ایالات متحده بیکاری افزایش از coronavirus لایحه تنظیم منقضی

مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنران نانسی پلوسی گفت: مذاکرات با کاخ سفید در یک کروناویروس جدید کمک لایحه هنوز د

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنران نانسی پلوسی گفت: مذاکرات با کاخ سفید در یک کروناویروس جدید کمک لایحه هنوز در مسیر رسیدن به یک توافق اتمی روز جمعه ساعت قبل از انقضای فدرال بیکاری بهره مند شده است که ضروری تاسیسات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

پرسیده شد که چرا او را رد کرد و پیشنهاد از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای یک هفته تمدید آمریکا افزایش هفتگی بیکاری پرداخت پلوسی گفت که چنین حرکتی رخ می دهد "اگر شما در یک مسیر" به سوی یک معامله است.

"ما نمی" پلوسی یک کنفرانس خبری گفت.

اما مذاکرات بودند برای ادامه روز جمعه بین مقامات کاخ سفید و کنگره دموکرات ها. پلوسی برتر کشور انتخاب دموکرات گفت که او فکر می کند که کنگره و کاخ سفید در نهایت با هم در قانون اگر چه او به هیچ جدول زمانی.

با اشاره به نصب و میر ناشی از COVID-19 و به سرعت در حال افزایش موارد پلوسی گفت: "این یک قطار باری است که چیدن بخار است."

در برخی از سخت ترین انتقادات تا کنون او گفت که جمهوری خواه تاخیر در قانون و "تحریف" در مورد این بیماری همه گیر را "ناشی از مرگ بی ارزش است."

قانونگذاران و کاخ سفید در تضاد هستند بر تلاش بیشتر برای تقویت اقتصاد و مدیریت, رمان coronavirus همه گیر را ترک کرده است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از کشته شدن دست کم 152,384 مردم در ایالات متحده است.

مراقبت عمل در ماه مارس شامل یک ارائه برای اضافی $600 ما در مزایای بیکاری برای کسانی که واجد شرایط با تاریخ انقضاء ژوئیه 31.

یک فرد به نظر می رسد در داخل درهای بسته پاسادنا جامعه کار مرکز در پاسادنا کالیفرنیا در ممکن است در طول شیوع کروناویروس. بیش از 1 میلیون آمریکایی در هر هفته را برای اعمال نرخ بیکاری از ماه مارس اما یک فرمت از مزایای هنوز به تحقق به عنوان رهبر انقلاب. (دامیان Dovarganes/آسوشیتد پرس)

کاخ سفید روز جمعه به دنبال قرار دادن تعهد در دموکرات ها در کنگره برای عدم تمدید مزایای گفت: آنها را رد کرده بود چهار پیشنهادات خود را مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بدون مقابله با.

"آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که سیاست به طور معمول از دموکرات ها در کاپیتول هیل" در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت:. "دموکرات ها بر این باورند که آنها باید تمام کارت های خود را در سمت و آنها در حال حاضر به بازی این کارت در هزینه از کسانی که ناراحت هستند."

افزایش بیکاری اعداد

در جلسه سهشنبه شب در میان مقامات کاخ سفید و کنگره دموکراتیک رهبران مذاکرات متمرکز در یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری فدرال که آمریکایی ها که مشاغل از دست رفته به دلیل بحران بهداشت و درمان پرداخته شده است علاوه بر دولت بیکاری پرداخت.

بیش از یک میلیون آمریکایی در هر هفته پر شده اند تعداد مدعیان بیکاری از ماه مارس.

روز پنجشنبه در مجلس سنا خواهان محاکمه و زننده با موفقیت و به تصویب یک لایحه کاهش بیکاری بهره مند شوند به 200 دلار در هر هفته.

با توجه به یک فرد آشنا با درهای بسته مذاکرات کاخ سفید پیشنهاد کاهش به $600 هفتگی پرداخت به 400 دلار برای چهار ماه آینده. در حالی که این یک حرکت به سمت مطالبات پلوسی و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر این منبع گفت آنها را رد کرد و آن را به عنوان کافی نیست.

برای هفته های بالای جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل گفته است هر گونه توافقی باید شامل یک سپر برای شرکت ها و مدارس از دعاوی مسئولیت به آنها بازگشایی شده است.

دموکرات ها می خواهند گسترده اقتصادی و لایحه که شامل حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی را تجربه غوطه وری درآمد در دوران رکود اقتصادی است.

در اواسط ماه مه دموکراتیک-کنترل خانه گذشت 3 تریلیون دلار است که لایحه جمهوریخواهان سنا را نادیده گرفته است.

چند دموکرات ها در زمان به رسانه های اجتماعی خواسته خواهان به عمل به عنوان به خوبی به عنوان انتقاد مک کانل که در اواخر روز پنجشنبه فرستاده مجلسی, خانه ای برای آخر هفته بدون رسیدن به یک توافق برای تمدید پول اضافی است.

"سناتور دموکرات هستند اجازه $600 فدرال بیمه بیکاری بهره مند شوند منقضی امروز" توییتی نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند. "این تنها چیزی است که نگه داشتن بسیاری از کارگران آمریکایی شناور در طول این بحران است. ما نیاز به اصلاح این و با تصویب یک فرمت در حال حاضر."

ویرجینیا کنگره دان بیر ارسال توییت از ترکیبات که با او تماس برای برقراری ارتباط چگونه حیاتی امداد رسانی شده است.

"بدون این که پول من را پوشش نمی دهد وام مسکن و نگه داشتن غذا روی میز" یکی Virgnia زن گفت.

همچنین مجموعه به پایان مگر اینکه قانونگذاران مداخله فدرال مهلت قانونی برای اخراج که محافظ میلیون ها نفر از مستاجرها اگر چه برخی از آمریکایی ها باقی می ماند محافظت مشابه ایالتی و محلی اقدامات است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن