ایالات متحده whistleblower: کارگران فدرال تا به حال هیچ حفاظت در حالی که کمک به کروناویروس evacuees

دولت خلاف کاران است و شکایت وی از سوی مامورین که برخی از کارگران فدرال لازم را ندارند و دنده محافظ و یا آموزش

توسط PATRIS-FUN در 9 اسفند 1398

دولت خلاف کاران است و شکایت وی از سوی مامورین که برخی از کارگران فدرال لازم را ندارند و دنده محافظ و یا آموزش آنها مستقر شده اند برای کمک به آمریکایی ها تخلیه از چین در طول شیوع کروناویروس.

شکایت معاملات با بهداشت و خدمات انسانی وزارت کارکنان فرستاده شده به تراویس و مارس پایگاه های نیروی هوایی در کالیفرنیا برای کمک به قرنطینه evacuees. دفتر مشاور ویژه یک آژانس فدرال که به بررسی مسائل مربوط به پرسنل تایید شنبه آن را دریافت کرده است unnamed افشاگر اطلاعاتی و شکایت باز کرده است یک پرونده است.

دفتر دموکراتیک تشکر. جیمی گومز در کالیفرنیا گفت: شکایت ثبت شده توسط یک مقام عالی رتبه در دولت برای کودکان و خانواده ها یک HHS آژانس.

موسس بود در میان یک تیم از حدود ده نفر از کارمندان آژانس که مستقر شده بودند به کمک اتصال evacuees با خدمات اجتماعی است که آنها ممکن است واجد شرایط. این تیم وجود داشت از اواسط ژانویه تا اوایل این ماه.

اگر چه اعضای تیم داشتند, دستکش در زمان و در زمان های دیگر ماسک آنها فاقد کامل دنده محافظ و بدون دریافت آموزش در مورد چگونه برای محافظت از خود در یک ویروسی داغ منطقه با توجه به توضیحات ارائه شده توسط کنگره ، آنها تا به حال هیچ ماسک. در حالی که کمک به evacuees اعضای تیم متوجه شده است که کارگران از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در دنده کامل برای محافظت از آنها را از گرفتن بیمار است.

گومز دفتر گفت: عالی رتبه whistleblower شکایت به مقامات مافوق و با توجه به انتخاب بودن reassigned و یا اخراج.

هیچ یک از کارگران از سازمان تبدیل شده است با این ویروس آلوده.

'هرج و مرج در زمین'

بدون اشاره مستقیم به شکایت گومز سوال HHS وزیر الکس آذر در مورد وضعیت در طول کنگره شنوایی پنج شنبه.

"بودند و هر یک از این ACF کارکنان در معرض خطر بالا evacuees پرسید:" گومز با اضافه کردن آن را درک است که "این نوع هرج و مرج در زمین" زمانی که تیم فرستاده شده به کالیفرنیا.

آذر پاسخ داد که او آگاه از هر گونه تخلف از قرنطینه و یا جداسازی مورد نیاز است. "ضرورت ندارد برای جبران نقض جداسازی و قرنطینه پروتکل," او گفت:.

"من می خواهم می خواهم به دانستن حقایق و را مناسب اقدامات درمانی," آذر اضافه شده است.

تماشا کنید: سفر به زودی ؟ دکتر پاسخ خود را coronavirus سوالات

شما باید بروید? یک متخصص بیماری های عفونی سهام چگونه او را از نزدیک شدن به شخصی در طول سفر این سرعت در حال تحول شیوع کروناویروس. 3:19

Ari Wilkenfeld یک وکیل به نمایندگی از ناشناس whistleblower, در بیانیه ای گفت: "این موضوع نگرانی HHS' پاسخ به کروناویروس و شکست خود را برای حفاظت از کارکنان خود را, و به طور بالقوه ، تلافی جویانه تلاش برای ارعاب و سکوت مشتری ما باید مخالف است."

HHS نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

موسس شکایت شد, اولین گزارش واشنگتن پست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن