وزیر دارایی بریتانیا ساجد جاوید و کناره گیری PM بوریس جانسون reshapes کابینه

تنها چند هفته پس از بریتانیا در نهایت چپ اتحادیه اروپا به عنوان بخشی از مبارزه با تروریسم در اروپا روند انگلستان وزیر دارایی ساجد جاوید از پست خود استعفا داد.

نخست وزیر بوریس جانسون شروع به شکل دهی مجدد دولت او روز پنج شنبه به امید سفت قدرت را در دستان خود. بریتانیا و رهبر است که به دنبال یک تیم است که به او کمک خواهد کرد ارائه چشم انداز خود را برای مبارزه با تروریسم در اروپا.

در یک حرکت تعجب آور, بریتانیا, وزیر امور مالی ساجد جاوید ارائه استعفای خود را تنها چند هفته پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و یک ماه قبل از او مجموعه ای برای ارائه به دولت در بودجه سالانه.

جانسون کابینه مختلط شامل راهنمای کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom, محیط زیست, وزیر ترزا ویللیرس و وزیر مسکن استر McVey تمام مشخصات بالا در دولت.

انگلستان در ساعت نیز اخراج ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت که تا به حال شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای کمک به پایان دادن به بن بست سیاسی که در سمت چپ ایرلند شمالی بدون منطقه ای دولت و مجلس برای سه سال.

این است که در حال توسعه داستان بیشتر به دنبال…

jcg/rc (AP, AFP رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>