ایالات متحده مجموعه مورد استرداد جولیان آسانژ

دولت ایالات متحده شروع به ترسیم آن استرداد پرونده جولیان آسانژ در لندن دادگاه در روز دوشنبه با این استدلال که بنیانگذار ویکی لیکس نیست رایگان-گفتار قهرمان اما “عادی” جنایی قرار داده است که بسیاری از زندگی در معرض خطر با او راز-ریختن.

مقامات ایالات متحده می خواهید به سعی کنید آسانژ در جاسوسی اتهامات عنوان شده است که حمل یک جمله حداکثر 175 سال زندان در طول سال 2010 انتشار از صدها نفر از هزاران نفر از اسناد محرمانه نظامی و دیپلماتیک کابل.

وکیل جیمز لوئیس به نمایندگی از دولت آمریکا نام آن را “یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ ایالات متحده است.”

“گزارش و یا روزنامه نگاری است نه بهانه ای برای فعالیت های جنایی و یا یک مجوز برای شکستن عادی قوانین کیفری,” او گفت:.

ده ها تن از حامیان آسانژ اعتراض noisily خارج از امنیت بالا دادگاه به عنوان قاضی منطقه ونسا Baraitser شروع جلسه مورد.

شنیدن “نه یک محاکمه’ — وکیل آمریکایی

ص 48 تماشا از حوض در Woolwich تاج دادگاه دادگاه شماره 2 — آورده وجود دارد از Belmarsh زندان در کنار درب که در آن او زندانی شده برای 10 سال. او صحبت خود را به تایید نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد. او راننده سرشونو تکون دادن نسبت به خبرنگاران گفت قبل از گرفتن صندلی خود را.

درست قبل از ناهار آسانژ شکایت کرده است که او با داشتن اشکال در تمرکز و به نام سر و صدا از خارج “مفید نیست.”

استرداد شنیدن شرح زیر سال از عذر دیپلماتیک مناقشه حقوقی و درام است که منجر به استرالیا از شهرت بین المللی به عنوان یک راز-spiller از طریق تبعید در داخل سفارت اکوادور در لندن به حبس در حداکثر امنیت زندان.

آسانژ شده است تحت تعقیب در ایالات متحده در 18 اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده. دادستان ها می گویند او با توطئه ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای هک کردن به یک پنتاگون کامپیوتر و راز انتشار دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و افغانستان است.

لوئیس گفت: مقامات ایالات متحده استدلال می کنند که ویکی لیکس فعالیت ایجاد یک “قبر و خطر قریب الوقوع” به ایالات متحده نقل از منابع اطلاعاتی و دیگر افرادی که نام در اسناد و مدارک.

او گفت که نقش دادگاه انگلیسی به تعیین اینکه آیا آسانژ گناه بود.

“این یک استرداد شنیدن نه محاکمه” او گفت:. “احساس گناه یا بی گناهی آقای آسانژ مشخص خواهد شد در دادگاه در ایالات متحده در این دادگاه است.”

آسانژ معتقد او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان اولین متمم قانون حفاظت و می گوید که این اسناد در معرض نظامی ایالات متحده تخلف است. در میان فایل های منتشر شده توسط ویکی لیکس بود تصویری از یک سال 2007 هلیکوپتر آپاچی حمله توسط نیروهای آمریکایی در بغداد که به کشته شدن 11 نفر از جمله دو همشهری روزنامه نگاران.

“آنچه که آقای آسانژ به دنبال دفاع از آزادی بیان است نه انتشار مواد طبقه بندی شده اما او به دنبال دفاع از انتشار منابع — نام افرادی که قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به کمک ایالات متحده و متحدان آن” وکیل گفت.

لوئیس گفت: برخی از آگاهان و دیگران بودند که به کمک آمریکایی ها تا به حال به نقل مکان پس از نشت و دیگران “پس از آن ناپدید شد.”

لوئیس گفت: ویکی لیکس اطلاعات کرده و آمریکا را دشمنان. اسناد ویکی لیکس در مورد یافت شد القاعده به رهبری اسامه بن لادن ترکیب در پاکستان پس از کشته شدن یک آمریکایی در حمله به وکیل گفت.

با انگیزه های سیاسی صورت — وکیل آسانژ

روزنامه نگاری سازمان ها و گروه های آزادی های مدنی از جمله سازمان عفو بین الملل و گزارشگران بدون مرز می گویند اتهامات علیه آسانژ مجموعه سرد سابقه برای آزادی مطبوعات است.

در میان حامیان خارج از دادگاه طراح مد Vivienne Westwood که عینک شیرازه با کلمه “فرشته” در آن است و گفت که او “فرشته ای از دموکراسی است.”

“این جرم به انتشار آمریکایی جنایات جنگی” او گفت:. “آن را در راستای منافع عمومی این است دموکراسی که او مجاز به انجام این کار است.”

طراح مد بریتانیایی Vivienne Westwood صحبت با رسانه ها به عنوان او در مراسم اعتراض به استرداد بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ خارج Belmarsh دادستانی دادگاه در لندن در روز دوشنبه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

در داخل دادگاه آسانژ وکیل گفت: او نباید از تحویل او به عنوان نه یک محاکمه عادلانه در آمریکا خواهد بود و خطر خودکشی.

ادوارد فیتزجرالد گفت: استرداد خواهد افشای آسانژ به غیر انسانی و اهانت آمیز درمان توسط یک تناسب حکم و شرایط زندان.

فیتزجرالد شارژ آن استرداد درخواست شده بود انگیزه های سیاست به جای هر گونه واقعی جنایات.

آسانژ حقوقی حماسه در سال 2010 آغاز شد زمانی که او دستگیر شده بود در لندن به درخواست کشور سوئد است که می خواستم به سوال او در مورد اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی ساخته شده توسط دو زن است. او حاضر به رفتن به استکهلم گفت که او می ترسید استرداد و یا غیر قانونی تفسیر به ایالات متحده آمریکا یا ایالات متحده آمریکا اردوگاه زندان در خلیج گوانتانامو کوبا.

در سال 2012 آسانژ به دنبال پناه در داخل سفارت اکوادور که در آن او فراتر از دسترس انگلستان و مقامات سوئد.

برای هفت سال آسانژ رهبری جدا شده و به طور فزاینده ای حقیقی وجود از سفارت که اشغال یک آپارتمان در یک مجلل بلوک در نزدیکی شیک پوش Harrod فروشگاه. رابطه بین آسانژ و میزبان در نهایت soured و او اخراج شد در مارس 2019. پلیس بریتانیا بلافاصله او را دستگیر کردند و برای پریدن به قید وثیقه در سال 2012.

سوئد کاهش یافته و جنایات جنسی تحقیقات در ماه نوامبر به دلیل زمان زیادی بود سپری شده است.

یک حامی yells از طریق یک بلند گو حرف زدن او به عنوان اعتراض به استرداد آسانژ خارج Belmarsh دادستانی دادگاه در لندن در روز دوشنبه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

برای هواداران خود در سراسر جهان آسانژ همچنان یک قهرمان است. اما بسیاری از دیگران انتقاد از راه ویکی لیکس منتشر کرده است اسناد طبقه بندی شده بدون redacting جزئیات است که می تواند افراد به مخاطره می اندازد. ویکی لیکس نیز متهم شده است از خدمت به عنوان یک مجرا برای اطلاعات غلط و افراطی است بیگانه برخی از حامیان توسط dallying با سیاستمداران پوپولیستی از جمله مبارزه با تروریسم در اروپا-پروموتر Nigel Farage.

پایان دادن به, حماسه, هنوز هم می تواند سال های دور. پس از یک هفته از باز شدن بحث استرداد مورد است که با توجه به شکستن تا زمانی که ممکن است زمانی که دو طرف را وضع خواهد کرد شواهد خود را. قاضی است که انتظار می رود به حکومت تا چند ماه پس از آن با از دست دادن سمت به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر.

اگر دادگاه تایید استرداد دولت بریتانیا را نهایی می گویند.

مورد قیاس اطلس روابط. انگلستان را ترک کرده است و اتحادیه اروپا مشتاق است که به اعتصاب یک معامله تجاری با آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>