آمریکا حملات طالبان در افغانستان فقط 4 روز پس از امضای قرارداد صلح

“این شب بزرگ زمانی که دموکرات ها در 14 متحده در سراسر امریکا تصمیم خواهد گرفت که آیا حزب دموکرات نامزد باید به یک پیرمرد و یا حتی پیرمرد” Trevor Noah گفت: در یک زندگی فوق العاده سهشنبه روزانه نشان می دهد. “هر کدام نامزد در بالا می آید امشب با یک افزایش بزرگ در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات — و شما همچنین می توانید تمام از دست دادن نامزدها پول ناهار.”

زمان نمایش روزانه رفت و در هوا “ورمونت بود به راحتی برنده اصلی بنیانگذار دولت برنی سندرز” که همچنین برداشت کلرادو نوح گفت. “اما آن را به دنبال مثل امشب همه چیز در مورد جو بایدن به دلیل سیاه و سفید رای دهندگان فقط او را بیش از این بالا همه در سراسر جنوب.” ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ “به یاد داشته باشید چند هفته پیش مردم می گفتند که برنی که قرار بود به تمیز کردن” او گفت:. “اما پس از بایدن تحت سلطه کارولینای جنوبی او گردن و گردن با برنی. و چه رو او را حتی بیشتر بود کمک گرفتن از چند تا دوستان جدید است.”

بنابراین در حال حاضر آن را به دنبال مانند برنی در مقابل بایدن و “شما لازم نیست به یک نابغه می دانیم که حزب دموکرات در حال حاضر در یک تقاطع” نوح گفت. “در یک طرف شما رو برنی انقلاب در طرف دیگر بایدن را بازگشت به حالت عادی. در حال حاضر برخی از مردم از ترس که این می تواند تبدیل به یک شکاف از بین می برد که دموکرات ها. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.”

بایدن و ساندرز ارائه کسب و کار راه را برای دموکرات ها اما “از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن, تهدید به, تهدید او به مدت هشت سال در مقابل چهار است آنقدر عمیق است که من فکر می کنم ما با هم می آیند,” سابق اوباما در کاخ سفید مشاور ارشد دیوید Plouffe به نوح گفت:. “اما او برای رفتن به واقعا دشوار است به ضرب و شتم. وجود دارد هیچ چیز او نمی خواهد هیچ کم او نمی خواهد غرق به, برای پیروزی در انتخابات مجدد.” Plouffe گفت: بایدن است که حزب سوسیالیست پس از سه شنبه هر چند مسابقه است که قطعا بیش نیست و از آن خواهد شد تا به مردم نه حزب به فشار احتمالی دموکرات نامزد برای پیروزی.

اواخر شب‘s Seth Meyers مشخص شده سه شنبه با انجام خود بحث با باقی مانده دموکرات و شما می توانید که در زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>