ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور رد پیشنهاد توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به end IF مهاجر برنامه

دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای 650,000 مهاجران جوان خیره کننده ملامت به رئیس جمهور در میان ناظران سیاسی.

نتیجه به نظر می رسد خاصی به بالا بردن این موضوع در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با توجه به ضد مهاجر و بلاغت از اولین انتخابات در سال 2016 و محدودیت های مهاجرتی دولت او تحمیل کرده است پس از آن.

قاضی جان رابرتز طرفه با لیبرال بال دادگاه در یک 5-4 تصمیم گیری است.

قضات را رد کرد دولت استدلال که هشت سال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه غیر قانونی است و دادگاه هیچ نقشی در بررسی تصمیم به end IF.

مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق وزارت امنیت داخلی متعهد در سال 2017 به پایان دادن به برنامه پیشرو به دادگاه چالش است.

“ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست” رابرتز نوشت. “ما آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند. در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان.”

وزارت امنیت داخلی می توانید دوباره سعی کنید او نوشت.

پایان IF یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا وعده های انتخاباتی در سال 2016 اما پیامدهای انجام این کار شده اند پیچیده و به طور بالقوه مملو در انتخابات سال است. ثبت نام در این برنامه به شدت اسپانیایی و باید مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر برای پایان دادن به برنامه بلافاصله و یا حتی در آینده کوتاه مدت آن می تواند بسیج رای دهندگان او می تواند بیمار به از دست دادن استطاعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر روز مورد بود که شنیده ام در دیوان عالی کشور است که DACA گیرندگان نباید ناامیدی اگر قضات طرف با او متعهد است که “یک معامله خواهد بود ساخته شده با حزب دموکرات” برای آنها باقی بماند. اما گذشته دولت به وعده کار با دموکرات ها در یک راه حل قانونی برای این مهاجران منجر به هیچ جا.

سال بن بست در کنگره بیش از عبور از اصلاحات جامع مهاجرت هستند و چه چیزی باعث جمهور باراک اوباما برای ایجاد IF اجرایی منظور در وهله اول در سال 2012. این برنامه می دهد مردم دو سال تجدید پذیر reprieves از خطر اخراج در حالی که همچنین اجازه می دهد آنها را به کار.

مهاجران جوان, حقوق مدنی, گروه دانشگاه ها و دموکراتیک به رهبری شهرها و ایالات متحده شکایت کرد برای جلوگیری از این دولت. شرکت هایی مانند اپل و مایکروسافت و برخی از قابل اعتماد حامیان جمهوری خواه مانند آمریکا اتاق بازرگانی نیز مخالف برای پایان دادن به این برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>