آمریکا توقف صدور گذرنامه به جز برای زندگی یا مرگ ” اورژانس

تیوی وزارت امور خارجه ایالات متحده متوقف شده صدور گذرنامه به دلیل COVID-19 گیر با استثنا برای افرادی که “واجد شرایط زندگی یا مرگ اضطراری است.”

در بیانیه منتشر شده 27 مارس وزارت امور خارجه به توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی با توجه به گسترش COVID-19 مگر اینکه کسی تجربه اضطراری و نیاز به سفر در عرض 72 ساعت.

موقعیت هایی که واجد شرایط به عنوان “زندگی یا مرگ اضطراری” عبارتند از بیماری های جدی و صدمات یا مرگ و میر در میان اعضای یک فرد خانواده است که نیاز به سفر به خارج از ایالات متحده با توجه به این بیانیه.

افرادی که نیاز به یک گذرنامه اضطراری برای سفر در این زمان نیاز به ارائه مدرک اضطراری مانند مرگ یا گواهی نامه امضا شده از یک بیمارستان یا پزشک همراه با مدرک بین المللی, سفر مانند یک بلیط یا پرواز سفر و گذرنامه نرم افزار با پشتیبانی از اسناد و مدارک.

روال برنامه های کاربردی و یا درخواست برای تجدید گذرنامه آمده است که پس از مارس 20 را دریافت نمی تسریع خدمات و وزارت امور خارجه گفت: خدمات به طور منظم ممکن است با تاخیر.

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>