد پسر به دنیا آمد تنها چند روز پس از انگلستان رهبر بازگشت به کار پس از بستری با رمان coronavirus. نام افتخارات دو پزشک است که درمان خود را پدر.

نخست وزیر بوریس جانسون و شریک کری Symonds را اعلام کرد نام خود را پسر تازه متولد شده گفت: آن انتخاب شد و به افتخار این پزشکان که درمان جانسون در حالی که او در بیمارستان بستری شد با COVID-19.

Symonds نشان داد و نام کودک – Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون – در یک Instagram پست که ویژه خودش cradling نوزاد. “نیکلاس” انتخاب شد و پس از Dr Nick قیمت و دکتر نیک هارت “دو پزشک که ذخیره بوریس’ زندگی در ماه گذشته” توضیح Symonds در پست.

دو پزشک پاسخ داد: در بیانیه ای که آنها “احترام و افتخار به شناخته شده اند در این راه است.”

جانسون بستری شد St Thomas’ بیمارستان در لندن در اوایل ماه آوریل پس از مبتلا به کروناویروس علائم. او صرف یک هفته در بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه. تولد پسرش آمد و در آوریل 29 — فقط دو روز پس از جانسون بازگشت به کار پس از بستری شدن در بیمارستان.

ادامه مطلب: پس از جمع آوری میلیون ها نفر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, انگلیسی, جنگ جهانی دوم دامپزشک در صدر UK singles نمودار

کودک دیگر به نام های “Wilfred” و “Lawrie” انتخاب شدند و پس از جانسون و Symonds’ پدربزرگ بود گفت: Symonds.

جانسون در حال حاضر برای تولد اما بازگشت به 10 خیابان داونینگ — محل اقامت رسمی و دفتر نخست وزیر انگلیس — در عرض چند ساعت در میان مداوم و همه گیر.

حدس و گمان رشد در اطراف این که آیا جانسون را پدری را ترک کنند. دفتر خود را بعد از تایید او را به زمان بعد از آن در سال. در انگلستان, پدر و مادر واجد شرایط هستند را به 50 سال از ترک برای داشتن کودکی تا 37 هفته پرداخت می شود.

ادامه مطلب: Coronavirus مستند اثرات کسب و کار کوچک در بریتانیا

آرامش خود را حفظ و حمل در ؟

این کشور شده است در تلاش برای نگه داشتن کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس با آن تلفات سبقت اسپانیا و فرانسه با بیش از 27,500 مرگ و میر — فقط پشت ایتالیا.

دولت نیز زیر آتش آمده برای انجام گسترده-به اندازه کافی تست حتی زمانی که آزمون در دسترس بودند. اما در روز پنج شنبه وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد این کشور ضربه خود پایان مارس هدف از انجام 100,000 آزمون در روز است.

kmm/mm (AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>