ایالات متحده مشاهده تغییرات آینده به کانادا قیمت دارو

ایالات متحده نگهداری کانادا در آن “سازمان دیده بان لیست” کشورهای که در آن سیاست ها و شیوه ها می تواند تهدیدی برای آمریکا حقوق مالکیت معنوی.

در گزارش سالانه خود در خطرات خارجی به آمریکا حقوق دارندگان دفتر نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) نگرانی در مورد کانادا طرح را مجددا چگونه آن را محاسبه قیمت داروهای تجویزی.

این گزارش کوتاه متوقف می شود اما از خواسته های از ایالات متحده در صنعت داروسازی است که کانادا بود بالا به USTR لیست “اولویت” نقاط مشکل.

فدرال لیبرال دولت اعلام کرد که در تابستان گذشته که بازو-ظهر انحصاری پزشکی قیمت مدیره بررسی خواهد, توقف استفاده از قیمت دارو در ایالات متحده و سوئیس — در میان بالاترین در جهان — به کمک آن تعیین کانادا بیماران باید پرداخت.

تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از مواد مخدر در صنعت لابی گروه می گوید کانادا طرح خواهد بود کشیدن در تلاش برای توسعه درمان های جدید و در نهایت بی آمریکا ساخته شده است اختراع داروها.

این USTR گزارش این هفته می کند اذعان آمدن مالکیت معنوی اصلاحات جدید در آمریکای شمالی معامله تجارت اما تماس در کانادا به “مشارکت نسبتا” به تحقیق و توسعه برای داروهای نوآورانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>