ایالات متحده شروع به متفرق کردن حدود 5B به بومی دولت برای مبارزه با کروناویروس

دولت ایالات متحده آغاز خواهد شد, توزیع $4.8 میلیارد دلار در pandemic-امداد و کمک های مالی به قبایل بومی آمریکا, دولت ها در تمام کشورهای ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری داخلی و ادارات گفت: در یک بیانیه مشترک.

پرداخت آغاز خواهد شد شنبه برای کمک به قبایل پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس بر اساس جمعیت داده ها در ایالات متحده آمار و ارقام در این بیانیه گفت: در حالی که پرداخت مبتنی بر اشتغال و هزینه های داده ها خواهد بود ساخته شده در تاریخ بعد.

مقادیر محاسبه شده برای بومی آلاسکا ادعا می کند حل و فصل عمل منطقه ای و ایجاد شرکت ها برای سود کسب و کار که در خدمت روستاهای قبیله ای در آلاسکا برگزار خواهد شد تا زمانی که در انتظار دادخواهی مربوط به واجد شرایط بودن خود را حل و فصل شد ،

تصمیم frees تا حدود 60 درصد از 8 میلیارد دلار در بودجه اختصاص داده شده برای قبایل در مراقبت عمل پس از تاخیر ناشی از یک اختلاف حقوقی میان ملت بومی جمعیت بیش از است که به عنوان کمک.

برخی از قبایل در کمتر از 48 متحده تا به حال شکایت کرد به گفتن آلاسکا قبیله ای شرکت نمی شد واجد شرایط برای کمک از آنجایی که آنها نه دولت های قبیله ای.

وسایل نقلیه خط برای COVID-19 تست خارج از دره یادبود مرکز بهداشت در ایالت یوتا در مارس 17. شهرستان, خانه, قابل توجه افراد بومی دارای دومین شماره از coronavirus موارد سرانه در دولت است. (کریستین مورفی/این Deseret News via AP)

خزانه داری داخلی و ادارات باید تصمیم به ادامه با disbursing برخی از کمک در حالی که دعوی قضایی همچنان ادامه دارد.

قبایل شده اند به طور جدی تحت تاثیر شیوع بیماری با ملت ناواهو که ساکن در ایالت یوتا و نیومکزیکو و آریزونا انتهایی تنها سخت ترین ضربه ایالت نیوجرسی و نیویورک از نظر بيشترين ميزان عفونت با توجه به بتینا رامون با مردم آمریکا راه فکر می کنم تانک.

سلامت نابرابری بالاتر از میزان فقر و فقدان بیمه را به گروه های قبیله ای به ویژه آسیب پذیر او گفت: با توجه به قمار یک منبع درآمد در برخی از آمریکایی های بومی جوامع نیز حذف شده از فدرال چک حفاظت از برنامه.

مکزیک جدید مستند

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام هفته گذشته به دستور یک مستند غربی شهرستان گالوپ گفت: اقدامات سخت تر مورد نیاز در اطراف شهرستان که شامل بخشی از ملت ناواهو که در آن coronavirus مرگ شده اند ،

تمام جاده ها به گالوپ که مرزهای ناواهو ملت بسته شد و کسب و کار در شهر 22,000 بسته از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح با توجه به این که به استناد جدید مکزیک شورش کنترل عمل می کنند.

گالوپ صندلی McKinley شهرستان که تاکنون بیش از 1200 coronavirus موارد و 21 مرگ و میر یکی از بالاترین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

ساخت اتصالات و پیدا کردن پشتیبانی در طول زمان قرنطینه می تواند چالش برانگیز. در این هفته چگونه جوامع بومی در حال پیدا کردن راههای جدید برای ارتباط با یک دیگر — حتی در حالی که آنها از هم جدا است. 36:14

وزارت خزانه داری گفت: توزیع باقی مانده 40 درصد از 8 میلیارد دلار بر اساس تعداد افراد شاغل توسط قبایل و هر tribally متعلق به نهاد بیانیه ای گفت و همچنین میزان هزینه های بالاتر در مواجهه با قبایل در مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>