ایالات متحده پیشی 100,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19: دانشگاه جانز هاپکینز

ایالات متحده پیشی گرفته 100,000 مرگ و میر به علت COVID-19 روز چهارشنبه با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپک

توسط PATRIS-FUN در 8 خرداد 1399

ایالات متحده پیشی گرفته 100,000 مرگ و میر به علت COVID-19 روز چهارشنبه با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که تعداد برآورد و مطمئنا یک undercount اما آن را نشان دهنده واقعیت تلخ است که بیشتر آمریکایی ها از درگذشت این ویروس از از ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است.

با توجه به شمارش ویروس آلوده بیش از 5.6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 350 ، 000. ایالات متحده دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر تا کنون.

در اوایل جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشبیه coronavirus به آنفولانزا و رد نگرانی های است که می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر. دولت پیشرو دانشمندان پس از هشدار داده است که به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی ها می میرند در این کشور شیوع.

استارک توسعه می آید به عنوان تنها نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها خواهد بود مایل به دریافت واکسن اگر دانشمندان موفق به توسعه یک واکسن بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده روز شنبه از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

این نظرسنجی در بر داشت 31 درصد به سادگی نیست مطمئن باشید اگر آنها می خواهم واکسینه شوند. یکی دیگر در پنج گفت: آنها می خواهم. در میان آمریکایی ها که می گویند آنها نمی واکسینه شدن هفت در 10 نگرانی در مورد ایمنی. در میان کسانی که می خواهند یک واکسن AP-NORC نظرسنجی در بر داشت حفاظت از خود و خانواده و جامعه بودند به دلایل بالا.

اکثر افرادی که COVID-19 باید موارد خفیف و بهبود می یابند. اما coronavirus دیده شده است حمله در دور stealthier راه — از لخته شدن خون به قلب و کلیه آسیب می رساند.

هر چه نهایی آمار نشان می دهد در مورد چگونه اغلب آن را می کشد, متخصصان سلامت معتقدند جدید کروناویروس به نظر می رسد مرگبارتر از معمول آنفولانزا.

در سراسر جهان حدود ده COVID-19 واکسن نامزدها در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع.

ایالات متحده می تواند 'slow burn از موارد و مرگ و میر در تابستان: کارشناس

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد که حتی بیشتر از مرگ است در اینده نزدیک.

"با وجود زیان های وحشتناک دیده می شود و بسیاری از مشکلات آمریکایی ها مواجه شده اند به تاریخ در این گیر ما هنوز احتمالا تنها در مراحل اولیه گفت:" جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است.

"در ایالات متحده, ما می تواند به دنبال در یک بیماری همه گیر در تابستان با slow burn از موارد و مرگ و میر. نیز وجود دارد دلیلی برای نگران موج جدیدی از عفونت در پاییز. بنابراین ما قطعا از جنگل است."

در مقایسه با چگونه ویروس نهفته کشورهای مختلف روی حیله و تزویر است توجه به سطوح مختلف از تست و این واقعیت است که برخی از coronavirus مرگ و میر می شود از دست رفته. با توجه به آمار و ارقام ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز, نرخ مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است که کمتر در ایالات متحده آمریکا در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا اما بالاتر از آلمان و چین و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و نیوزیلند و استرالیا است.

"تجربه کشورهای دیگر نشان می دهد که مرگ در آن مقياس قابل پیشگیری" ميشود گفت. "به حدی ایالات متحده آمریکا رنج می برد و از داشتن یک شروع کند و رویکرد متناقض. ما ممکن است دیده می شود مسیر های مختلف اگر سیاست های مختلف قرار داده شد به محل زودتر و بیشتر زور و اجبار."

کشورها با پایین نرخ مرگ و سرکوب ویروس "از طریق تعداد زیادی از تست, تماس, ردیابی و سیاست ها برای حمایت از جداسازی و قرنطینه افراد در معرض خطر" ميشود گفت.

کاخ سفید گفت که رئیس جمهور متعهد شد برای برگزاری یک چهارم جولای جشن در واشنگتن دی سی حتی به عنوان مقامات محلی هشدار داد که منطقه — یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus — آماده خواهد شد برای برگزاری یک رویداد بزرگ تا به زودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب