ایالات متحده کمیته اطلاعات مجلس سنا صندلی مراحل کنار در طول خودی-تجارت بررسی

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی به طور موقت پا به کنار به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا روز پنج شنبه پس از FBI خدمت کرده یک حکم جستجو برای تلفن همراه خود را به عنوان بخشی از جریان خودی-تجارت بررسی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد که این حرکت گفته او و با مته سوراخ کردن موافقت کرده بود که در این کمیته بهترین منافع.

“ما توافق کرده اند که این تصمیم می تواند در بهترین منافع این کمیته و موثر خواهد بود در پایان روز فردا” مک کانل در بیانیه ای گفت.

با مته سوراخ کردن بود را تکذیب کرد تخلف است. او گفت که او با تکیه تنها بر اخبار و گزارش به راهنمای تصمیم گیری در بورس, خرید و فروش, در میان گزارش هایی که وی و دیگر سناتورهای فروش سهام پس از جلسات خصوصی بر خطرات ناشی از کوروناویروس بحران است.

‘من فکر کردم این بهترین کاری برای انجام’

او به خبرنگاران گفت: در این کنگره در روز پنج شنبه تصمیم گرفت به کنار چرا که او نمی خواست این تحقیقات برای منحرف کردن اذهان هوش کمیته از کار خود را.

“من فکر کردم این بهترین کاری برای انجام” گفت: با مته سوراخ کردن.

FBI مقامات نشان داد تا در بورر را با حکم روز چهارشنبه دو نفر آشنا با تحقیقات گفت: پنج شنبه, مارک قابل توجهی تشدید به وزارت دادگستری رسیدگی به اینکه آیا با مته سوراخ کردن شکست قانون با بهنگام فروش سهام قبل از coronavirus ناشی از بازار به نازل شدن. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد در حال انجام تحقیقات است.

جستجو در حکم خدمت کرده بود در بورر وکلا و ماموران اف بی آی به رفت با مته سوراخ کردن خانه در منطقه واشنگتن برای بازیابی تلفن همراه, یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی گفت. تصمیم برای به دست آوردن حکم که باید مجاز توسط یک قاضی تصویب شد در بالاترین سطح از بخش رسمی گفت.

رسمی نمی تواند مورد بحث در حال انجام تحقیقات علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر. با مته سوراخ کردن وکیل نیست پاسخ دادن به تلفن و پیام های ایمیل اما در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته که قانون روشن است که هر سناتور می توانید با شرکت در معاملات بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی “را به عنوان سن. با مته سوراخ کردن را انجام داد.” وکیل آلیس فیشر گفت که با مته سوراخ کردن استقبال یک بررسی از فروش سهام “که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

با مته سوراخ کردن تخلف را رد کرده است اما همچنین درخواست یک اخلاق نقد و بررسی سهام فروش. با مته سوراخ کردن است مهربان عضو سنا و تماس سریع برای تحقیقات اخلاق و تمایل به همکاری با مقامات به نظر می رسد که او را خریداری برخی از حسن نیت در میان همکاران بهره برداری پایین فوری درخواست او را به کنار.

سنا سوابق نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود $600,000 ما و $1.7 میلیون نفر در بیش از 30 معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از شروع بازار nosedive به دولت و مقامات بهداشت شروع به صدا هشدار در مورد ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

دیگر سناتور همچنین فروش سهام

با مته سوراخ کردن بود و نه تنها مجلس به فروش سهام قبل از بازار اسلاید.

سناتور. کلی Loeffler جدید, سناتور از گرجستان برای انتخابات مجدد در این سال به فروش می رسد صدها هزار دلار ارزش سهام در اواخر ماه ژانویه و فوریه به عنوان سناتور شروع به دریافت جلسات این ویروس با توجه به سوابق. من هم همکار گرجستان از سوی دیگر ، دیوید پردو دیگر جمهوریخواه مجلس در حال اجرا برای انتخابات مجدد و همچنین جمهوری خواه ایالت جیمز Inhofe از اوکلاهما و دموکرات دایان فاینستاین سناتور. کالیفرنیا.

سناتور آیا دریافت یک بسته-درب توجیهی در, ویروس, on Jan. 24 بود که دانش عمومی. جداگانه جلسه برگزار شد Feb. 12 توسط سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی کمیته که با مته سوراخ کردن عضو است. معلوم نیست اگر او با حضور در دو جلسه.

با مته سوراخ کردن شش سال به پایان می رسد در سال 2023 و او قصد ندارد برای اجرای مجدد انتخابات است.

او برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 2004 و به ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا به عنوان پنل انجام تحقیقات خود را به انتخابات روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. این کمیته به تازگی با انتشار گزارشی در حمایت از جامعه اطلاعاتی این نتیجه رسیدند که روسیه تا به حال دخالت در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

لس آنجلس تایمز اولین گزارش حکم جستجو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>