مغلوب ساختن پیشی جستن اداره اطلاع همکاران بین المللی در روز پنج شنبه که در آن است بیرون کشیدن یک معاهده است که اجازه می دهد 30-به علاوه سازمان ملل برای رفتار غیر مسلح مشاهده پروازهای بیش از هر یک از دیگر خاک — overflights مجموعه تا دهه پیش به ترویج اعتماد و جلوگیری از جنگ است.

دولت می گوید که می خواهد از آسمان باز پیمان روسیه به دلیل نقض پیمان و تصاویر جمع آوری شده در طول پرواز به دست آمده می تواند به سرعت در کمتر از هزینه متحده آمریکا و یا تجاری ماهواره. خروج از معاهده اما انتظار می رود که به سویه روابط با مسکو و ناراحت اروپا و آمریکا برخی از اعضای کنگره است.

رئیس جمهور دوایت آیزنهاور برای اولین بار پیشنهاد کرد که ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سابق اجازه هوایی پروازهای شناسایی بیش از هر یک از دیگر خاک در ژوئیه سال 1955. در مسکو را رد کرد اما رئیس جمهور جورج دبلیو بوش احیا آن در ماه مه سال 1989 و پیمان به زور وارد شده در ژانویه 2002.

در حال حاضر 34 سازمان ملل آن را امضا کرده اند از جمله کانادا ،

بیش از 1500 پروازهای انجام شده تحت این پیمان با هدف ترویج شفافیت در مورد عملیات نظامی و کمک به نظارت بر کنترل تسلیحات و دیگر موافقت نامه. هر کشور در این پیمان موافق به تمام قلمرو آن در دسترس برای نظارت پروازها در عین حال روسیه را محدود کرده است پروازهای بیش از مناطق خاص.

در اوایل این ماه و 16 ارشد سابق نظامی اروپایی و دفاع مقامات امضا, بیانیه ای در حمایت از این پیمان گفت که ایالات متحده خروج از این پیمان خواهد بود یک ضربه به امنیت جهانی و بیشتر تضعیف بین المللی کنترل تسلیحات موافقت نامه.

مقامات خواسته آمریکا برای تجدید نظر در خروج آن. اما اگر آمریکا و برگ آنها به نام برای کشورهای اروپایی به ماندن در پیمان عدم انجام تعهدات خود تحت پیمان و خودداری از محدود کردن طول رصد پروازهای یا ممنوعیت پرواز بر برخی از سرزمین.

هزینه ناچیز است دموکرات ها می گویند

ماه گذشته بالا دموکرات در امور خارجی و کمیته خدمات مسلح در هر دو مجلس سنا و مجلس نوشت: به ناروا متهم جمهور “رمنج … از طریق” خروج از این پیمان به عنوان کل جهان چنگ زدن با COVID-19. آنها گفت: این امر تضعیف آمریکا و اتحاد با متحدان اروپایی که تکیه بر این پیمان به نگه داشتن روسیه پاسخگو برای آن فعالیت نظامی در منطقه است.

“دولت در تلاش برای ایجاد یک تغییر عمده به ما امنیت ملی و سیاست در میان بهداشت جهانی بحران نه تنها کوته بلکه نامعقول” گروهی از سناتورهای دموکرات و مجلس نمایندگان گفت.

“این تلاش به نظر می رسد در نظر گرفته شده به حد مناسب کنگره مشاوره و نظارت از تصمیم” آنها نوشت.

آنها گفتند که نیست نقل مکان کرد توسط وزیر دفاع استدلال که 125 میلیون دلار به جای پیری هواپیما استفاده می شود برای پیمان تایید شد که در حال حاضر اختصاص توسط کنگره بیش از حد پرهزینه است.

“کل هزینه جایگزینی این هواپیما این است که بخش کوچکی از کلی دفاع بودجه” گفتند.

مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز گذشته به دستور یک بررسی جامع از هزینه ها و منافع ایالات متحده مشارکت در پیمان آسمان های باز. در پایان از هشت ماه بررسی که شامل ورودی گسترده ای از متحدان روشن شد که آن را دیگر در آمریکا علاقه ای به باقی می ماند به این پیمان, مقامات گفت.

ایالات متحده اطلاع دیگر اعضای این پیمان در روز پنج شنبه و ایالات متحده را به طور رسمی بیرون در شش ماه.

ارشد دولت گفته مقامات روسی نقض پیمان بودند دلیل اصلی برای خروج از این پیمان است. به گفته آنها روسیه را محدود کرده است پروازهای بیش مسکو و چچن و نزدیکی آبخازیا و اوستیای جنوبی.

محدودیت های روسیه نیز آن را دشوار است به انجام مشاهدات در کالینینگراد روسیه محاصره ساندویچ بین لیتوانی و لهستان است که به روسیه ناوگان بالتیک گفتند.

روسیه با استفاده غیر قانونی overflight محدودیت در امتداد مرز گرجستان در حمایت از آن روایت که روسیه و اشغال نواحی گرجستان کشورهای مستقل هستند. این مقام ارشد دولت افغانستان که بالغ به طور غیر قانونی محدودیت تحت معاهده همراه با یک روایت است که توجیه روسیه منطقه ای کرد.

جمهوری خواه ایالت خارجه آرکانزاس با تمجید از حرکت روز پنج شنبه گفت: این دیگر یک “حسن نیت توافق است.”

ایالات متحده مشغول به کار در یک پیشنهاد به سطحی با شرکا و متحدان با تصاویر است که ایالات متحده را به اشتراک گذاشته اند از آن باز آسمان پرواز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im