اویغوری آزار و اذیت: سیاستمداران آلمانی محکوم چین ‘مدرن, برده, برداری, ماشین,’

DW و همکاران رسانه ای را نشان داد پکن خودسرانه و آزار و اذیت مسلمان Uighurs در سین کیانگ. مدافعان حقوق بشر و سیاستمداران در حال حاضر فراخوانی برای آلمان و اروپا را به یک خط سخت تر نسبت به چین است.

تماس با دوستان و یا بستگان در خارج از کشور با یک روسری بستن یک رستوران در طول روزه داری ماه رمضان در حال تمام فعالیت های است که باید محکوم هزاران Uighurs از Karakax منطقه سین کیانگ یک منطقه خودمختار در شمال غربی چین است. یک لیست از زندانیان که به بیرون درز شد به دویچه وله و دیگر همکاران رسانه ای را فراهم می کند اطلاعات در مورد خودسرانه معیارهای مورد استفاده برای توجیه کارآموزی اعضای مسلمان و اقلیت Uighurs در چینی “آموزش مجدد” اردوگاه.

به بیرون درز سند همچنین جزئیات گسترده نظارت Uighurs در منطقه: در علاوه بر این به اطلاعات در مورد بازداشت شدگان این شامل اطلاعات در مورد صدها نفر از بستگان و همسایگان و دوستان. در مجموع بیش از 2000 نام با اشاره به رفتار اجتماعی آنان را در لیست ظاهر می شود. DW همچنین شناسایی مراجع متعدد به کار اجباری در کارخانه های.

ادامه مطلب: چین ‘دستگیری افراد بدون هیچ دلیل’ می گوید اویغوری whistleblower

بالا, آلمانی, رسمی خواستار تحقیقات سازمان ملل متحد

دولت آلمان کمیسر جهانی آزادی مذهبی Markus Grübel در پاسخ به این آیات با “نگرانی بزرگ است.”

“ما نمی توانیم قبول مجبور جذب است که دولت چین تمرینات در Uighurs” از حزب دموکرات مسیحی گفت: DW. “افراد بازداشت شده برای اعتقادات خود کودکان جدا شده از پدر و مادر خود و دولت چین نظارت بر تمام زمینه های زندگی است. تحت این شرایط یک زندگی انسانی دیگر می گیرد.” Grübel خواستار تحقیقات مستقل توسط سازمان ملل متحد به وضعیت Uighurs. تا کنون دولت چین رد شده است.

در فوریه 13, قبل از آشکار به بیرون درز اسناد, وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در برلین که به او گفته بود به وزیر امور خارجه چین وانگ یی در مورد وضعیت Uighurs خواهد بود و در حال حاضر تمرکز بر “شفافیت است.”

ادامه مطلب: چین سیستماتیک پیگیری بازداشت Uighurs در معرض در سین کیانگ نشت

DW map of Xinjiang

‘من شرمنده ما نژاد بشر’

Aiman Mazyek رئیس شورای مرکزی مسلمانان در آلمان گفت که این آیات سند یک “21 قرن فاجعه از نظر نقض حقوق بشر” و به نظر می رسد که چین به ساختمان “مدرن برده و بهره برداری ماشین آلات” در اردوگاه.

“من شرمنده از ما نژاد بشر است و ما — از جمله مسلمانان در سراسر جهان — بیش از حد ضعیف هستند به ایستادگی در برابر این تجاوز آشکار نقض حقوق بشر” Mazyek گفت: DW.

Omid Nouripour سبز’ کارشناس سیاست خارجی در مجلس گفت: DW که او می خواهد برای دیدن “سوپر-زبان روشن نه تنها از دولت آلمان اما از همه اروپایی ها و همه کسانی که در مورد مراقبت از حقوق بشر است.” تا کنون دولت چین تا به حال احساس “است که آنها می توانید به عنوان آنها می خواهم از آنجا که ما در حال آرام به دلایل اقتصادی. که در نهایت باید متوقف شود.”

ادامه مطلب: چرا آلمان سکوت در چین را به نقض حقوق بشر?

A satellite image of the second of four camps mentioned in the leaked list from Karakax

یک تصویر ماهواره ای از دوم از چهار اردوگاه های ذکر شده در این لیست به بیرون درز از Karakax

Gyde جنسن صندلی از حقوق بشر و کمک های بشردوستانه کمیته در مجلس نیز نامیده می شود برای بتن عمل سیاسی. “به عنوان یک جامعه بین المللی آن است که وظیفه ما را به دخالت در چنین گسترده نقض حقوق بشر” او گفت:. از جمله تحریم در سطح اتحادیه اروپا نیز باید در نظر گرفته شود.”

اولریش Delius مدیر سازمان غیر دولتی بین المللی جامعه برای تهدید مردم نیز درخواست شده است که اتحادیه اروپا را به اقدامات تنبیهی علیه چین است. “کسانی که مسئول این جنایات باید مانع از ورود به اتحادیه اروپا با تحریم سفر,” او گفت:. “شرکت های آلمانی باید بررسی فعالیت های خود را در سین کیانگ.”

ادامه مطلب: چین به شمار ‘وخیم’ تهدید به, حقوق بشر, دیده بان حقوق بشر می گوید:

شرکت های مقاومت در برابر عمل

عمده شرکت های آلمانی از قبیل زیمنس BASF و فولکس واگن فعال در منطقه سین کیانگ. پس از “چین کابل” نازل شده که توسط کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی در نوامبر 24, 2019, VW اعلام کرد که فرض بر این بود که در کارخانه خود را در استان از اورومچی که در آن حدود 650 نفر کار می کرد “هیچ کارمند مجبور شد به کار.” بنا به درخواست های خودروساز در حال حاضر گفت: DW که هیچ چیز تغییر کرده است پس از آن بیانیه ای در زمان.

این غول صنعتی زیمنس همچنین اعلام کرد که این شرکت نبود ارزیابی مجدد وضعیت پس از بررسی Karakax لیست.

BASF به حال در پاسخ به دویچه وله درخواست برای یک بیانیه در زمان انتشار. شرکت شیمیایی عمل مشترک تسهیلات ساخت با یک شریک چینی در کرلا سین کیانگ دومین شهر بزرگ. شرکت “آگاه است از مشکلات اجتماعی در سین کیانگ منطقه” BASF گفت: در ماه نوامبر.

Sacharow-Preis für geistige Freiheit 2019 Ilham Tohti (Reuters/V. Kessler)

در ماه دسامبر Jewher الهام پذیرفته اتحادیه اروپا جایزه ساخاروف از طرف او زندانی فعال حقوق بشر پدر استاد سابق اقتصاد در مراسم در پارلمان اروپا در استراسبورگ

DW صحبت Jewher الهام دختر اویغوری اقتصاددان و فعال حقوق بشر استاد سابق اقتصاد که در حال حاضر در حال گذراندن حبس ابد برای “تجزیه طلبی” و اهدا شد پارلمان اروپا جایزه ساخاروف در سال 2019. الهام محکوم مقامات چینی’ شیوه های پدید آمده است که از Karakax لیست. “بسیاری از اطلاعات من تعجب نکرده است. من تا به حال لرز زمانی که من برای اولین بار شنیده ام از اردوگاه های بازآموزی و این بار خواندن نشت ساخته شده و لرز به عقب می آیند و حتی قوی تر,” او گفت: DW در حاشیه اجلاس ژنو برای حقوق بشر و دموکراسی است.

“حتی اگر من شنیده ام بسیاری از اطلاعات از بازماندگان اردوگاه و آگاه بود چقدر بد این وضعیت است,” او گفت:. “اما تکان دهنده است به واقع اثبات ببینید برای چه کسی می توان هدف فقط به خاطر اینکه کسی از اعضای خانواده در خارج از کشور. آن را بسیار غیر قابل قبول و غم انگیز است.”

چینی رسانه ای دولت رئیس: ‘اتاق را برای بهبود در سین کیانگ

در طول سفر خود به برلین در فوریه 13 وزیر خارجه وانگ خواسته شد DW و شرکای آن به اظهار نظر در گزارش قبلی از سیستماتیک نقض حقوق بشر علیه Uighurs. او مشخص می شود این گزارش با عنوان “100% خالص دروغ” و “خبر جعلی.”

پس DW و همکاران رسانه ای نشان داد Karakax لیست در دوشنبه دولت چین حمایت روزنامه گلوبال تایمز منتشر کرده است یک مقاله سوال لیست اصالت. این مقاله به نقل از یک ناشناس چینی عملیات متخصص که ادعا می کند که اروپا و آمریکا در سازمان های اطلاعاتی ممکن است درگیر در نشت اطراف آزار و اذیت Uighurs و در “ترجمه” مسئله. حساب توییتر با این نام به عنوان April2154, Shannon8766 و Emily5527 گسترش این پست پی در پی و با همین جمله بندی نشان می دهد که پروفایل ها توسط رباتها اداره می شود.

در روز سه شنبه, روزنامه editor-in-chief خو Xijin نوشت در توییتر که وجود دارد این است که برخی از “اتاق را برای بهبود” در “deradicalization برنامه در سین کیانگ” به ظاهر اعتراف به وجود اردوگاه های مستند در نشت. “اما سین کیانگ متوجه شده بزرگتر هدف بازگرداندن صلح و ثبات است. این بزرگترین اخلاق [sic].”

تخمین زده می شود که بیش از 1 میلیون نفر برگزار شد و در اردوگاه های مقابل خود را در سین کیانگ و ایدئولوژیک “reeducated” وجود دارد. چینی, رهبری, اما توصیف این مکان به عنوان ارائه داوطلبانه آموزشی اقدامات برای مبارزه با “افراطی ایده.”

در سال 2009 حداقل 140 کشته در تظاهرات خشونت آمیز در برابر چینی های هان در اورومچی. در سال 2014 بسیاری از مردم کشته شدند در یک حمله انتحاری در یک بازار.

دویچه وله ینس Thurau استر Felden و چت بکر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>