ایالات متحده دیده بان جزئیات COVID-19 پاسخ نقایص از جمله 1.1 میلیون چک به مرحوم

ناقص و متناقض تست داده های گزارش شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن را مشکل تر به دانستن COVID-19 عفونت رای و تصمیم گیری آگاهانه بازگشایی جوامع یک دولت ایالات متحده دیده بان گفت.

گزارش صادر شده توسط دفتر پاسخگویی دولت در روز پنج شنبه مشخص شده اولین بررسی دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و توصیه به نمایندگان مجلس چگونه به بهبود مبارزه برای بیرون آمدن از این بحران است.

گزارش دقیق مشکلات داخلی درآمد سرویس (IRS) تا به حال در تعيين فرد واجد شرایط برای محرک چک. این چالش ها شامل ارائه پرداخت به کسانی که پرونده مالیاتی دو سال گذشته به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بدون حساب بانکی و یا با محدود کردن دسترسی به اینترنت.

مهمتر این گزارش گفت: وزارت خزانه داری با عجله به دریافت محرک چک کردن و نه سود خود را به شخص ثالث داده ها از قبیل پرونده مرگ که توسط اداره تامین اجتماعی که IRS در زمان عادی با بهره گیری از.

“خزانه داری و IRS نیست با استفاده از پرونده مرگ برای جلوگیری از پرداخت به افراد مرده برای سه دسته از پرداخت به دلیل قانونی تفسیر که تحت آن IRS عامل بود…. به گفته بازرس کل وزارت خزانه داری برای اداره مالیات به عنوان از آوریل 30 تقریبا 1.1 میلیون پرداخت مجموعا حدود 1.4 میلیارد دلار رفته بود به decedents.”

عدم برنامه ریزی با انتقاد

انتقاد شدید نیز کارگردانی در اداره کسب و کار کوچک (SBA) که نظارت $670-میلیارد دلار وام اضطراری برنامه ای برای کمک به شرکت ها برای زنده ماندن همه گیر و فقدان یک طرح از وزارت حمل و نقل به منظور بهبود بخش حمل و نقل هوایی در پاسخ به شیوع بیماری.

جزئیات یافته های آن در coronavirus تست داده گائو گفت: داده هایی که جمع آوری شده بود در زمان شامل آنتی بادی آزمون است که تشخیص قبل از عفونت و گاهی اوقات شامل شمارش تعداد نمونه های آزمایش که می تواند شامل آزمون های متعدد برای یک فرد است.

“عدم وجود کامل و سازگار COVID-19 تست داده های گزارش شده از طریق مه 31 سال 2020 ساخته شده است آن را سخت تر برای ردیابی و می دانم که عفونت نرخ کاهش اثر عفونت و اطلاع رسانی به تصمیم گیری در بازگشایی جوامع” دیده بان گفت.

این گزارش همچنین گفت که ایالات متحده از دست رفته است یک ملی حمل و نقل هوایی-برنامه آمادگی برای بیماری های عفونی.

“در حالی که بخش حمل و نقل و توافق کردند که طرح مورد نیاز است که از مارس سال 2020 هیچ برنامه ریزی شده بود توسعه یافته” دیده بان گفت. آن گفت: بخش حمل و نقل را حفظ کرده است که ایالات متحده دیگر سازمان باید سرب در برنامه ریزی برای شیوع است.

خواندن این گزارش:

به عنوان بخشی از توصیه های خود به قانونگذاران ایالات متحده, این دیده بان گفت: آن ترغیب آنها به اقدام قوه مقننه به نیاز بخش حمل و نقل به کار با دیگران به منظور توسعه یک طرح ملی.

آن را مورد انتقاد قرار SBA برای عدم به شرح مفصلی از وام های ساخته شده در آن داده ها و ترسیم برنامه به نقد و بررسی وام به ارزش کمتر از $2 میلیون نفر است.

“ما مواجه می شوند مشکل بیشتر در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از اداره کسب و کار کوچک (SBA) گفت:” دیده بان. “SBA تا به امروز موفق به ارائه اطلاعات حیاتی به بررسی ما است.”

SBA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سطح شفافیت در سراسر ایالات متحده هزینه های دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر شده است به یک موضوع بحث انگیز بین های مختلف ناظران و سازمان های دولتی.

با توجه به ناظر دولت ایالات متحده کنار گذاشته $2.6 تریلیون ارزش هزینه برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما صرف تا کنون ناشناخته است که همه سازمان ها لازم نیست به گزارش هزینه های خود را تا ژوئیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>