ایالات متحده بیمارستان, درخواست برای کمک به خانه می گذرد coronavirus کمک بیل

ایالات متحده پزشکان و پرستاران در خط مقدم از شیوع کروناویروس آمد تحت افزایش استرس در روز جمعه به عنوان تعدادی از موارد سر به فلک کشید و کارکنان بیمارستان بودند مجبور به جیره مراقبت قریب به اتفاق تعدادی از بیماران است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در روز جمعه گزارش 85,356 موارد coronavirus در کشور افزایش 16,916 موارد از آن قبلی تعداد; تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 252 به 1,246.

“این است که در گذشته یک طرح فیلم. هیچ کس تا کنون می تواند فکر می کنم از این و یا کاملا آماده شده برای این. شما در حال رفتن به به بال آن در پرواز” گفت: دکتر اریک Neibart, یک متخصص بیماری های عفونی و بالینی دستیار استاد در بیمارستان کوه سینا در نیویورک است. “مقیاس باور نکردنی است.”

به عنوان همه گیر در نقاط داغ در سراسر ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان سریع ردیابی یک جارو $2.2 تریلیون دلار آمریکا coronavirus کمک بیل در روز جمعه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او امضا خواهد کرد این لایحه به قانون است.

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا flanked توسط خبرنگاران پیش از روز جمعه رای دادن. رئیس جمهور گفت: او را نشانه بلافاصله آن را با ارائه برخی از کمک به کارگران آمریکایی کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

“در رای گیری امروز در مورد صرفه جویی در زندگی و معیشت گفت:” جمهوری خواه در کنگره کوین بردی از تگزاس. “کنگره باید با هم عمل می کنند و عمل می کنند به شدت در حال حاضر برای جلوگیری از این بحران است.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان دموکراتیک به رهبری مجلس تصویب بسته با استفاده از یک صدا رای تبدیل به یک رویه چالش جمهوری خواه از کنتاکی توماس Massie که تا به حال به دنبال نیروی رسمی و ثبت شده رای بدهند.

“امروز ما همه اذعان ملت ما چهره های اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری در ابعاد تاریخی” گفت: دموکرات مجلس نانسی پلوسی.

زودتر جمعه تهمت خروشان در Massie در یک جفت توییتهایی قبل از رای گیری تماس او را “سوم رای grandstander وجود دارد” که باید پرتاب کردن از حزب جمهوری خواه.

در حالی که بسیاری از خانه 430 اعضای خود را در صفحه اصلی مناطق به دلیل وقوع چندین سفر به واشنگتن است. به عنوان بحث شروع قانونگذاران نشسته چندین صندلی های جدا از یکدیگر نگهداری از راه دور به عنوان آنها منتظر فرصتی برای صحبت می کنند.

حد نصاب بیش از 216 مواجه شد به انکار Massie را پیشنهاد داد.

“فقط گذشت 2.2 تریلیون دلار محرک ایم” دموکرات دیوید Cicilline از رود آیلند. “در زمان طولانی تر از آن را برای شما (و مورد نیاز سفر به DC) به دلیل یک عضو از کنتاکی که نمی تواند قرار دادن کشور ما جلوتر از خود نفس است. او مدیون همه آمریکایی ها عذرخواهی برای این شیرین کاری بی پروا.”

اندازه گیری شامل 500 میلیارد دلار به ما کمک سخت-آمار و صنایع و مقایسه میزان پرداخت تا $3,000 به میلیون ها نفر از خانواده ها است. این قانون نیز ارائه خواهد شد $350 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام 250 میلیارد دلار برای گسترش بیکاری کمک و حداقل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مرتبط با سیستم های بهداشتی.

اصطکاک بین کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

نیویورک می بینید در اوج تقاضا برای بیمارستان ظرفیت در سه هفته با توجه به کروناویروس و در حال برنامه ریزی برای ساخت یک مجموع از هشت موقت بیمارستان برای دیدار با افزایش Gov. اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت جمعه.

مرگ و میر در کشور است و در حال حاضر 519 افزایش 134 از روز قبل.

حداقل یکی از شهر نیویورک در بیمارستان نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در منهتن آغاز محاکمه های تک هواکش بین دو نفر.

در مصاحبه با فاکس نیوز در پنج شنبه شب و تهمت بود رد تماس از کومو و دیگر فرمانداران که باید التماس کرد برای اضافی هواکش ماشین آلات مورد نیاز توسط برخی از افراد مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس برای کمک به آنها را تنفس می کنند.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارجاع نیویورک درخواست از دولت فدرال است.

اما تقریبا یک روز بعد تهمت توییتی که دولت فدرال خریداری کرده است “بسیاری از هواکش.” او گفت: شماره های خاص و جزئیات منتشر خواهد شد بعد از آن در روز.

چند فرمانداران از جمله جمهوری خواهان ابراز نا امیدی که برنده نشده تصویب دفاع تولید عمل می کنند که با فعال کردن یک هماهنگ فدرال پاسخ برای به دست آوردن مورد نیاز تجهیزات پزشکی و لوازم.

‘خالی از سکنه’ بالقوه حالات

فرمانداران شکایت کرده اند که آنها در حال رقابت با یکدیگر و حتی سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در مذاکرات خصوصی با تامین کنندگان.

“من به شما گفتن مردم صرف ساعت ها و ساعت ها و ساعت ها تلاش برای به دست آوردن این مسائل در اینجا دقیقا به همین دلیل” جمهوریخواه ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: پنج شنبه. “ما اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی ما کارگران و هرکس به آن دنده. و من به شما گفتن ما در حال کشتن خودمان را تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

گزارش شده است که حدود 160 مراقبت های بهداشتی کارگران در بوستون و بیمارستان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یک مرد خروجی ایستگاه مترو در این بندر در منطقه بوستون در روز پنج شنبه. بسیاری از مردم در حال کار از خانه در حالی که بسیاری از کسب و کار بسته اند به طور نامحدود به دلیل coronavirus خروج از بخشهایی از این شهر تقریبا خالی است. (استیون Senne/آسوشیتد پرس)

خواسته در مورد پیش نویس دستورالعمل در مورد نحوه تخصیص هواکش به بیماران در مورد کمبود در ایالت نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی به خبرنگاران گفت: چنین bioethical بحث “خالی از سکنه او” اما اجتناب ناپذیر است.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: New Orleans خواهد بود از هواکش آوریل 2 و به طور بالقوه خارج از بستر فضای مارس 7 “اگر ما نمی پهن کردن عفونت منحنی به زودی.”

“این حدس آن را نه شل و ول نظریه” ادواردز یک کنفرانس خبری گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد.”

Scarcities از محافظ و ماسک و دستکش و روپوش و عینک برای پزشکان و پرستاران — گزارش های فراوان از مراقبت های بهداشتی کارگران بازیافت پیر ماسک صورت ساخت خود را و یا حتی با استفاده از کیسه های زباله به سپر خود را به عنوان یک مشکل ملی.

“ما پرستاران سراسر کشور لازم نیست تجهیزات حفاظت فردی لازم است که برای مراقبت از COVID بیماران و یا هر یک از بیماران خود” بانی Castillo سر از ایالات متحده بزرگترین پرستاران اتحادیه پرستاران ملی ایران گفت: MSNBC.

مریلند ساکن Jonathan یونگ توضیح می دهد که چرا coronavirus همه گیر است او را وادار به خرید اولین تفنگ. او می گوید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از اصطلاح ‘چینی ویروس قرار داده آسیایی آمریکایی ها به طور بالقوه در معرض خطر است. 0:52

در علاوه بر این به نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا شهرستانهای اطراف شیکاگو و دیترویت نیز در حال ظهور به عنوان مناطق از نگرانی گفت: دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

یک پزشک اورژانس در میشیگان گفت که او با استفاده از یک کاغذ, ماسک صورت برای تغییر کل با توجه به کمبود و بیمارستان خود را به زودی اجرا از هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>