سهام ایالات متحده دیدن بزرگترین افت در 12 هفته در میان ترس از همه گیر موج دوم

(العالم) — سهام ایالات متحده سقوط بیشتر در 12 هفته به دامداری افزایش سهام به توقف screeching آمد در میان اقتصادی وحشت. گنجينه رسید و با دلار.

S&P 500 غرق تقریبا 6 درصد نزدیک شدن به 7% آستانه است که باعث ارز موظف تجارت قابل تامل است. تنها یک شرکت در شاخص — سوپر مارکت اپراتور Kroger Co. — به پایان رسید و بالاتر است. ضرر و زیان در میانگین صنعتی داو جونز بودند حتی عمیق تر با رنگ آبی تراشه سنج انداخت تا آنجا که 7.1%. خطوط هوایی کروز و سفر سهام افزایش یافت که در هفته های اخیر با مته سوراخ کردن فشار از فروش. این KBW بانک شاخص های مالی سنگین وزن ها تضعیف 9 درصد و تولید کنندگان انرژی پیوست تار و مار روغن.

در حالی که خیلی از سهام فروش بدهکار به سرعت از کوره در رفته از تجمع اخیر ضریب اطمینان را ترش به عنوان نشانه ای نصب شده است که ممکن است موج دوم این بیماری همه گیر را می تواند نگه دارید در برخی از کشورها. ایالات متحده برای رفع بیکاری بالا باقی مانده است, تاکید دراز مدت با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر. این گزارش آمد یک روز پس از فدرال رزرو فراهم دور چشم انداز اقتصادی. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: آمریکا نباید تعطیل اقتصاد دوباره حتی اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد است.

“حرکت از پایین از نظر تجمع شده است تا ذهن ترا درهم میشکنند. جدید چند هفته ما می تواند برخی از عقب نشینی گفت:” Solita Marcelli معاون آمریکا و رئیس مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت. “که عمدتا ترس از موج دوم نگرانی ها رفتن بالاتر و همچنین ما تا به حال فدرال رزرو دیروز. در ارزیابی خود از اقتصاد بود کمی ضعیف تر از آنچه بازار انتظار می رود.”

به عنوان محدودیت ها برداشته سراسر کشور نشانه هایی از موج دوم از موارد شده اند بالا بردن آلارم. بیش از 2 میلیون نفر در آمریکا آلوده شده اند تا کنون. این موضعی موج افزایش نگرانی در میان کارشناسان و حتی به این کشور را به طور کلی مورد تعداد اوایل این هفته افزایش کمتر از 1 درصد کمترین افزایش از ماه مارس.

“احساسات تبدیل شده است بسیار محتاط تر” گفت: Shawn Cruz, مدیر ارشد استراتژی معامله گر در TD Ameritrade. “ما در واقع شروع به دریافت داده ها نشان داد که reopenings در حال رفتن بسیار خوب و در حال حاضر ما در حال شروع به گرفتن برخی از عناوین که شاید reopenings در حال رفتن به حداقل قابل تامل است.”

اینها برخی از اصلی حرکت در بازار:

سهام

 • S&P 500 غرق 5.9% از 4 بعد از ظهر.
 • شاخص Stoxx Europe 600 سقوط 4.1%.
 • این MSCI Asia Pacific Index کاهش 2.1%.

ارز

 • به بلومبرگ دلار نقطه شاخص رسید 1.2%.
 • یورو با کاهش 0.7% کاهش به $1.1293.
 • ین قدردانی 0.2% به 106.88 در هر دلار.

اوراق قرضه

 • عملکرد 10 ساله خزانه کاهش شش واحد به 0.67%.
 • آلمان را 10 سال عملکرد غوطه ور هشت واحد به -0.41%.
 • بریتانیا 10 سال عملکرد غرق هفت واحد به 0.198%.

کالاها

 • شاخص کالای بلومبرگ متعلق 1.4% سقوط کرد.
 • خام وست تگزاس اینترمدیت با کاهش 8.7 ٪ به $36.17 در هر بشکه رسید.

–با کمک از آدم Haigh, Yakob Peterseil تاد سفید نانسی مورن و سوفی Caronello.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>