سناتور ایالات متحده آمریکا رای در برابر شنیدن شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

سناتور ایالات متحده آمریکا رای دادند در برابر تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه روز جمعه هموار کردن راه برای یک انتظار تبرئه توسط حزب جمهوری خواه اکثریت سنا.

دموکراتها درایو برای شنیدن شهادت شهود مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton شکست خورده بود با رای 51-49. بولتون فکر این است که دانش دست اول رئیس جمهور از تلاش برای فشار اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

سناتور جمهوریخواه میت رامنی و سوزان کالینز رای گیری به نفع شنیدن از شاهدان. زودتر آلاسکا ایالت لیزا Murkowski گفت: او با دقت در نظر گرفته شود نیاز به شهود و اسناد و مدارک استفاده می شود در دادگاه است که تعیین خواهد کرد که آیا تهمت برداشته است اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن است.

پس از رای قاضی جان رابرتز به نام زنگ تفریح موضوع را به یاد بیاورید.

سنا را بشنود بسته شدن استدلال دادگاه در روز دوشنبه و رای نهایی برگزار خواهد شد در 4 p. m. و در روز چهارشنبه با توجه به قطعنامه از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواهد شد که رای دادند و بعد از آن در شب جمعه.

رئیس دادگستری ایالات متحده, جان رابرتز می خواند نتیجه رای که دیدم دموکرات خواهان شهود جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه شکست. (سنا تلویزیون/آسوشیتد پرس)

سنا تقریبا قطعی به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات به عنوان یک دو سوم اکثریت سنا مورد نیاز است برای حذف تهمت و هیچ یک از اتاق 53 جمهوری خواهان نشان داده اند آنها را رای به محکوم کردن.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام نتیجه رای “perfidy” و “یک فاجعه در مقیاس بسیار بزرگ است.”

شومر زبان در خارج از اتاق و در مدت کوتاهی پس از رای دادن گفت: سنا رفت و همراه با یک “محاکمه شم” و اضافه کرد که تبرئه خواهد شد که “هیچ ارزش.”

‘سنا تبدیل شده به دور از حقیقت و رفت و همراه با یک شاهد محاکمه’ رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

سنا از سر گرفته بحث در بعد از ظهر جمعه با بیشتر استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و مجلس نمایندگان دموکرات در خدمت به عنوان دادستان.

جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر تنسی بود که مردد گفت: در اواخر روز پنجشنبه که دموکرات ها به اثبات رسیده بود مورد در برابر تهمت اما که رئیس جمهور اقدامات را “برآورده نمی, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم است.”

الکساندر گفت: آن را “نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق این بررسی است.”

‘گارد ریل حذف خواهد شد’: Blumenthal

دموکراتیک کنترل مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 18, به طور رسمی شارژ با سوء استفاده از قدرت برای درخواست اوکراین برای بررسی بایدن و همچنین به عنوان یک بی اعتبار نظریه در مورد یک کامپیوتر سرور در ارتباط با انتخابات 2016..

خانه نیز به اتهام تهمت با انسداد کنگره برای مسدود کردن زمان و مقامات سابق از ارائه شهادت و یا اسناد و مدارک. مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح.

حزب دموکرات شده اند استدلال در طول دو هفته رسیدگی است که قانونگذاران نیاز به شنیدن از شاهدان در جهت آن را به یک محاکمه عادلانه. این خواهد بود که برای اولین بار سنا استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده با هیچ شاهدان از جمله محاکمه دو قبل از رئیس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات فدرال.

دموکرات ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال کانکتیکات با سی ان ان گفت: “خطر رفتن به جلو است که گارد ریل حذف خواهد شد. رئیس جمهور در حال حاضر احساس می کند در اثر قانونی به راه انداخته است.” Blumenthal اضافه شده که دادگاه هیچ vindication برای مغلوب ساختن پیشی جستن “از آنجا که آن را واقعا بدون آزمون — بدون شاهد و بدون اسناد و هیچ شواهد واقعی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان به دنبال حفظ محاکمه در یک مسیر سریع و به حداقل رساندن هر گونه آسیب به رئیس جمهور است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3. مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار هر گونه خطا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد اجازه می دهد او را به ادعای بیگناهی فقط به عنوان دموکرات برگزاری اولین دولت توسط دولت معرفی مسابقات روز دوشنبه در آیووا برای انتخاب این حزب نامزد به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. بایدن پیشرو مدعی به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر رای دادن.

رئیس جمهور برگزار شد تجمع در Des Moines, آیووا در پنج شنبه شب و محکوم استیضاح محاکمه دوباره خواستار آن تلاش دموکرات ها برای سرنگونی خود 2016 پیروزی در انتخابات.

او برنامه ریزی شده به دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 4.

سازمان دیده بان | خانه مدیر Hakeem Jeffries در دخالت خارجی در انتخابات آمریکا:

مدیر خانه Hakeem Jeffries رد این نظر است که هر گونه دخالت خارجی در آمریکا انتخابات خوب است. 1:58

تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از وقایع بولتون نوشت: در یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی که رئیس جمهور به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون ما در امنیت کمک به اوکراین تا کیف به دنبال تحقیقات از دموکرات ها از جمله بایدن و معاون سابق رئیس جمهور را با هانتر بایدن نیویورک تایمز گزارش داد.

بولتون اتهامات به قلب از استیضاح اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها گفته اند تهمت تجاوز قدرت خود را با استفاده از امنیت کمک های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به اوکراین در نبرد روسیه و حمایت از جدایی طلبان — به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن یک قدرت خارجی به لام یک رقیب سیاسی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, بالاترین-رتبه بندی مقام آمریکایی برای سفر به اوکراین پس از استیضاح آغاز شد تاکید کرد آمریکا برای حمایت از اوکراین است.

“امروز من در اینجا با یک پیام روشن است: ایالات متحده می بیند که اوکراین مبارزه برای آزادی و دموکراسی و رفاه شجاع یکی. تعهد ما به حمایت از آن خواهد شد نه متزلزل شدن” Pompeo گفت: در کیف.

اوکراین شمارش در ایالات متحده به صورت دیپلماتیک حمایت روسیه و کمک نظامی به خرید نیزه موشک های ضد تانک و دیگر متعلقات آن را به عنوان جنگ روسیه و حمایت از جدایی طلبان در یک جنگ که به کشته شدن بیش از 13000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر