آمریکا عبور می کند اندازه گیری دو حزبی جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از یک جانبه حمله به ایران

مجلس سنای ایالات متحده تایید شده اندازه گیری دو حزبی شنبه محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار به راه اندازی عملیات نظامی علیه ایران است.

اندازه گیری شده توسط دموکرات ایالت Tim Kaine, می گوید تهمت باید برنده تایید از کنگره قبل از درگیر شدن در بیشتر اقدام نظامی علیه ایران است. هشت خواهان پیوست و با دموکرات ها برای تصویب قطعنامه ای توسط یک 55-45 رای دادن.

Kaine و دیگر حامیان گفت: این قطعنامه نه در مورد تهمت و یا حتی ریاست جمهوری, اما به جای مهمی بود reassertion از کنگره قدرت اعلام جنگ است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر روسای جمهور “باید همیشه توانایی دفاع ایالات متحده از حمله قریب الوقوع به قدرت اجرایی به آغاز جنگ متوقف می شود وجود دارد,” Kaine گفت. “توهین آمیز جنگ نیاز به یک کنگره بحث و رای بدهند.”

دموکراتیک-کنترل خانه از گذشت یک جداگانه nonbinding جنگ قدرت قطعنامه ماه گذشته. خانه می تواند سنا قطعنامه اواخر این ماه گفت: رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer.

از چپ سناتور مایک لی Tim Kaine و سوزان کالینز پشتیبانی از تمامی وضوح تصریح می کند که تهمت باید به دنبال تایید از کنگره قبل از درگیر شدن در بیشتر اقدام نظامی است. (J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس)

دو سوم آرا در مجلس و حزب جمهوری خواه-اجرای سنا مورد نیاز خواهد بود به نادیده گرفتن یک انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو.

پاسخ به یک ادعا توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و تهمت خود را که اندازه گیری خواهد ارسال سیگنال از ضعف به ایران و دیگر پتانسیل دشمنان Kaine گفت: مخالف درست بود.

“هنگامی که ما ایستادن برای حاکمیت قانون در جهان است که hungers برای بیشتر حاکمیت قانون — و بگو: این تصمیم اساسی است و ما باید قوانین است که ما می رویم به دنبال بنابراین ما می توانیم یک تصمیم خوب,’ است که یک پیام از قدرت” Kaine گفت.

جمهوری خواه ایالت مایک لی به توافق رسیدند. لی پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی از جمله در قبال ایران گفت: کنگره نمی تواند فرار آن در قانون اساسی مسئولیت به عمل در مورد مسائل جنگ و صلح.

“چه مردم آمریکا و کل جهان را ببینید از بحث ما در مورد به در سنا است که وجود دارد فراوان است پشتیبانی برای ایالات متحده در نظر گرفتن مواضع با توجه به ایران” لی گفت. “و به عنوان بخشی از که ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر گونه اقدام نظامی که باید مجاز است در واقع به درستی مجاز توسط کنگره است. که نشان نمی دهد ضعف است. که نشان می دهد قدرت است.”‘

سلاح کشف و ضبط

بیش از آخر هفته یک کشتی جنگی نیروی دریایی ایالات متحده کشف و ضبط سلاح اعتقاد به ایران “طراحی و تولید” از جمله بیش از 150 موشک های ضد تانک و سه ایرانی سطح به هوا موشک های ارتش آمریکا روز پنجشنبه گفت.

“سلاح کشف و ضبط شامل 150 ‘Dehlavieh’ از موشک های ضد تانک (ATGM) که در ایران تولید نسخه روسی Kornet ATGMs” آن گفت:.

اصل کسب موافقت کنگره برای اعلام جنگ تاسیس شده است به یک دلیل مهم, Kaine گفت. “اگر ما به سفارش زنان و مردان جوان ما … به خطر جان خود را در جنگ از آن باید بر اساس دقت شور توسط مردم انتخاب می شوند مقننه و نه می گویند-پس از هر یک نفر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه است که این استدلال در دو توییتهایی جمعه که یک رای در برابر کین در مورد رابطه پیشنهاد مهم برای امنیت ملی و با اشاره به Jan. 3 حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن ایران را بالا ژنرال قاسم سلیمانی.

“ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف. آمریکایی ها به شدت حمایت ما حمله تروریستی سلیمانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر دست من بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه. می فرستد یک سیگنال بسیار بد. دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه. اجازه ندهید این اتفاق می افتد!”

تهران در پاسخ به ایالات متحده حمله سلیمانی با راه اندازی موشک در دو پایگاه نظامی در عراق که سربازان آمریکایی. این حمله ناشی از صدمات مغزی در حداقل 64 سربازان آمریکایی در پنتاگون گفت..

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان انتقاد یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مدت کوتاهی پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین گفت: مقامات ایالات متحده ارائه اطلاعات مبهم در مورد یک حمله احتمالی بودن برنامه ریزی شده توسط ایران اما هیچ توجهی جزئیات.

Kaine به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای عمل reasserting کنگره قدرت اعلام جنگ است. در آمریکا درخواست او برداشته اولیه زبان است که هدف تهمت به نفع یک تعمیم بیانیه ای اعلام کرد که کنگره دارای قدرت تنها به اعلام جنگ.

این قطعنامه همچنین هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن به خاتمه استفاده از نیروی نظامی علیه ایران و یا هر بخشی از دولت خود بدون نیاز به تایید از کنگره است.

سناتور. سوزان کالینز یک جمهوری خواه حامی به نام قطعنامه “بسیار مورد نیاز است و دیر شده است.” او گفت که در طول دهه گذشته “کنگره بیش از حد اغلب استعفا خود را در قانون اساسی مسئولیت بر اجازه استفاده مداوم از نیروی نظامی.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان مخالف این قطعنامه گفت: این امر ارسال پیام اشتباه به آمریکا و متحدان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>