ایالات متحده به خروج از پیمان آسمان های باز ارائه کانادا با ‘جدی’ چالش می گوید: متخصص

واشنگتن در انتظار خروج از یک اعتماد به نفس-ساختمان پیمان بین المللی است که اجازه می دهد عضو سازمان ملل برای انجام رصد پروازهای بیش از هر یک از دیگر خاک است رفتن به کانادا با یک مشکل چالش استراتژیک به گفته یکی از کانادا دفاع ،

راب Huebert که می آموزد علوم سیاسی در دانشگاه کلگری گفت: ترودو دولت می تواند در مواجهه با بی دست و پا انتخاب بین چسبیده به کانادا در دهه سیاست حمایت بین المللی کنترل تسلیحات معاهدات و خطر به دنبال “مانند یک چاپلوس به ایالات متحده” با پیروی از واشنگتن منجر شود و خروج از این پیمان آسمان های باز.

Huebert گفت: این پیمان امضا شده در سال 1992 و آمد به اثر در سال 2002 مجوز هر یک از 34 پیمان اعضای رفتار کوتاه متوجه غیر مسلح پروازهای شناسایی بر کل سرزمین از دیگر اعضای پیمان به جمع آوری اطلاعات در نیروهای نظامی و فعالیت های.

کانادا یکی از اصلی امضا کنندگان معاهده می دهد که آن را مناسب برای انجام دو پروازهای شناسایی یک سال بیش از روسیه و تعهد به اجازه می دهد دو پرواز بیش کانادا سرزمین سالانه است.

“این یک شکل از تایید. شما لازم نیست که لزوما مثل کسی یا کسی اعتماد, اما شما می توانید برای خودتان را ببینید اگر آنها انجام آنچه آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام” Huebert گفت.

این ادعا که روسیه نقض پیمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اطلاع دیگر اعضای پیمان پنج شنبه گذشته که آمریکا قصد دارد به جلو در شش ماه. کاخ سفید همچنین می گوید که تصاویر جمع آوری شده در طول پرواز به دست آمده می تواند به سرعت در کمتر از هزینه متحده آمریکا و یا تجاری ماهواره.

‘[A] بسیار جدی سیاسی چالش’

“اگر روس ها را بیرون بکشد, پس از آن ما می خواهم کنار یک برنامه به طور بالقوه بسیار جدی سیاسی چالش ما با آمریکا همسایگان” Huebert گفت.

“اما اگر روس ها تصمیم به ماندن در این پیمان پس از آن بدان معنی است که ما یا باید به می گویند بله ما در این پیمان و روسها و ما هنوز هم می تواند overflights و این بدان معناست که پرواز در سراسر کانادا بخشی از شمال امریکا است. یکی می تواند تصور آنچه آمریکایی ها در پاسخ به آن خواهد بود.”

Syrine Khoury یک سخنگوی وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe, شامپاین, گفت که کانادا انداز آسمان باز پیمان به عنوان یک ابزار کلیدی جهانی کنترل تسلیحات.

“ما درک می کنیم و به اشتراک گذاری بسیاری از ایالات متحده نگرانی روسیه از عدم رعایت آسمان باز پیمان” Khoury گفت: رادیو بین المللی کانادا.

“با این وجود ما همچنان به این باور است که اگر روسیه بازگشت به انطباق کامل معاهده می تواند همچنان به عنوان یک ابزار مهم برای ترویج نظامی شفافیت ساختمان متقابل اعتماد به نفس و کاهش سوء تفاهم ها.”

کانادا را مشورت با دیگر احزاب دولت برای تعیین تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام این پیمان را ادامه Khoury اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد پنج شنبه که “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب” او را به یک توافق جدید با روسیه اگر مسکو پایبند به پیمان.

“بنابراین من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد این است که ما در حال رفتن به بیرون بکشد و آنها (روس ها) در حال رفتن به عقب می آیند و می خواهید به یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

‘همه چیز تغییر’

Huebert گفت: آمریکا خروج از پیمان آسمان های باز را باید در زمینه های جدید آمریکا, استراتژیک دکترین و تهمت و دولت را گسترده تر حرکت برای خروج از معاهدات کنترل تسلیحات.

“اگر یکی شروع به خواندن آخرین استراتژیک آمریکا سیاست های آنها در حال حاضر به عنوان مثال قرار دادن پایین-عملکرد سلاح های هسته ای خود موشک بالستیک زیردریایی — آن را تقریبا به عنوان اگر آمریکایی ها در حال رفتن به سمت یک امکان بیشتر از یک هسته ای warfighting محیط زیست” Huebert گفت.

“اگر درست است که همه چیز تغییر میکند.”

روسی افسران نظامی ایستاده به عنوان 9M729 مرکز آن launcher چپ و 9M728, راست, زمین مبتنی بر موشک های کروز نمایش داده می شود در کوبینکا در خارج از مسکو, روسیه, روز شنبه, ژان. 23, 2019. (پاول Golovkin/آسوشیتد پرس)

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که روسیه در تعهدات خود تحت پیمان صحیح است — به خصوص وقتی که می آید به اجازه می دهد overflights از جدایی طلب گرجستان مناطق آبخازیا و اوستیای جنوبی — کانادا چند کارشناسان معتقدند که آن چیزی ارزش از بین بردن کل پیمان بیش از Huebert گفت.

“اما بدیهی است که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده بسیار کمی تمایل به سعی و رفع هر چند جانبه سازمان,” او گفت:. “این بخشی از فلسفه” امریکا ، و می رود که به دفاع و استفاده از سلاح های هسته ای و تمام است که مستلزم.”

‘حجت’

روسیه را تقبیح عقب نشینی ایالات متحده به عنوان “یک اسفناک توسعه برای امنیت اروپا.”

با توجه به بیانیه ای از وزارت امور خارجه روسیه می بیند واشنگتن حرکت “به عنوان اتمام حجت به جای یک پایه و اساس برای بحث و گفتگو.”

“که گفت: مسکو بود توسط واشنگتن تصمیم که مشخصه رویکرد خود را به دور بسته کامل از کنترل سلاح موافقت نامه ها و اعتماد سازی اقدامات در حوزه نظامی,” روسیه در بیانیه خود ادامه داد.

روسیه را رد کرده است ایالات متحده به اتهام عدم رعایت و گفت: این سوالات خود را در مورد ایالات متحده آمریکا پیروی اما ترجیح میدهد برای حل این مسائل از طریق مکانیسم های ارائه شده توسط پیمان.

“سیاست روسیه در پیمان خواهد بود و بر اساس آن منافع امنیت ملی و در همکاری نزدیک با متحدان و شرکای” وزارت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>