ایالات متحده سفر بان کی مون به تمدید بریتانیا و ایرلند بیش از Coronavirus

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه اعلام کرد که ایالات متحده به گسترش آن به اروپا س

توسط PATRIS-FUN در 24 اسفند 1398

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه اعلام کرد که ایالات متحده به گسترش آن به اروپا سفر بان کی مون افزود انگلستان و ایرلند به آن لیست بود و با توجه به اعمال محدودیت در سفر در داخل آمریکا به مناطق ضربه سخت coronavirus گسترش یافته است.

تحت محدودیت در اروپا سفر شهروندان آمریکایی دارندگان کارت سبز و دیگران هنوز هم مجاز به بازگشت به ایالات متحده, اما خواهد بود قریب به 13 فرودگاه و به معرض نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

"اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

محدودیت های جدید در آمد که در انگلیس و مرگ و میر تقریبا دو برابر از روز قبل به 21 و تعداد افراد آلوده به افزایش به بیش از 1100 از حدود 800 روز قبل. در ایرلند وجود دارد 90 مورد تأیید و یک مرگ تا روز جمعه. دولت ایرلند نشده منتشر شده و هر روز آمار و ارقام در روز شنبه.

ایالات متحده اعلام کرد در اوایل این هفته 30 روز ممنوعیت پرواز تحت پوشش تنها با 26 کشور منطقه شنگن اتحادیه اروپا border-رایگان سفر منطقه که شامل بریتانیا یا ایرلند.

این حرکت در می آید ساعت پس از خانه تصویب قانون برای ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها درد و رنج جسمی از نظر مالی و عاطفی از coronavirus بیماری همه گیر. که به دنبال برگ برنده اعلان اضطراری ملی آزاد کردن پول و منابع به مبارزه با آن و پرتاب خود را در حمایت کنگره بسته کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اضطراری اعلام انداخته تا آنجا که 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات اجرایی از جمله جدید مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست با قابلیت درایو-از طریق مکان های که واشنگتن تلاش می کند برای به زانو در آوردن این ویروس که گسترش roiling بازارهای سازندگان: موسسات و اخلال در زندگی روزمره آمریکایی ها.

اما او تأکید کرد "من نمی مسئولیت در همه" به صورت آهسته اجرای تست.

سخت جنگیدند بسته کمک خواهد کرد ارائه خدمات رایگان تست بیمار پرداخت برای کارگران, افزایش مزایای بیکاری و تقویت برنامه های غذایی.

خانه تصویب این لایحه پس از نیمه شب در دو حزبی رای 363-40. در حال حاضر آن را می رود به سنا..

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی خود را تایید اما تضمین این که با احتیاط جمهوری خواهان پیوستن به یک قوی رای دادن. "کار تیمی خوب بین جمهوری خواهان & دموکرات به عنوان خانه می گذرد بزرگ CoronaVirus امداد لایحه" او توییتی شنبه. "مردم واقعا هم کشیده. به خوبی ببینید!"

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر از تصویب القا انرژی تازه در اندازه همه اما تضمین این که با احتیاط جمهوری خواهان پیوستن به یک قوی رای دادن.

له از فعالیت های دربسته در محیط پر سر و صدا در هفته در واشنگتن به عنوان حرکت سریع ویروس چپ آمریکایی ها عادی به طور ناگهانی مرور خود قرنطينه مدرسه تعطیلی و تغییر روش زندگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تعدادی از دیگر اقدامات برای تقویت انرژی در بازارهای, کاهش بار مالی برای آمریکایی ها با وام های دانشجویی و حرفه ای پزشکی انعطاف پذیری بیشتری در درمان بیماران در طول بحران بهداشت عمومی.

مرکزی به بسته کمک از کنگره می سازد که در مواقع اضطراری $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری مورد تایید قبلا هم رایگان تست پرداخت بیمار و خانواده را ترک مقررات.

ارائه بیمار پرداخت برای کارگران یک عنصر بسیار مهم فدرال تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت است. مقامات هشدار می دهند که این کشور سیستم بهداشت و درمان می تواند به سرعت تبدیل ضعف به شدت بیمار, بیماران, به عنوان به طور ناگهانی اتفاق افتاده در ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

قابلیت اطمینان حقوق را حفظ خواهد کرد جریان — برای مردم خود quarantining و یا مراقبت از دیگران — می تواند کمک به اطمینان آمریکایی ها آنها را نمی خواهد سقوط به مشکلات مالی. این قانون نیز ارائه می دهد سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند. کوچک و متوسط کارفرمایان خواهد پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی.

رای گیری در سنا است و در عین حال مجموعه ای با سناتور خارج از شهر برای تعطیلات آخر هفته. اما رهبر سنا میچ مک کانل لغو یک برنامه ریزی تعطیلی در هفته و سناتور شد و برنامه ریزی برای بازگشت به دوشنبه. او گفت که او انتظار دارد که اکثر سناتورها می خواهند به "سریع عمل می کنند."

هر دو وزیر خزانه داری Mnuchin و Pelosi وعده داده شده یک سوم coronavirus بسته دنبال خواهد شد به زودی با تهاجمی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده است که اقتصاددانان از ترس در حال حاضر تضعیف به رکود است.

بازارهای مالی بسته در شکوفایی پس از یکی از بدترین nosedives از سال 1987.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به بیش از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نیز گفت: مردم انتظار می رود قریب الوقوع اجرای وب سایت "تسهیل" توسط گوگل است که راهنمای کاربران را از طریق یک سری از سوالات برای تعیین اینکه آیا آنها باید غربالگری ویروس. اگر تست توصیه می شود کاربران می توان به کارگردانی یک تست محلی محل سکونت, که می تواند شامل پارکینگ در خارج, هدف, Walgreens و زنجیر دیگر.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

"این رفتن به بسیار به سرعت انجام می شود بر خلاف وب سایت ها از گذشته" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آشکاری حفاری در دولت اوباما فاجعه rollout در سال 2013 از آن آنلاین مراقبت از سلامت بازار است.

اما چگونه به سرعت در سوال. گوگل گفت: این سایت از عمر آن علم را بدست آورد همانا که هنوز هم "در مراحل اولیه توسعه است." همانا اول در نظر دارد به رول تست در منطقه خلیج سان فرانسیسکو با امید به گسترش به طور گسترده تر در طول زمان شرکت در بیانیه ای گفت.

پنتاگون و وزارت امور خارجه اعلام کرد راهنمایی های جدید با هدف محدود کردن جنبش از آن پرسنل و ارتقاء اجتماعی فاصله به امید کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در سازمان.

معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: بخش "توقف تمام مسافرت داخلی از جمله تغییر دائمی از ایستگاه و موقت وظیفه" از شنبه تا زمانی که ممکن است 11. این محدودیت های مسافرتی نیز اعمال نظامی و غیر نظامی کارکنان.

وزارت امور خارجه اعلام کرد که آغاز شده و با حرکت چرخشی telework برنامه و صادر راهنمایی کلی تماس در داخلی و خارج از کشور کارکنان به شرکت در "ماموریت بحرانی" سفر تنها.

___

این خبر مربوط به دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب