انگلستان کودکان و نوجوانان ممنوع از رفتن توپ در فوتبال, تمرین

کودکان زیر 12 در سراسر انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی خواهد بود گفت: نه سر به توپ در فوتبال جلسات تمرین. یک مطالعه نشان داده است که سابق فوتبالیست هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ با زوال عقل است.

فوتبال, ستاد در انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی روز دوشنبه اعلام کرد بان کی مون در کودکان عنوان توپ در طول تمرین فوتبال.

سه کنفدراسیون فوتبال خود را تغییر ارشاد در, مهارت پس از یک مطالعه نشان داد که سابق فوتبالیست شدند 3.5 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری نورودژنراتيو.

تصمیم گیری تاثیر می گذارد مدرسه ابتدایی کودکان تا سن 12 و توصیه فارغ التحصیل رویکرد به عنوان در آموزش برای کسانی که سن بین 12 و 16.

وجود خواهد داشت هیچ ممنوعیت رفتن در طول مسابقات فوتبال با توجه به تعداد محدودی از هدر.

فارسی فا اجرایی علامت Bullingham گفت: “این به روز رسانی عنوان هدایت یک تکامل از ما دستورالعمل های جاری و کمک خواهد کرد که مربیان و معلمان به منظور کاهش و حذف تکراری و غیر ضروری از رفتن از فوتبال جوانان.”

انجمن پزشکی گفت: کمیته ورزش جهان حاکم بدن یوفا شد به احتمال زیاد به تولید در اتحادیه اروپا هدایت بعد از این سال. ایالات متحده نیز ممنوع کودکان در سن 10 و تحت از رفتن توپ در حالی که وجود محدودیت در محل 11-به-13 ساله.

ادامه مطلب: Wacken سر خود را: آیا هد زدن خطرناک است ؟

ما ممنوعیت در حال حاضر در محل

این مطالعه به رهبری دانشگاه گلاسکو نشان داد که سابق بازیکنان حرفه ای بودند و کمتر احتمال دارد به مرگ از علل شایع مانند بیماری های قلبی و سرطان در مقایسه با جمعیت عمومی اما بیشتر احتمال دارد به مرگ با زوال عقل است.

محققان بود که دولت عنوان یک توپ باعث شد اما تصمیم برای به روز رسانی دستورالعمل های گرفته شده به “کاهش در برابر هر گونه خطرات بالقوه” فا در بیانیه ای گفت.

اسکاتلندی فا اجرایی ایان ماکسول گفت: فوتبال اسکاتلند تا به حال یک وظیفه مراقبت برای افراد جوان است.

“به روز شده در دستورالعمل های طراحی شده برای کمک به مربیان حذف تکراری و غیر ضروری از رفتن از فوتبال جوانان در اولین سال با یک مقدمه مرحله ای در یک گروه سنی در نظر گرفته شده مناسب ترین توسط تیم پزشکی و کارشناسان” او گفت:.

mm/aw (AFP, AP, Reuters)

دریافت دویچه وله داستان بالا از روز را توسط ایمیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>